Externé štúdium ošetrovateľstva. Študuje to niekto?

ivika77
25. sep 2009

Ahojte babenky,

tento rok začínam študovať ošetrovateľstvo externe v Trnave. Je tu ešte niekto, kto začína? Prípadne kto tam študuje?

brinzulka
15. nov 2010

@ivika77 studujes? Ja som zacala tento rok prvy rocnik ext.Bc.
Najde sa este niekto? 😉

ose
13. nov 2011

@brinzulka takže teraz si už v druhom ročníku?

brinzulka
14. nov 2011

jj, s prvou skuskou za sebou- HURA 😎

ssiska
4. dec 2012

kocky, co studujete 1.st. osetrovatelstvo, mate aj cudzi jazyk? ak ano, je len anglicky, alebo moznost aj ineho jazyka?

safriana
22. máj 2013

Ahojte žienky, je tu niektorá, čo ide na Bc. štúdium ošetrovateľstvo do Rožňavy (VŠ zdravotníctva a soc. práce sv. Alžbety) na denné-kombinované (určené pre pracujúcich zdravotníckych asistentov)? Ak áno, ozvite sa mi, idem tam aj ja, lebo odbor, ktorý mám vyštudovaný na VŠ mi je na nič v mojom zamestnaní 😖

31033
4. okt 2013

IVCA

Ahojte! Kto študuje v Rožňave - denné kombinované pre pracujúcich asistentov, ako je to s praxov a štúdiom?
Potrebujem poradiť, či mi nestačí len študovať diplom. sestra. ☹ 🤐

safriana
1. dec 2013

Ozvi sa mi. Ja chodim do Roznavy.

ivushkaa
31. aug 2014

Ahojte, chdíte niektorá do Rožňavy na ošetrovateľsvo? Ja som tam bola v utorok na zápis. Na dennú kombinovanú formu. 🙂

jankamamina
23. okt 2014

Ahojte, napísali , by ste mi niektorá viac o tomto štúdiu? Som zdrav.asist., ale som zamestnaná.Je to studium popri práci? Ďakuje za každú odpoveď🙂

miskaa87
27. okt 2014

ahojte napisali by ste mi prosim viac o tomto studiu?dakujem

citronius
8. nov 2014

Existuje externé štúdium oše ak nie som momentálne pracujúca?

citronius
2. máj 2015

Môžem študovať externe ošetrovateľstvo ak mám prax iba v DSS ako zdravotná sestra?

aja271
27. nov 2017

@safriana dobry večer, chce m sa vás či ste si hradili sama štúdium alebo zamestnávateľ...ja akurat teraz začínam štúdium.... Lenže už jedno denne mám za sebou a neviem ako to bude s platením za info dakujem ...

safriana
27. nov 2017

@aja271 Dobry vecer, sama. Robila som vtedy v zdravotnictve a tiez som mala uz jednu vysku za sebou. Lenze ja som po semestri studium osetrovatelstva zanechala a dorobila radsej rozsirujucr studium specialnej pedagogiky a robim v skolstve.

haluska20
1. júl 2022

@safriana mozem sa opytat preco,je to lepsi odbor ?