Extrakcia zubov v narkóze. Kde si dať spraviť v Bratislave?

petaba
27. feb 2008

Ahojte neviete ci sa niekde v BA vykonáva extrakcia zubov v narkóze? a čo to asi vychádza?

monkula
27. feb 2008

petaba, aj ja som sa to pýtala, keďže mám obrovský strach zo zubárov, chcela by som si dať opraviž zúbky takto, ale asi to nejde... 😅 😅 😅

franziska
27. feb 2008

petaba ja osobne som chodila k stomatochirurgovi, ktory je urcite lepsi na trhanie ako obycajny zubar a mozem povedat, uplne super a to som mala fakt aj dost brutalny zakrok na osmicke ktora mi tlacila do sedmicky a nevedela vyrast. ak chces tak ti poslem meno zubara a kontakt

petaba
autor
27. feb 2008

franziska a robil to pod narkozou? 😲

tini
27. feb 2008

Nie som z BA, ale urcite sa to robi v nejakej vasej nemocnici, kde je stomatochirurgicka klinika. Ja to mam za sebou, ale v Prahe, mala som velmi zle postavene dolne osmicky, nemohli vyjst, tak sme spravili RTG a bolo jasne, ze to musi ist von v celkovej anestezii, len v lokale by to fakt neslo. Stravila som 5 dni v nemocnici. Ked tak mi posli IP a napisem ti viac.
Bezna oprava zubov-kazov sa v celkovke nerobi normalnym ludom 😉

nika22335
31. mar 2012

ahojte chcela by som sa poradit ..chcem si dat vytrhat vseetky zuby a dat nove ..aj vsetko normalne pod narkozou spravit .a neviem kde to robia ☹ potrebujem to lebo uz od malicka mam problemi s zubami a ma celi moj zivot bolia stale .... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ dakujem za odpovede

emanka
31. mar 2012

@nika22335 skús si to vygoogliť. Ja som nedávno hľadala v Trenčíne a najbližšie mi našlo Považskú Bystricu.

tulip_an
30. apr 2012

Ahojte,
som novo pristahovalec a aj mna by zaujimalo, kde sa v BA, alebo v okoli PK, SC vykonáva extrakcia zubov v narkóze. Kto ma ake skusenosti, ako ste boli spokojne a tiez aj cena za vykon. Vopred dakujem.