Ford S Max

majca88
23. nov 2017

Idem si pre radu mimo deti. Kúpila som si auto Ford s Max a píše mi, že mám slabú baterku v diaľkovom ovládaní . Keď ju vymenim diaľkové mi nefunguje. Viete mi poradiť ako to vymeniť aby fungovalo? Je to treba nejako synchronizovať?

evicaveverica
23. nov 2017

Mas navod od auta? Taku tu hrubu buchlu..tam by si to mohla najst ako na to, alebooo mozes si pomoct nahradnym ovladacom nasledovne - ovladac.v ktorom si vymenila baterku nasmerujes na ovladac ktory je funkcny a potlacis tlacitka open..mali by sa sparovat. Alebo najlepsia rada, zavolaj servis ford nech ti poradia. Toto podlamna ti povedia aj po telefone. Mas.vyhodu ze si zena, zahraj im tam smutnu ze.muza mas.prec a ze si nevies rady.. Drzim palce

majca88
autor
24. nov 2017

@evicaveverica ďakujem za radu. Vyskúšam. Ford som volala a musím tam ísť osobne a za 30e poplatok. Mám to 40km, tak sa mi tam moc.nechce. Ale keď budem musieť....

evicaveverica
25. nov 2017

Tak tam zajdi, tych 40km nieje tak vela ak ti to ma pomoct. Pripadne si to spij s dakou dalsou aktivitou, nech nejdes len tam a spat

majca88
autor
26. nov 2017

@evicaveverica uz sme to vyriešili. Kolega má známeho vo forme a že stačí dať kľúčik do spinacky a stlačiť otváranie auta. A Že 30e si za to chceli pýtať.
Ďakujem za pomoc

evicaveverica
26. nov 2017

Vyborne..tak snad takto funguju aj ine auta.