Existuje kurz obliekania?

lilysk
21. mar 2013

Ahojte babenky .Existuje nejaky kurz obliekania ?Akoze co k comu si obliect ...farby ...co s cim kombinovat ?
Mam haldu veci -byvala som roky aj v zahranici kde som si mohla dovolit pokupit aj drahsie veci ,ale proste som take drevo a neviem sa obliect 🙂)
Mozno to znie divne ,ale napriek tomu ,ze mam dobry vkus a stale si kupim nejaku bomba vec ,lebo nemozem odolat nakoniec to neviem skombinovat a ta vec na mne neukaze dobre ....vcera som vbehla do jedneho butiku kde sa mi pacila jedna kosela vo vyklade ,ale ked som si ju obliekla hoci mi bola akoze super ....noooo nejako sa mi to nezdalo .....nasledne ku mne majitelka priskocila so slovami ci ma moze upravit a za 3 min som vyzerala uplne neodolatelne 🙂)) Hodila mi ku koseli taku satku co by som si inak v zivote ani nevsimla ,lebo kosela kockovana a satka bodkovana ...no proste mi hodila satku ...zastrcila mi koselu do rifli ...( to by som inak tiez neurobila ,lebo som stale mala predstavu ,ze kosela ma byt vonku ...) ....vykasala mi rifle co som mala ...proste za 3 min som vyzerala uplne super v tych veciach ...jasne ,ze som kupila aj koselu aj satku 🙂)
... doma som otvorila skrinu a uvedomila som si ,ze mam preplneny satnik super vecami ,ale pani z obchodu mi tu chyba 🙂)
Myslite ,ze existuje kurz ,alebo nejaky clovek co by mi v tomto pomohol ?
Dakujem za rady

prasiatko30
21. mar 2013

@lilysk ja viem ze existuje nieco take ako personal shopper - proste mas neviem kolko jurasov - povies jej aky mas rozpocet aku mas asi predstavu o tom co by si si chcela kupit a ona si pripravi viac-menej itinerary - plan po akych obchodoch s tebou pobehat a ake veci viac-menej ti ukazat aby ste nestracali cas a potom ti aj robia uz hotove outfits - ale veru netusim ani ci to funguje aj na sk - mozno v ba, a ci by bola ochotna za nejaky poplatok ti "urobit poriadok" aj v skrini a skombinovat ti aj to co uz mas v skrini

lilysk
autor
21. mar 2013

@prasiatko30 Ahoj ...hej v zahranici je to bezne to viem 🙂)
Ja mam veci kopec ,ale proste som drevo ....vcera mi stacila 1 satka a kosela dnu a hned sa stala z nudnej zienky domacej sexi dracica 🙂))))) Aspon tak som sa citila 🙂))

prasiatko30
21. mar 2013

@lilysk ono ja nie som ten najadekvatnejsi clovek na radu ale co ja viem skus sa pozriet do nejakych casopisov modnych - teraz je uz strasne vela online casopisov - telva marieclaire, vogue, elle a tam su aj street looks - cize fotky bab z ulic ako aj oni vyberaju rozlicne looks - takze trochu sa inspirovat a potom mozno niekto kto ta dobre pozna a ma aj dobry vkus aby ti pomohla 😀

zuzanka.zuzu
21. mar 2013

@lilysk no ak sa ti páčil jej štýl ako ťa upravila, tak by som to riskla a išla za ňou, či by náhodou nechcela si finančne prilepšiť a spraviť aj dobrý skutok pre sebavedomie inej ženy 😉 lebo ak aj niekoho nájdeš, kto by sa podujal, nemusí to vypáliť tak, ako sa ti páčilo, keď ťa upravila táto pani...
a možno o pár rokov budeme čítať, že získala ocenenie ako podnikateľka roka za nevšedný podnikateľský zámer a ty budeš odfotená spolu s ňou v časopise ako jej prvá zákazníčka 😎
ja by som to riskla, ak je pravda, čo píšeš, že si drevo a po jej "uprave" si sa cítila sexi 🙂

lilysk
autor
21. mar 2013

@zuzanka.zuzu No ja som jej to navrhla aby prisla ku mne a pomohla mi trochu ,ale zda sa mi ze to zobrala ako vtip 🙂))
Inak ma dost prekvapilo ,ze taka pani mohla mat asi 55 rokov to mala uplne v malicku vsetko 🙂)
Inak jej obchod je podla mna jedniny normalny obchod v KE 🙂 ...len skoda ,ze je taky zastrceny a malo ludi tam chodi ,lebo vazne ma super veci ....ma vkus teta aj talent 🙂

bajciatko
21. mar 2013

ak si bola spokojna so stylom od tej predavacky, tak ju vyhladaj a mozno sa okrem pekneho nastylovania objavi aj pekne priatelstvo medzi vami 🙂... nic nam nie je do cesty dane nahodou, tak mozno toto je pre teba zrovna to, aby ta to nakoplo. Ak mas doveru v ludi, tak ju oslov ci by nemala niekedy cas a pomohla ti prebrazdit tvoju skrinu a skombinovat veci, ved nic horise ako NIE ti povedat predsa nemoze 🙂

zuzanka.zuzu
21. mar 2013

@lilysk aj ja by som to zobrala prvý krát ako vtip a trošku by som robila drahoty, či to fakt myslíš vážne, ale keď pochopí, že to myslíš vážne, tak podľa mňa pôjde 😉 skús ju možno najskôr pozvať na kávu alebo tak... povedať jej, že sa ti veľmi páči jej štýl a budeš rada, keby ti pomohla.

