Externé štúdium

denisa12345
4. jan 2017

Ahojte 🙂 poradte mi prosim 🙂 momentalne studujem na vs 2.roc.bc, chcela by som si dokoncit bc. a potom zacat pracovat a popri tom studovat externe na mgr. Tento semester budem dochadzat a premyslam nad tym,ze si uz aj 3.roc dam externe ale budem si musiet dorobit par predmetov. Momentalne dochadzam 3-4x do tyzdna 200km a je to dost unavujuce a aj cas straveny v skole mi pride ako strata casu ked to iste mozem mat 1x do tyzdna. Vopred dakujem za rady.

sykorkauhliarka
4. jan 2017

ake rady ocakavas?

natalia13
4. jan 2017

@denisa12345 študujem 5 ročník Ing. Externe Začala som slobodná bez detí a momentálne mám u 2 deti a pracujem. Tak ti poviem :som rada že už končím. Som unavená fyzicky psychicky... Atď.. externe popri práci je to poriadna makacka, nechcem ťa prehovárať lebo externe sa mi to zdá byť jednoduchšie ako denne ale len čo sa týka množstva učiva.

betka269
5. jan 2017

Ahoj ja som 5 rokov študovala popri práci, po BC som sa vydala a v roku 2016 som skončila Mgr. v máji a v auguste som porodila 🙂 všetko sa dá, ale popri bábätku si to neviem predstaviť zaberá mi všetok čas 🙂 tak ak si prácu nenosis domov, a neberies všetko tragicky, tak sa to dá zvládnuť . Veľa stastia