Fototapeta - pozadie kuchynskej linky

adriana2301
13. nov 2016

Ahojte mamicky, chcela by som sa opytat, ci mate niektora fototapetu ako pozadie kuchynskej linky,da sa vybrat latexova, vliesova, samolepiaca, atd.? a ak ano ci s tym mate dobru skusenost,ci sa to neodlepuje, a pod.za kazdy nazor budem vdacna.Musim sa rozhodnut tento tyzden alebo do buduceho..

henikav
13. nov 2016

@adriana2301 ako to budes cistit? Ak si pripravena kazdy rok max 2 to pretapetovat tak skus, ale vezmi nejaku umyvatelnu. Tie obrazy co sa davaju ako pozadie teraz, to zvykne byt v skle, ale tie skla su zas dost drahe. Sporak nemas plynovy? Lebo za taky nemozes dat ani dreveny obklad, nieto papierovy. No neviem snad to uz niekto vyskusal a napise ti vlastnu skusenost, ja osobne si myslim ze ti to tam dlho pekne nevydrzi, ale to je len moj nazor. Vyskusaj a uvidis 😉

kexik218
13. nov 2016

Ja si myslim ci sa to nebude oduvat alebo odlepovat, krcit...a o umyvatelnosti nehovoriac. hoci bude umyvatelna ale urcite nie od kuchynskych necistot.

celasapremenim
13. nov 2016

tak chvilu ti to vydrzi, ale nic moc, ved to je tenke, to ked budes namacat, utierat, co musis, tak to sa bude nicit, je to len papier, neviem si to predstavit
u nas doma by posla do mesiaca urcite, tu sa vela vari
ja mam zastenu sklenenu a super je

adriana2301
autor
14. nov 2016

Dakujem dnes mi o tom povedali viac a aj to ze tapeta moze byt ale staci klasicke sklo dat urobit na to..