Farba na pramene vlasov

sebi002
14. feb 2018

Dobri vecer chcela bi som od vas jednu radu chcem ai objednat farbu na vlasi ale neviem ci mam sancu abi mi to chitilo nakolko mam cierne vlasi chcem si kupit bielu abi som si spravila ombre uces chcem abi ste mi poradilo ci bi mi to chitilo za odpovede vopred dakujem

lula313
15. feb 2018

Všetko závisí, či si si doteraz farbila vlasy. pokial Ano, stiahnuť farbu by ti musela Kadernicka, lebo ti to nechytí a to musí použiť take percento peroxidu, aby ti neodpalila vlasy

evittam
15. feb 2018

@sebi002 Smer kvalitna profesionalka a nie cakat, že niečo podobné si spravis doma ako amater-alebo kľudne mozes ale potom to bude aj tak vyzerat.

obsadenemeno
15. feb 2018

@sebi002 kym sa nenaucis pravopis, ziadna farba ti "nechiti".....😨

simca06022011
15. feb 2018

urcite ziadne pokusy nerob! chod ku kadernicke. Za znicene vlasy a kto vie aku farbu ti to nestoji,ver mi.. ja som skoncila raz s ruzovymi vlasmi a stacilo mi :DDDD Niekedy stahuje kadernicka taktuto fabru aj na viac krat... aj ked podla fotiek to mozno nebude take komplikovane.

iren88
15. feb 2018

no toto nevedia veľakrát urobiť ani kaderníčky a nie ešte aby si si to doma vykúzlila ty sama z tmavých vlasov

pupavica
15. feb 2018

určite si to urob u kaderníčky, aj ona sama bude takýto výsledok dosahovať dlho

tannja
15. feb 2018

@sebi002 existuje aj ypsilon, nauč sa ho podľa gramatiky aj používať. Ospavedlňuje Ťa len keď si cudzinka 🙂

sebi002
autor
15. feb 2018

@obsadenemeno
@obsadenemeno hlavne že ho maš ti to staci heheh

sebi002
autor
15. feb 2018

@tannja pani ja nechcem abi ste ma poucovali chcela som od vas len radu a nie ucitelku pravopisu

moncurienula
15. feb 2018

ak s tym nemas nejake skusenosti tak by som to asi fakt radsej nechala na kadernicku. v najlepsom priprade ti to iba nechyti a ty zbytocne vyhodis peniaze a v najhorsom si znicis vlasy

ivetoy
15. feb 2018

@obsadenemeno 😀😀😀😀

marion09
15. feb 2018

@obsadenemeno 😂👍👏

lulula12
15. feb 2018

Ja by som to neskusala, toto je vec s ktorou by bolo vhodne ist radsej ku kadernicke 🙂

bubulili
15. feb 2018

Určite to neskusaj sama doma alebo s kamoskou. Zverila by som to do rúk kaderníčke, ale presvedči sa, že je to dobrá kaderníčka, lebo to nedopadne dobre. Ak máš čierne/tmavé vlasy, tak ti bude musieť vytiahnuť farbu peroxidom a asi až potom zafarbiť. Ak to chceš do biela, tak ti asi bude musieť vyťahovať farbu viac krát.

obsadenemeno
15. feb 2018

zeny, nechajte ju. Komu niet rady, tomu niet pomoci. Nech si farbi vlasy ako chce, aj tak jej to nepomoze.

evittam
15. feb 2018

@sebi002 No ale tu by si potrebovala viac nez tu farbu. Ale v tvojom pripade je to pravdepodobne aj tak jedno.

sebi002
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sebi002
autor
15. feb 2018

Ok už som sa objednala kadernicke

orkaaa
18. feb 2018

@simca06022011 kolkokrat to aj kadernicky dokaslu, ja som nechala tolko penazi v kadernictvach a skoncila som s odpalenymi vlasmi

simca06022011
18. feb 2018

@orkaaa áno ale o veľa menej ako doma :D pár pokusov mi stačilo + ich farby sú úplne o inom ako tie v obchode... Bežne chytajú inak ako na obrázku (mne)... Ja si vždy zistím recenzie teraz, pozriem prácu, nie každá urobí ombré a Melir pekne a o tom že koľko krát sadnem niekde a sú tam kocky s nie veľkou praxou. Musia sa to niekde naučiť a teda nedávam s vtedy robiť nič extra :D stalo sa mi keď nezobrala kaderníčka do úvahy stav vlasov absolútne a nevadilo jej ani to že mi farby nechala 2x dlho na hlave a bola z toho katastrofa.. treba si dávať všade pozor už :(

orkaaa
19. feb 2018

@simca06022011 ved toto ja uz sa nikomu nenecham odfarbit tolko penazi a skoncila som na kratko s totalne odpalenymi vlasmi, slecna to asi prepiskla, len tam uz nie je ziadna zachrana a to som aj recenzie pozerala a vsetko mozne. Takto som bola ale uz v 4 kadernictvach tak som sa vykaslala na to a nechavam odrastat svoje vlasy :D. Inak ak chces usetrit odporucam kupovat si farby z internetu profesionalne...je ich tam kopec napr. na Notino pekne chytaju a za vyborne ceny. Kadernicka mi zobrala aj, 100 eur za dlhe vlasy farbenie. A pritom jedna vyjde okolo 7 eur na internete 🙂.
A zakladatelka nech je opatrna z tmavej farby je odfarbovanie ozaj riskantne. Radsej si to dva razy premysliet.

simca06022011
20. feb 2018

@orkaaa ja si nefarbim sama vlasy, mne sa totiz farba miesa 🙂 a to si doma sama netrufnem