tea333
21. mar 2013

@lilysk najlacnejsie je kopirovat fashion blogy. je to celkom jednoduche, ked mas plnu skrinu 🙂

lilysk
autor
21. mar 2013

@tea333 Mozno som sa len vcera zobudila po 5 rokoch ,ze som sa citila konecne raz dobre 🙂
Som 5 rokov na materskej a uz mi chyba pocit ...pekneho vzhladu ? 🙂))

kikatko
21. mar 2013

@lilysk jj, je také a je to v blave- asi 4 vikendy to trva a stoji to okolo 80 e- obliekanie, líčenie a pod je v tom. kuknem ti to- videla som to niekde na sashe alebo shiz

marcellka32
21. mar 2013

Teraz beží v tv na stanici Doma od 19.30-2015 program,kde 2 stylistky zmenia celú ženu,najprv ide ona sama nakupovať,potom to predvedie stylistkam,tie jej povedia podľa typu čomu sa má vyhýbať,aké farby si má obliecť,strihy,nakoniec jej dajú obliecť veci,ktoré vyberali stylistky,nepáči sa jej to,lebo nie je zvyknutá,potom účes a licenie,a doplnky,je to super,veľa sa dá odkukat od nich.

marcellka32
21. mar 2013

K liceniu viem poradiť,mám vizážisticky kurz

lilysk
autor
21. mar 2013

@marcellka32 Hej som to videla uz 🙂
Tiez je zaujimave .

lilysk
autor
21. mar 2013

@marcellka32 K liceniu si davam len BB krem -trochu prepudrujem ...dam licka a lesk 🙂
Trva to cele cca 2 minuty ? ...mala by som pridat ?🙂)

marcellka32
21. mar 2013

No ono to licenie vynikne na osetrenej pestovanej pleti,preto je dôležitá najprv starostlivosť,potom licenie,bližšie info do IP,ps: moje povolanie: učím ženy ako byť krásne.

alenka777
21. mar 2013

@marcellka32 mary kay?

marcellka32
21. mar 2013
tulipka
22. mar 2013

@lilysk ahoj, pozri si stranku vizazista.sk 🙂 sestra mala cez firmu kde pracuje taky kurz ze farebna typologia 🙂 cez tuto pani ci agenturu, ale viac neviem.. viem je to z BA, ale skus kuknut, mozno sa da dohodnut, urcite nema len klientov odtialto...pa

tulipka
22. mar 2013

@lilysk je tam aj ze poradenstvo pri nakupoch, revizia satnika, osobny styling...

lilysk
autor
22. mar 2013

@tulipka Hej inak celkom zaujimavo to vyzera 🙂

tulipka
22. mar 2013

@lilysk ano, vyzera to fajn, aj mne by sa taka pani zisla, ale to by som musela najprv na jej sluzby nasetrit🙂 ale tak zas neni to nedosiahnutelne, a ked si to zoberies z druhej strany tak vlastne do buducna usetris, lebo nebudes uz kupovat co nepotrebujes🙂)

lilysk
autor
22. mar 2013

@tulipka No ved toto presne ...aj ja som si kupovala plno veci a az tato pani mi povedala v butiku ,ze mi ruzova nepristane 🙂) A pol skrine ruzove veci 🙂

tulipka
22. mar 2013

🙂 no z mojho satnika by ju asi kleplo, teda verim ze sa tam najdu aj skombinovatelne kusy ale ze ktore...a si vies predstavit co som si na materskej kupovala...same pohodlne veci...no ved kukni jej cennik a ak na to teraz nemas, tak popros manzela ze mas skvely tip na svoj darcek k sviatku🙂

lilla83
22. mar 2013

@lilysk Ahoj, poradis mi s farbou na licka? Ako sa da kupit-teda myslim, aka znacka to ma? Este som si to nekupovala... 🤐

zoroslava
22. mar 2013

a na akých stránkach je ten cenník?

lilysk
autor
22. mar 2013

@lilla83
Ahoj ja mam tieto licka -su uzasne!!!
Ale neviem ti farbu poradit nakolko netusim aku mas plet ...vlasy a pod .

http://www.becomegorgeous.com/make-up/makeup_pr...

lilysk
autor
22. mar 2013

@lilla83
Ale licka maju aj v DM napr za par eur Alverde -tie su super a su bio -takze ziadna chemia .
myslim ze predavacka by ti urcite poradila ak tam zajdes .

andelku
15. apr 2013

@kikatko Ahoj, je v Bratislave takýto kurz? A vieš mi prosím ťa napísať kde alebo jeho stránku, veľmi rada by som ho absolvovala.

kikatko
16. apr 2013

@andelku ahoj,kukala som to a bolo cez agenturu La Provocateur- ale neviem či to ešte robia. inak satčí dat do googla - kurz líčenia a životného štýlu a ono ti to vyhodí kopu linkov