Používame cookies. Viac informácií tu. OK
tyrkysova_kobyla
7. jún 2019

@jaja8_9 nie 😁

beky1813
7. jún 2019

Nie

paulinoocka
7. jún 2019

@jaja8_9 a preco nie? Ved ak chces ine vlasy daj si, ale daj si to urobit kadernicke sama si to negebri..

sonicka96
7. jún 2019

Hod si mincou

lenus2092
7. jún 2019

Ja by som ti odporúčala dať si len sampón, ale u kaderníčky, tak si vyskúšaš či ti ta farba vyhovuje alebo nie, postupne sa ti zmyje, ale tak jeden odtieň, dva ti zostane, ale určite ti nezostane taký čudný nádych vlasov ako keď sa ti zmýva šampónová farba z drogérie, inak keď si už raz zafarbíš vlasy farbou tak si ich budeš musieť farbiť stále alebo nechať odrásť

evittam
7. jún 2019

@jaja8_9 Tak to je len na tebe. Ja uz vyse 20rokov.

monkabohdalova
7. jún 2019

@jaja8_9 ak nemáš šediny, tak určite nie 😀

jaja8_9
autor
7. jún 2019

Tak ja neviem 🙄 stále spekulujem a neviem sa rozhodnúť

dada0902
7. jún 2019

Co si tuk tuk to sa prvorade spytaj tych ktory ta poznaju ti aj poradia ci sa ti to bude hodit a aku mas farbu zvolit 😂😂😂

domisha13
7. jún 2019

@jaja8_9 to isté som riešila je pred cca mesiacom a pol .... Z prírodnej hnedej som si chcela dať zmenu na červenú ... Dala som si, teraz ľutujem veľa starosti s červenou rýchlo sa to vymyva a v lete vlasy vyzerajú suche chce to veľa prípravkov na vlasy. Ale tak život je zmena nabudúce si dám Hennu radšej 😊.

miriam11
7. jún 2019

@jaja8_9 tak to je zatial super, ze si nemusis farbit, ked nechces. Ja si farbit musim, mam sediny, takze asi tak.... vyskusaj, uvidis

renatka100
7. jún 2019

@jaja8_9 urcite nie farbu ale sampon, ja si davam sampon palette aj na sedive dobre chyta a nemam ziadne odrasty, pekne a prirodzene sa to vymyva, davam si tmavsie odtiene

kristina2412
7. jún 2019

@jaja8_9 ak farbiť tak prírodnou farbou...nie chémiou.

tyrkysova_kobyla
7. jún 2019

@jaja8_9 ja som kedysi ako mlada tiez premyslala nad zmenou farby. Najprv som ale skusila tu zmyvatelnu. Potom som si povedala, ze sa mi do farbenia nechce, farba ked nie je cerstva, nevyzera dobre, treba to stale dofarbovat, ja ako perfekcionista by som nezniesla vyrastene korienky, ble ble, tak som si povedala, ze sa mi moja farba paci a som s vlasmi spokojna 🙂
Chces nejaku radikalnu zmenu farby? Ak sa ti to nebude pacit, tazko sa potom z toho dostanes 🙂

saluda
7. jún 2019

@jaja8_9 nefarbi, pokiaľ nemusíš, aspoň klasickú farbu nie. Ja som si roky farbila, dokonca 7 rokov na blond, čo mi zničilo vlasy, aj dosť preriedilo. Potom zase roky hnedé, medené, vlasy ostali zdravsie a posledné 3 roky som si len občas dala také prírodné henna farby. Vlasy mi zase zhustli, sú neporovnateľne zdravšie, krajsie. Pripadne ešte Garnier má takú bez amoniaku, rýchlejšie sa vymyva. Casting creme gloss.

dopolbokaodrata
7. jún 2019

Ja uz by som sa na to nedala. Kedysi som chcela tmavšie, lebo som mala pocit ze mam veľmi svetle vlasy a tmavé obočie. Potom som si dávala tmavé farby, a keď mi vyrastali tie moje svetle vyzeralo to veľmi hybridne. Následne ako som dostala kožné ochorenie ani mi to nerobilo dobre na pokožku. Tak som si ich nechala odrast, síce to trvalo 2r ale uz zopár rokov nefarbim a mam pokoj. Ak nie si šedivá ako panelákové sídlisko, tak by som to neriešila.

zuzanka.zuzu
8. jún 2019

nie.

p.s. ale ak pôjdeš, tak ja práveže radím ísť ku kaderníčke, kde sú profi prípravky, lebo tieto domáce šmejdy (akože "profi"dm) sú oničom - už len hrôza to čítať - farba sa "vymýva" 🙄 - akože sorry, ale mne sa teda žiadna farba od kaderníčky nevymývala, ak ju po nafarbení zafixovala. to "vymývanie" si pamätám ešte ako decko u babky na prázdninách, keď si umyla vlasy a voda bola červená/hnedá/atď... ja neverím, že toto dodnes ženy používajú 😲😂😂

marguay
8. jún 2019

NIE nefarbi sa. Tu farbu co ti nadelila priroda mas najlepsiu. Ja som sa farbila od 15 do 35 a lutujem. Mala som na hlave vsetko od meliru, blond, cervene, fialove, cierne.....henny a nikdy som nebola spokojna. Ina farba chce iny make up aj oblecenie, styl....a v neposlednom rade tie vlasy sa vzdy poskodia. Ja som sa posledne razy dala farbit u top kadernika co sa stara o nase "celebrity" a teraz ako si nechavam vyrast vlasy tak tie farbene mam otrasne ako chemlon takze to nepomohlo moje vlasy su ovela zdravsie a krajsie. Nezabudni na to hlavne _ nafarbene vlasy vyzeraju pekne len po nafarbeni, ten zvysok su odrastene, suche, vymyte vlasy, pokial nemas co ine robit len sa o ne denne starat s mnozstvom specialnych pripravkov.

daska1991
8. jún 2019

@jaja8_9 len si to dobre rozmyslí aby si časom nelutovala

daska1991
8. jún 2019

@jaja8_9 vrátiť tak čas ,nikdy nezacnem

airaw
8. jún 2019

Nefarbi si 🙂 keď chces zmenu, tak skús balayage napríklad

Tu začni písať odpoveď...

Odošli