• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ezoterika, astrológia, numerológia a iné

8. januára 2013 
Ahojte, bibula ma poprosila o nasledovne:

kto bude chciet v niecom poradit.....jedine na jej stranke a musite byt registrovani....., pretoze ma toho vela, aj tu aj tam.....Takze, ak sa chcete registrovat, kuk sem:

http://bibula.forumup.sk/index.php?mforum=bibula

PS: A zevraj, aby ste sa nehnevali..... :grinning: ale ved....no da sa na nu hnevat? :grinning:
17. jún 2008 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lyzenka-ešte že si to napísala, svetlanka ma nato stranko aby ste sa pýtali tam a nie kade tade :wink:
17. jún 2008 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,

moja mama bola pred par dnami u nejakej numerologocky..pytala sa na mna a manzela...ta jej povedala, ze nebudeme moct mat normalne deti, iba pomocou umeleho oplodnenia...my chceme zacat so snazenim buduci rok, este sme sa o dieta nikdy nepokusali...zaujima ma, ci moze numerologicka vediet aj takeho veci..dokonca vravela, ze moj muz bude mat problem, ze ja som ok...ale on, ze ma pomale spermie...tie, co mate skusenosti, da sa z numerologie hovorit takeho konkretne veci..az "diagnozy"? alebo sa to neda az takto konkretne a je to "odrb"? dakujem :unamused:
15. nov 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte dievcata, mate niektora skusenost s Juliusim Vigasom - JUVI z BB, ktory sa venuje numerologii a astrologii? Na nete o nom neviem najst ziadne diskusie, referencie.. Dakujem
11. jún 2011 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibula Chcela by som sa ťa spýtať či by si mi vedela poradiť len tak informatívne. Som narodená 13.10 , môj syn je narodený 13.10 a teraz som v deviatom mesiaci, budem mať plánovaný CR a termín vychádza okolo 10.10 - 13.10 . Vedela by si mi poradiť či je vhodnejší na narodenie dátum 10.10 alebo 13 10? Chcem to naozaj len tak pre zaujímavosť, je totiž otázne ako sa rozhodne malý, či nebude chcieť prísť na svet skôr a čo povie lekár, ale zaujímalo by ma to z tej numerologickej stránky. Diky pekne
18. sep 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,je to forum este aktivne?
25. máj 2012 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, chcem sa spýtať (ak mi niekto odpíše) :grinning: chcela by som mame kúpiť nejaký náramok alebo niečo také, s tými kameňmi, čo sú proti rôznym veciam - odráža negat. energie, a podobne. Chcem kúpiť asi z eshopu, dá sa tomu veriť? nie sú to nejaké vymysleniny? a poprípade poradiť spolahlivý eshop. dakujem ahojte
11. dec 2012 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@koran cez net by som take veci nekupovala.. najlepsie keby si to vybrala tá osoba sama pre seba, osobne, podla svojej intuicie
8. jan 2013 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tvoj príspevok