Frakčný laser - Bratislava

olivia77
4. jan 2018

Viete mi niektora poradit dobreho lekara alebo kliniku, kde ste podstupili frakcny laser a boli ste spokojne? Niekoho, kto je profesional vo svojom obore. Dakujem pekne rady😉

misika33
24. sep 2019

@olivia77 zdravím, ja to riešim teraz... Aj ste ten zákrok podstúpila? Bola ste spokojná? Potrebujem odstrániť pigmentové škvrny a celkovo omladit pleť, no trochu sa toho bojím a hlavne by som rada k odborníkovi... Dakujem

slavkadud
24. sep 2019

@misika33 aj ja sa chystam na tento zakrok alebo akoby som to nazvala. Uz som sa na to informovala, konkretne v Spinne, tam by som chcela ist 🙂 Ja mam problem aj s jazvickami a dozvedela som sa, ze toto moze pri tom pomoct, tak by som to rada skusila. Lebo uz som kadeco vyskusala, aj rozne babske recepty ci jak sa tomu hovori a vysledky ziadne, tak preto som sa rozhodla, ze by som do niecoho takehoto isla 🙂

olivia77
autor
24. sep 2019

@misika33, zatial nie, no teraz v zime uz by som fakt rada isla. Neviem odkial ste, ja z Ba, tu mam doporucene len 2 kliniky, kam fakt ist, aj ked su akurat najdrahsie, no tam boli velka spokojnost. Frakcny laser, kvalitny a profesionalne urobeny urcite zmierni o dost flaky, aj omladi plet, toho sa nemusite bat😉Len treba tu plet potom velmi vyzivovat a chranit. Odporucam prirodne olejceky hlavne, arganovy a sipkovy je uzasny.

olivia77
autor
24. sep 2019

@slavkadud, na jazvicky, ak su nie velmi hlboke, je laser naozaj ucinny, pekne ich obrusi a zarovnava.

misika33
25. sep 2019

@olivia77 ďakujem za info 😊idem zajtra do Trnavy na kliniku na konzultáciu, tak uvidíme...

slavkadud
27. sep 2019

@olivia77 hej? Tak to si ma potesila, ze este aj ty si mi to potvrdila. No som velmi na to zvedava a zaroven sa aj dost tesim.
Lebo tie jazvicky ma uz roky trapia. Niekto si to ani nevsimne takto na prvy pohlad, ale ja ich vidim neustale a ma znervoznuju 🙏

olivia77
autor
29. sep 2019

@slavkadud, verim ti, aj ja mam nejake, ktore chcem riesit a tiez ich vraj nikto nevidi, ale ja ano a kazdy den🙈

xili99
30. sep 2019

@olivia77 z toho si nič nerob, to aj ja som tak mala. Ale som si proste postavila hlavu, že musím sa toho zbaviť a išla som si za tým. A teraz som šťastná. Predtým som bola furt len nervózna, keď som sa kukala do zrkadla 😀

misika33
30. sep 2019

@xili99 a pomohlo po jednom sedení ci bolo treba viackrát podstúpiť zákrok?

olivia77
autor
30. sep 2019

@xili99, takze vysledok stoji zato? A kde si bola na zakrok a kolkokrat?

xili99
31. okt 2019

@olivia77 mne to robili na tej klinike, čo aj @slavkadud vyššie písala 🙂
Za seba môžem povedať, že to stojí za to, že sa do toho oplatí ísť, tak to koľkokrát ty budeš musieť ísť, ani nie že musieť, ale koľkokrát bude vhodné to ti povie lekár, na základe toho v akom stave bude tvoja pokožka 🙂

olivia77
autor
31. okt 2019

@xili99, ďakujem😉

slavkadud
5. nov 2019

@xili99 super citat tieto riadky, co si pisala, aspon som taka kludnejsia, pokojnejsia, ze aj ten stres zo mna postupne opadava 🙂

xili99
20. nov 2019

@olivia77 nemáš vôbec začo, ja budem len rada, ak som ti nejako mojou skúsenosťou a radou pomohla, veď ak by si chcela niečo vedieť, že ako je to napríklad s hojením alebo s čím, tak sa kľudne ozvi, môžeme si popísať 🙂 Len stojím si za tým, že to proste musí robiť človek, čo to vie, čo má skúsenosti, prax 🙂
@slavkadud neni sa tam čoho báť, takže hlavu hore a hor sa do toho ak chceš do toho ísť 😉

olivia77
autor
20. nov 2019

@xili99, dakujem este raz, si zlata, urcite napisem, ked bude treba😉

xili99
28. nov 2019

@olivia77 hlavne nech to dobre dopadne a nech to splní tvoje očakávania 🙂

hildicapupu
5. dec 2019

@xili99 mohla by si mi napisat, ze ako to je s hojenim? ako dlho to trva? uz som vyhody tohto niekde citala a teda ma to zaujalo 🙂

xili99
6. dec 2019

@hildicapupu tak budeš mať potom také akoby chrastičky, po tých mikrovpichoch, ale to ti opadne, to hojenie trvá približne týždeň, samozrejme, že predtým ako sa k tomuto ošetreniu priamo dostaneš musíš najskôr podstúpiť konzultáciu s lekárom, ale za seba môžem povedať, že je to fajn, dobre investované peniažky :P

hildicapupu
12. dec 2019

@xili99 tak ten tyzden to nie je nejako vela, myslela som si ze to bude trvat dlhsiu dobu, ale toto by mohlo byt v pohodicke, kedysi by ma ani len nenapadlo nad niecim takymto uvazovat, ze si takto pomoct niekde na nejakej klinike, no teraz mam taku nejaku vnutornu potrebu pre seba nieco urobit

zuzkaz91
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olivia77
autor
10. jan 2020

@zuzkaz91, kde ti to robili? zalezi aj od lasera a velmi.

zuzkaz91
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olivia77
autor
10. jan 2020

@zuzkaz91, no to nebolo malo, tak prvy efekt je vraj viditelny hned, no a potom sa 6mesiacov vytvara kolagen, ale ked je plet horsia, treba ho zopakovat ten laser, nehovorili ti?

zuzkaz91
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzkaz91
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olivia77
autor
11. jan 2020

@zuzkaz91, aha, asi to je velmi individualne, zalezi od typu pleti. Ja som videla ludi s jazvami po laseri a krasne zbrusene, vyhladene ostali.

xili99
18. jan 2020

@zuzkaz91 tak to som prekvapená. Ja som nemala takýto problém, ja práveže som rada, že som sa na to dala. Povedali ti raz do roka? To vlastne by mal lekár stanoviť, že kedy koľkokrát na základe toho ako je na tom tvoja pleť. Ako vyzerá po prvom takomto ošetrení a podobne. Možno by si mohla skúsiť sa ísť ukázať nejakému inému lekárovi čo sa týmto veciam venuje, že by ti povedal, čo a ako, prečo u teba to takto dopadlo a pod, vieš nech máš názor aj z inej strany. Používaš aj nejaké krémy alebo niečo také?

zuzkaz91
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
xili99
22. jan 2020

@zuzkaz91 tak to nechápem. Ale verím, že si z toho nešťastná, sklamaná. Ja by som sa išla ukázať niekomu inému, či je to normálne a čo sa stalo, keď ti to nepomohlo. Lebo ja teda som sa s týmto nestretla ☹

slavkadud
24. jan 2020

@xili99 chcem sa ti podakovat, co si mi minuly rok pisala, lebo si mi velmi pomohla 🙂 Aj po psychickej stranke, uplne ked som do toho isla, tak som sa tesila, nebola som ani nervozna 🙂