Filtrovanie predávajúcich na bazáre

zelenooccka
24. aug 2023

Prosim o radu, nechcem, aby sa mi zobrazovali na bazare ponuky predajkyn, ktore tu maju aj 3tisic ci 4 tisic inzeratov, kedze nestojim o oblecenie z alieexpresu, ked nieco hladam, tak vacsina inzeratov patri tymto predajkyniam, priklad, dnes som hladala plavky a kazdy druhy inzerat spominanych predajkyn . Daju sa takito predajcovia odfiltrovat, zablokovat? Dakujem.

0silvia0
25. aug 2023

@zelenooccka staci si zakliknut len pouzity tovar

lucka_ke
25. aug 2023

ja si filtrujem ešte podľa ceny a lokality, zablokovať ale nevieš

ivka233
25. aug 2023

Tiež stále hľadám spôsob ako vyseparovať takéto inzeráty. Spôsob, ktorý poradila 0silvia0 je síce istým riešením, no nezobrazia sa inzeráty od mamičiek, ktoré si kúpili tovar a bez použitia ho predajú ďalej (kvôli nevyhovujúcej veľkosti, farbe). Ja napríklad hľadám práve takéto a musím ich hľadať presne takto pracne mezdi ponukami "pro". Dá sa dať niekde podnet na doplnenie takej možnosti do filtra?

babulkomale
25. aug 2023

@zelenooccka ja som pre toto este na bazari MK v zivote nic nekupila. Pre mna chaos totalny.

katarinaba
25. aug 2023

@ivka233 podnet mozes dat, ale oni s tym nic nespravia, kedze dostavaju platbu za sluzbu PRO, co znamena, ze sa ti inzeraty musia zobrazovat. Isli by prosti svojim vlastnym zmluvnym podmienkam.
Dost by pomohlo, ak by bola moznost vyfiltrovat inzeraty, kde je tovar "na sklade". A tiez by v celom bazare pomohla podmienka realnej fotografie tovaru. Ale to by sa naozaj museli starat o kvalitu, nie o kvantitu. No to na MK je nemozne.
A to nehovorim, ze aj ked uz prejavis zaujem, tak po dvoch dnoch ti napistu, ze dany tovar uz nie je v predaji. Ale inzerat ostava nezmazany, aktualizovany. Hlavne, ze prehadzuju inzeraty obycajnym zenam, ktore napisu do popisu - nove, nepouzite, len vyskusane. Takze ak chce clovek ozaj taky tovar, musi sa preklikavat medzi pripecenymi PRO inzeratmi.