Gellak a gélové nechty

deniskatimmy
8. júl 2020

Baby tie co ste mali gelove nechty a aj gellak co je podla vas lepsie? A ked ste mali gellak nestiepili sa vam vase nechty? Lebo mne sa dost stiepia a lamu

syslik81
8. júl 2020

su to 2 rozdielne veci... gelllack vydrzi menej ako gelove.. mne nevydrzi ani 2 dni :D a to som skusala viacvere nehtarky ale na mojich nehtoch nevydrzi nic.. gelove ano ale nemam rada ten umely efekt .. takze za mna prirodne upravene nehty

ifava
9. júl 2020

Oboje kazi nechty, mala som aj jedno aj druhe a kym sa mi nechty spamatali tak to ozaj hodnu dobu trvalo.

majamat
9. júl 2020

ja som mala gelove, ale moje nechty su velmi nekvalitne a chce to len skusenu nechtarku, hocijaka si s tym neporadi, preto mi nechty vydrzali tak 1-2t.
gellak najsor asi tyzden vydrza, neskor uz skor odchadzala poskodene nechty po oboch procedurach.

queen_mary
9. júl 2020

Gelove nechty su humus. Prezitok minuleho desatrocia, ktoreho sa vela zien bohuzial este nevzdalo 🤣 najdi si sikovnu manikerku, ktora pri gellaku nebude mat potrebu zbrusovat nechty na 1 milimeter. Gellak vydrzi minimalne 2-3 tyzdne. Potom treba vymenit, lebo ti vyrastie necht.