• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Fotenie s bruškom a ocinom. Nemáte tipy v Bratislave?

31. augusta 2011 
Ahojte,
chcela by som absolvovať fotenie s bruškom a ocinom babatka.
Nejake vkusne fotky, nahodou nemate nejake tipy v Bratislave?

ďakujem velmi pekne
28. apr 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oh, ako Ti zavidim. Toho mojho to nejako netaha, fotit moje brusko....
28. apr 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja tiez nad tym rozmyslam. Ja by som chcela take nieco velmi decentne. Nepacia sa mi tie "skoronahe" pozakryvane priesvitnym salikom :grinning: Ja by som chcela nieco romanticke. Manzel foti pre seba umelecke foto, ale pri tomto mi musi asistovat :grinning: Mozno vyskusame samospust a pofotime sa domka. Ja som taky hanblivy typ :sweat_smile: a doma by som sa asi vedela tvarit prirodzenejsie.
28. apr 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak skuste nieco napr. v parku, pri konikoch, na hrade,....
28. apr 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som chcela nejakeho profesionalneho fotografa, ci nepoznate,ktori by nas pofotil v nejakom atelieri

ale poznam len jednu,ktora fotila moju kamaratku a maju nadhernu pamiatku s manzelom,ale ta pani odfotila len kamosku,lebo ma hrozne vela fotenia a nestiha zobrat kde koho:frowning2:

takze keby ste niekto mali skusenost a dali kontakt bola by som vdacna, aj my chceme mat pamiatku:slight_smile:
28. apr 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz12: Necitala som celu diskusiu, ale ja mam krasne fotky a bola som spokojna s Katkou Husenicovou-Rogelovou zo Senca, do IP mozem poslat t.c.
28. apr 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
budem velmi rada ked posles

dakujem ti krasne
28. apr 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz, zavidim ti. keby sme sa mali s mojim chlapom fotit kedy on chce, nemali by sme ani svadobne foto. na taketo fotky sa mi ho nepodarilo nahovorit.
28. apr 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, chcela by som ozivit tuto diskusiu a poprosit o tipy na fotografov,fotografky,ktori fotia "tehotne" pary- radsej by som foto vonku,ale mozu byt aj taki,co fotia v atelieri..dakujem..:slight_smile:
28. júl 2011 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sa ideme fotiť v piatok, vôbec neviem čo na seba :( Ideme do exteriéru,niekde na trávičku.
31. aug 2011 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok