Externé štúdium v Trnave

mejuska27
13. feb 2018

Dobrý deň maminky,slečny,dámy. Chcela by som sa spýtať,či niektorá z Vás študuje,resp.studovala externe na VŠ v Trnave? Chcela by som sa tam totiž prihlásiť( učiteľstvo pre primárne vzdelávanie) a mala by som zopár otázok. Ďakujem

broni
13. feb 2018

@mejuska27 ja som koncila 2010

zuuzu15
13. feb 2018

Ja som tiež študovala na UCM,ale nie učitelstvo iba anglicky jazyk v odbornej komunikacii..

mejuska27
autor
13. feb 2018

@broni dakujem pekne, chcela by som sa spytat, aky bol rozvrh pre externistov, aky boli pedagogovia. Ja teraz koncim v NR predskolsku pedagogiku a je to strasne, NR je hroza.

broni
13. feb 2018

@mejuska27 prednasky boli v sobotu, niekedy aj v piatok, ale dali sa vynechat

broni
13. feb 2018

@mejuska27 vsetko sa dalo v pohode zvladnut, vtedy sa mi aj maly narodil a stihala som

mejuska27
autor
13. feb 2018

@broni v NR ked sme nesli na prednasku, neboli sme pripustene ku skuske. vsetky prednasky v piatok, vynimocne v sobotu, telesna zabijak, hudobna- hra na flaute a pod. chcem sa este spytat, nasla som na internetovej stranke rozvrhy pre externe studium. To ste boli naozaj do 17.30 v skole? ja som zo sturova, no neviem, ako budem dochadzat ( teda ak ma vezmu) a este jedna otazka, v rozzvrhu su predmety delene, ze jeden predmet je aj 3x- co to znamena? Dakujem Vam za odpoved

gir
13. feb 2018

Ja som chodila na predškolskú do Trnavy a bolo super, ak chceš niečo konkrétne, pýtaj sa 😉

broni
13. feb 2018

@mejuska27 do 17.30 sme boli malokedy, mozno to zmenili, neporadim ti v tom teraz, ked je jeden predmet 3x to su prednasky , ktore absolvujes 3 soboty

mejuska27
autor
13. feb 2018

@broni dakujem pekne este raz

mejuska27
autor
13. feb 2018

@gir dakujem...chcela som len vediet, ako je to s tymi prednaskami, my sme v NR mali max do 14.45. Pozerala som si rozvr externistov v Trnave a zarazilo ma, ze vacsinou do 16.00 do 17.30. Ako to potom riesia ti, co dochadzali ?

petrofka
13. feb 2018

Osobne si myslim, ze vs ma pripravit na prax a nie byt iba budovou, ktora ti da papier v modrom obale.

laila22
13. feb 2018

@mejuska27 Normalne, autom, autobusom, prespanim...

gir
13. feb 2018

@mejuska27 mala som skvelú partiu,striedali sme sa na prednáškach a potom posúvali poznámky...

mejuska27
autor
13. feb 2018

@gir veľmi pekne ďakujem 😀

robinsonka123
5. nov 2019

Ahojte, aj ja rozmýšľam nad TT nad primárnym vzdelávaním hlavne z dôvodu, že prednášky sú len v sobotu a V NR je to hlavne o veľa piatkoch, študovala som predtým v NR a dalo sa, záleží na koho natrafíte 🙂