Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Firma doterra aké sú vaše poznatky a skúsenosti?

20tatianas
8. nov 2019
lavender273
8. nov 2019

@20tatianas

Par rokov pouzivam ich oleje, nie je to zazrak ako je to prezentovane, na nieco pomozu na nieco nie (tak ako aj ine esencialne oleje). Su kvalitne, patria medzi drahsie. Urcite su oleje rovnako dobrej kvality za menej penazi (skor ale na americkom trhu co sledujem).
Pri pouzivani EO by som sa riadila poriadnymi informaciami od certifikovanych aromaterapeutov (nie vikendove certifikaty, wellness advokatov dottery ktorí nemaju sajnu a davaju rady ako ordinovat oleje - cest vynimkam). Hlavne davat pozor na rady na vnutorne pouzivanie, pouzivanie pri detoch a zvieratach (hlavne pri mackach) dotteraci to odvovodnuju ze su to 'therapy grade' oleje, cize pre nich to znamena ze mozes pit kazdy den a pouzivat hlava nehlava. Z niektorych rad mi ide odbit dekel. Za mna oleje ano, ale nezabudat ze su to velmi silne koncentraty, treba si prestudovat z doveryhodnych zdrojov ze ako na to (riedenie, pouzivanie atd..).

lavender273
8. nov 2019

Aha..ty si dotteracka, takze moj prispevok povazuj bezpredmenty 😉

elfi1
21. nov 2019

@20tatianas mne vadi akym sposobom doterra pristupuje k rastlinam aby z nich vytazila co najviac. pre mna je to absolutne neeticke a kedze je zname ze vsetko sa toto v ramci energetiky prenasa z rastliny do vytazkov a nasledne do ludskeho organizmu, tak za mna doterra urcite nie.

lavender273
21. nov 2019

@elfi1 mozes mi prosim k tomu poslat nejake info? Zaujima ma to 🙏

elfi1
21. nov 2019

@lavender273 napisem ss ale zajtra alebo cez vikend

20tatianas
autor
22. nov 2019

@lavender273 ja beriem každy nazor a mas pravdu niektory to prezentuju až moc ja vravim vždy čo pomohlo mne a snažim sa vyhoviet aj cenovo predsa len je to ozaj drahe aj ked chapem prečo ale bežná mama si nemože dovolit 50eur dat za olej ked nevie či pomože tam ponukam možnost vzoriek a nech je odporučanie akekolvek od hocikoho každemu vravim odskusat na ruke na sebe a až ptm si premysliet či to dam dietatu 🙂 ja osobne dcera dam ale tiež si 3x premyslim čo inak čo som sa dočitala do 6rokov vnutorne či zmesy neodporucaju

20tatianas
autor
22. nov 2019

@elfi1 tiež ta poprosim info 🙂 a ak esencialne oleje tak z akej firmy podla teba? 🙂

elfi1
23. nov 2019

@20tatianas napisem ked sa k pc dostanem. cez den som mimo domu dnes aj zajtra. nepreferujem ziadnu firmu. sama len skusam. len sa ku mne priamo od "zdroja" dostala info ohadne doterra, ktora ma presvedcila ze tieto nie

lindaral
14. dec 2019

@elfi1 my pouzivame esencialne olejceky od inevita.sk. Jasny povod aj vlastnosti olejcekov. Ziadne MLM, cize aj cena primerana. Ale firiem predavajucich kvalitne esencialne oleje je velmi vela, napriklad aj francuzske su velmi dobre

Tu začni písať odpoveď...

Odošli