Fitness centrum v Bratislave

kkikii
26. aug 2015

fitt up alebo nejake ine fitnes centrum v bratislave 🙂 poradte prosim 🙂

sissy27
26. aug 2015

@kkikii fit up, fit in, golem, little bit fit a ešte asi milión ďalších...

kkikii
autor
27. aug 2015

skusenosti 🙂

odesi
8. mar 2017

Snad nebude vadit, ze pisem do trosku starsej temy ale novu vytvarat nechcem a presne by ma zaujimalo mile zeny, baby, ktore fitness centrum v Bratislave navstevujete? Drobcek je uz konecne taky, ze by vydrzal hodinku ci dve denne aj s niekym cudzim a ja by som sa chcela trosku zacat venovat aj sebe, kedze som bola predtym zvyknuta dost casto cvicievat a som sportovkyna. Budem vdacna za kadzu jednu radu 🙂

laurika1432
13. mar 2017

@odesi Ahoj, ahoj😉 To je aj fajn, že si znovu novú tému nevytvárala, veď takto oživíš aspoň túto a aj sa dozvieš potrebné informácie, ktoré chceš vedieť. Do fitka chodím už niečo vyše roka, tak ti budem vedieť poradiť. Čo konkrétne potrebuješ vedieť? Či len fitness centra aké sú v Bratislave?

janakri
14. mar 2017

@odesi pre mna jednoznačne FitCurves- fitko pre ženy, kruhový trening, užastné baby cvičitelky- su stale pritomné a poradia, opravia ťa ak cvičíš zle- je to ich práca, trener navyše sa neplatí... kto má zaujem aj zumba, cykly intenzívneho cvičenia,škola chudnutia, prednášky o kráse, výžive, vstupenky do divadla, vyskúšať cvičenie s kamoškou...
a teraz neviem presne kolko krát doobeda- detský kutik z opatrovatelkou- ja už nemám tak malé mimčo, tak to nemám odsledované
aby si videla výsledok treba prísť aspon 3x do týždna. cvičenie trvá 30 minút, ja mám po roku najlepšie stehná svojho života, znížila som si vnutrobrušný tuk
raz do mesiaca- meranie- váženie- konzultácia
sú v Ružinove a Petržalke, ak by si chcela napiš, skušobne cvičenie ti možem ako členka dohodnuť- to može každá z nás
za dochádzku a kadečo sa zbierajú body, ktoré sa dajú vymeniť za tričká, fľaše, kadečo

odesi
15. mar 2017

@laurika1432 Hlavne by som chcela vediet, ktore fitness centrum je tam take dobre, v ktorom sa az tak vela neplati. Chcela by som nejake vacsie aby bolo, kedze mam rada ludi a takto by som sa mohla aj s novymi babami pozoznamovat. A dalsia vec je aby som fitness centrum nemala daleko od domu. Ty ktore fitness centrum navstevujes?
@janakri A tam sa akym stylom plati? Normalne mas mesacnu pernamentku alebo za kazdym ked tam prides si len zaplatis vstup?

janakri
15. mar 2017

@odesi platí sa mesačne a potom môžeš prísť kolkokrát chceš- nepočítajú sa vstupy- môžeš aj doobeda aj poobede ak by si chcela... takže ked si to prepočítaš na vstupy, je to málo
a ľudí- joooj nás tam je🙂 všetky- nezáleží na veku si tykáme, neberieme sa vážne, trenerky nám vymýšľajú kadejaké kostýmové suťaže,

https://www.facebook.com/FitCurvesPetrzalka/?fr...

laurika1432
29. mar 2017

@odesi Úplne chápem prečo chceš aby bolo fitko väčšie. Aj ja to mám radšej, keďže sa tam aspoň stratím a nevidí ma toľko ľudí keď cvičím a je pravda aj to, že sa rýchlejšie s niekým novým zoznámiš🙂 Momentálne navštevujem fit up v Ružinove. Teraz mi toto fitko vyhovuje a hlavne aj to, že to mám vcelku blízko bydliska. Nemusím teda dlho dochádzať a keďže oni majú otvorené od 6 do polnoci tak môžem ísť cvičiť hocikedy, to je výhoda. Ty bývaš kde?

odesi
12. apr 2017

@janakri To vyzera zaujimavo. Dakujem za informacie. Je tam aj moznost, ze by som sa isla iba jeden krat pozriet aby som vedela ako to tam vyzera a tak? Ci si hned musis zakupit aj mesacnu pernamentku?
@laurika1432 Aha, ty chodis tam? Oni maju aj viacej pobociek, ze? Aspon sa mi zda, lebo jedna znama mi spominala, ze tam chodi a ze sa jej tam tiez dost paci. Mohla by si mi prosim este napisat, kolko tam platis a co vsetko mas v cene? Byvame v Petrzalke

zltyslonik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz