Francúzsky íl. Poznáte ho niektorá?

etuska
24. apr 2008

Poznate niektorá? Ja ho zatial pouzivam ako detoxikacnu masku na tvár. Vraj eliminuje kruhy pod ocami???? 😕 -ale ma vraj aj ine uplatnenie v kozmetike-poradíte??? 🙂

maja22
24. apr 2008

Čo to je ten fr. íl? Ja mám také kruhy pod očami, že až... Už od strednej školy... ☹

etuska
autor
24. apr 2008

Expertka-dik 😉
Hmm,som sa docitala,ze kruhy pod ocami maju dost spolocneho s nesp. fungovanim obliciek,pecene 😒

maja22
24. apr 2008

Etuš, to môže byť tým, že ja sa večer pristihnem, že za celý deň som do seba nedostala ani liter tekutín... Ja pijem, len keď som smädná a to už fakt musí byť.. Asi aj kvôli tomu mi postupne odchádzalo mlieko... 😠 A to som sa ešte snažila kontrolovať... ☹

etuska
autor
24. apr 2008

Maji-podobne.Ale ja sa tým vackom pod ocami ani necudujem-spim tak max.6 hod. denne 😵

maja22
24. apr 2008

Máme dosť spoločného... 🙂 🙂 🙂

maja22
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
etuska
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
etuska
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maja22
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
etuska
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzula28
25. apr 2008

etuska, no ak to bude za voľačo stáť, tak daj vedieť aj mne, ja mám tiež riadne "podkovičky" pre šťastie a rada by som ráno nevyzerať ako sfetovaný ježko... 😎

bihan
25. apr 2008

Mne ho poradil lekár na kožné zapareniny pre malú.

ella1
28. apr 2008

no,asi ma porazí,ked budem mať pleť ešte horšiu ako teraz 😖 (píšu tam,že po začatí sa môžu prejavy zhoršiť)keby to bolo pár dní,dá sa,ale dlhšie to nevydržím!
a neviem si predstaviť,že by som to mala celú noc na tvári.

piť by som to chcela vyskúšať,ale už viem,že to bude hnusné 😝 ,ale vyzerá to veľmi zaujímavo...
má niekto odskúšané?

mucilienka
29. apr 2008

babulky a kde sa to da zohnat okrem netu? aj v lekvarni?

etuska
autor
29. apr 2008

mucilienka-netusim,ci to maju aj v lekarni,ja som kupila na www.bioshop.sk 🙂 a zatial ma odskusane len ako masku na tvar +zacinam davat na kruhy pod ocami 🙄