Fotoateliér v Senci. Kde je a ako to tam funguje?

petaba
17. júl 2008

Ahojte počula som, že veľa detičiek tu bolo nafotených a fotky sú naozaj krásne....

Chcela by som poprosiť tie, ktoré už v tomto ateliéry boli o niake info... že kde sa to tam presne nachádza, čo všetko by sa tam oplatilo vziať...

Poprípade aj cenu a počet fotografií by mohli prezradiť 🙂

Ďakujem za príspevky 😉

sirinka
18. júl 2008

ak myslis fotografku katku husenicovu, tak videla som kamoskine fotecky a su krasne...ale neviem presne, kolko to stoji, myslim ze 1000sk. tiez sa tam chystame s klarkou...

petaba
autor
18. júl 2008

ano presne tu myslim....

lilu18
18. júl 2008

tak my sme tam aj boli na 1r-narod. katka je super a sdetmi to vie.fotenie trvalo asi hod a ani sme nevedeli ako to preslo a malej sa tak pacilo ze nechcela odtial 😀 nic si netreba vziat,vsetko ma aj oblecko. posled asi 3 fot v albume-pozri

petaba
autor
18. júl 2008

lilu fotky su naozaj nadherne... co vsetko bolo v cene?

lilu18
18. júl 2008

v cene bolo vsetko-platili sme bez par koruniek 1000,ale zase dostanes CD a je tam cez 100 zaberov

petaba
autor
18. júl 2008

a vytlacene neboli ziadne?

lilu18
19. júl 2008

boli asi len 6ks-presne si nepamatam

jurdinka
21. júl 2008

ahojte, lilu foto je nadherne, a neviete nahodou mail na pani Katku? treba sa tam vopred nejako zahlasit, asi ma vela zaujemcov, ze?

pipi1211
21. júl 2008

mam na nu kontakt ak niekto bude chciet

coriven
21. júl 2008

hojky asi blbý dotázek, ale město Senec je asi jiné město než Senica, že? 😅

monkula
21. júl 2008

coriven, jo ,to je úplne iné mesto 😀 😀

coriven
21. júl 2008

no já si to myslela 😅

coriven
21. júl 2008

ale zaujaly mne ty fotky a tak sem si říkala, že by to nebylo špatné, no ale Senec bude dalekoooo ☹

lilu18
21. júl 2008

jurdinka-aaaano,treba sa vopred objednat,katka ma toho vela-foti vselico aj svadby
mam na nu t.c. az niekto chce dam na IP 🙂

petaba
autor
23. júl 2008

ako to tam prebiehalo? 🙂

tinyleaf
9. aug 2008

my sme sa tiez boli fotit u Katky Husenicovej, maly mal vtedy 2 mesiace. Robila nam aj svadobne fotky, mozem len pochvalit.
S malym to trvalo asi hodinku, prisli sme, maleho sme povyzliekali, lebo babatka vacsinou fotila bez oblecenia, ukazala nam v PC fotky co uz robila, prip. sa spytala ake by sme chceli fotky. Porobila kopu zaberov, maly jej tie plachty asi 3krat ocikal, ale povedala, ze na to je zvyknuta, ze to dava casto prat. Na druhy den sme si boli pre CD s fotkami a v cene 1000 Sk bolo aj vyvolanych 20 fotiek. Tie sme si bohuzial nevyberali, uz sme ich dostali hotove.

kala
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilu18
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kala
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilu18
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gabikar
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petaba
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lilu18
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sandraa
14. aug 2008

neviete o niekom kto to robi v BA?

andy75
19. aug 2008

sandraa- pozri si na familyfoto

lilu18
27. aug 2008

babenky,potesite az date vediet ako ste v Senci dopadli aj fotecky mozte hodit 😀

mbrazd
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nevesta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dajana31
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
trpezliva
25. sep 2008

aj my hladame dobreho fotografa..chceme dat vyfotit nase styri baby so sestrami. Poradite mi? Najlepsie z BA.