Existujú cviky na vyrovnnie asymetrickej tváre?:/

natalia98765
13. máj 2021

Ahojte ľudia.. Prednedávnom som zistila, že ľudia ma v skutočnosti nevidia tak ako sa ja vidím v zrkadle..a tam je problém. mam strašne krivý nos a ústa mi idu na jednu stranu keď rozprávam.. A neviem čo s tým.. Začala som mať z toho komlexi pretože to vyzerá dosť nepekne.. Neviem sa s tým nejako vyrovnať.. Neviete či existuju nejaké cviky na vyrovnanie toho nosa aj úst? Či už len operácie pomôžu? Ďakujem za rady :(

hailey1
13. máj 2021

@natalia98765 strasne sa ospravedlnujem, ale musim napisat 😂 ta chyba v nadpise “asimetricka” mi pripomenula oblubeny vtip mojho otca- suseda je asimetricka - asi meter vysoka, asi meter sioka 😂😂😂
Cviky na vyrovnanie nosa urcite neexistuju; ak mas komplex, nasetri na plastiku, ale... urcite prezijes stastny zivot ak sa naucis milovat samu seba taku, aka si

h2
13. máj 2021

@natalia98765 Nikto nevyzerá v zrkadle tak, ako v skutočnosti. A keď si to zistila len nedávno, tak to zas taký prúser nebude. Nerieš.

laladua
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
smilla_jaspersen
13. máj 2021

@natalia98765 moja kamarátka mala podobný problém s nosom, až sa nakoniec v 41 rokoch odhodlala na plastiku. A doteraz ľutuje, že to neurobila skôr. Všetci ju odhovárali, že s novým nosom to vraj nebude ona a pod. Blbosť. Je to ona, dokonca viac ako predtým, pretože už nemá komplexy, je spoko a šťastná.

katkamatka7
13. máj 2021

@natalia98765 Naše telo vnútri tiež nie je symetrické. Práve pľúca si väčšie, ako ľavé, aby bol priestor na srdce, žalúdok. Oproti žalúdku je na pravej strane pečeň. Atď. Veľmi málo ľudí má na pohľad sumernú tvár. Pri úsmeve To tiež môže jeden kútik vyskočiť viac, ako jeho náprotiveň. Nie je to nič zlé, ani nepekné. Tiež je málo ľudí, ktorí dokážu používať obe ruky, väčšinou uprednostňujú jednu. Pravá a ľavá hemisféra nesie zodpovednosť za iné spôsoby uvažovania. To, čo vnímaš ako nedostatok, dokážeš svojim postojom vnímať ako svoju prednosť.

janetinka27
13. máj 2021

ja som si na fotkach tiez vsimla, ze mam jedno obocie furt hore a kazdu polku tvare mam inu 😂 mozno je to starnutim, ze sa ten rozdiel v ksichte prehlbuje, ale clovek moze byt rad, ze nema niektore ine problemy. kazdy z nas ma asymetricku tvar, ale nevnimame to, vsimla si si to ty niekedy na inych? oni ta vnimaju ako celok, nie ako dve polky, takze sa tym vobec netrap 😉

kisskiss
13. máj 2021

@natalia98765 nájdi si cviky na tvárovú jogu a tvárovú gymnastiku. Možno to trochu pomôže aspoň na tie ústa. Alebo, aj keď sa budeš cítiť divne, skús rozprávať pred zrkadlom a zistiť, či ti idú ústa nabok vplyvom nejakého zlozvyku pri rozprávaní alebo je to anatomicky dané a skús, či to vieš vedome ovplyvniť. Ak hej potom ostáva ako.pri všetkom v živote normálne to trénovať, rozprávanie pred zrkadlom a snažiť sa mať pri tom ústa vedome v takej polohe, v akej sa ti páčia. 🤷‍♀️ čo ja viem, či tieto rady znejú divne, ale asi toto by som vyskúšala ja.. s tým nosom neviem, nie je to len tvoj skreslený pohľad? Nos dáva celej tvári osobitosť, charakter, je v centre tváre a mnohým ľuďom operácia nosa spravila totálne generický výzor. A ak už operácia tak naozaj u niekoho, kto je špičkový v tej oblasti, lebo nos sa dá, s prepáčením, veľmi po*rať, a potom je naozaj v háji celá tvár a veľmi ťažko sa to opravuje. Ten lekár musí mať pre to cit a spraviť nos, ktorý sa hodí k tvári a nie len zobrať peniaze za malý moderný ruský Barbie nosík z katalógu, s ktorým potom baby vyzerajú ako Michael Jackson. Teda suma sumárum som za to, že ak niekto trpí a naozaj sa nevie zmieriť so svojím vzhľadom, nech si nechá pomôcť aj plastikou, ale dobre si rozmyslieť a prebádať tých lekárov. Jaj a ešte si predtým zisti, či sa nedá tá krivosť nejak vykompenzovať nejakými estetickými výplňami, možno netreba rovno sekať do kostí a chrupaviek.

kisskiss
13. máj 2021

@janetinka27 ináč presne, my sami si dokážeme pred zrkadlom rozanalyzovať každý kúsok tváre, tela po jednom, ale druhí ľudia nás tak nevnímajú. Teda možno jedine tak na kastingu do filmu alebo do modelingovej agentúry 😂 Ale v bežnom živote nás druhí ľudia takto neanalyzujú na jednotlivé časti..

natalia98765
autor
13. máj 2021

@janetinka27 no práveže na iných ľuďoch to nevidím tak ako na sebe.. To je extrem :D

natalia98765
autor
13. máj 2021

@kisskiss dalo by sa nejako súkromné že by som poslala fotku teda ako to mam ten nos a ústa? :D

duracellko
13. máj 2021

cvikmi proti asymetrii tvare sa zaobera Xana /Oxana/ Bati, tvrdi zaroven, ze asymetria tvare sposobuje starnutie tvare, ma na nete, youtube videa a navody s cvikmi a masazami proti asymetrii, je pravda, ze v sucasnosti - cca 60 rokov vyzera omnoho lepsie ako pred dvoma troma rokmi - ci je to len cvikmi, neviem.

smilla_jaspersen
13. máj 2021

@duracellko nechcem pôsobiť cynicky, pozrela som si YT video tej panej (Xana) a jasne vidím zásahy estetickej chirurgie. A teda je ich dosť. Viď čelo, zdvihnuté obočie, tipujem že aj výplne nasolabiálnych vrások 😀

duracellko
13. máj 2021

ja nie som odbornik, takze som len uviedla, ze neviem, ci naozaj svoj efekt dosiahla nou propagovanymi masazami, ona tvrdi, ze ano, neprirodzene vysoke obocie je zretelne, nie je to sice ziadna kraska, ale v paradoxne v porovnani so starsimi videami vyzera v sucasnosti omnoho lepsie, kazdopadne niektore jemne techniky co propaguje nemusia byt na skodu

janetinka27
14. máj 2021

@natalia98765 no vsak prave, ty to nevidis na inych, lebo to nevnimas 🙂 a ani oni to na tebe nevidia, vobec to nevnimaju. kebyze ich mas na fotke a zacnes ju skumat, tak by si aj u nich nasla "chyby krasy". kukni napriklad brenda z beverly hills 90210, ja som si az po rokoch na nejakom plagate vsimla, ze ma jedno oko vyssie. proste neries, vyzeras pre ostatnych normalne.