• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Extrakcia zubov v narkóze. Kde si dať spraviť v Bratislave?

30. apríla 2012 
Ahojte neviete ci sa niekde v BA vykonáva extrakcia zubov v narkóze? a čo to asi vychádza?
27. feb 2008 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petaba, aj ja som sa to pýtala, keďže mám obrovský strach zo zubárov, chcela by som si dať opraviž zúbky takto, ale asi to nejde... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. feb 2008 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petaba ja osobne som chodila k stomatochirurgovi, ktory je urcite lepsi na trhanie ako obycajny zubar a mozem povedat, uplne super a to som mala fakt aj dost brutalny zakrok na osmicke ktora mi tlacila do sedmicky a nevedela vyrast. ak chces tak ti poslem meno zubara a kontakt
27. feb 2008 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
franziska a robil to pod narkozou? :astonished:
27. feb 2008 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie som z BA, ale urcite sa to robi v nejakej vasej nemocnici, kde je stomatochirurgicka klinika. Ja to mam za sebou, ale v Prahe, mala som velmi zle postavene dolne osmicky, nemohli vyjst, tak sme spravili RTG a bolo jasne, ze to musi ist von v celkovej anestezii, len v lokale by to fakt neslo. Stravila som 5 dni v nemocnici. Ked tak mi posli IP a napisem ti viac.
Bezna oprava zubov-kazov sa v celkovke nerobi normalnym ludom :wink:
27. feb 2008 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte chcela by som sa poradit ..chcem si dat vytrhat vseetky zuby a dat nove ..aj vsetko normalne pod narkozou spravit .a neviem kde to robia :frowning2: potrebujem to lebo uz od malicka mam problemi s zubami a ma celi moj zivot bolia stale .... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: dakujem za odpovede
31. mar 2012 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika22335 skús si to vygoogliť. Ja som nedávno hľadala v Trenčíne a najbližšie mi našlo Považskú Bystricu.
31. mar 2012 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
som novo pristahovalec a aj mna by zaujimalo, kde sa v BA, alebo v okoli PK, SC vykonáva extrakcia zubov v narkóze. Kto ma ake skusenosti, ako ste boli spokojne a tiez aj cena za vykon. Vopred dakujem.
30. apr 2012 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok