Gopass - Tatralandia

emisko555
20. jún 2020

Ahojte, keď kupujem lístky z gopass treba k tomu tú kartičku, konkrétne do Tatralandie

janka_266
20. jún 2020

@emisko555 áno, ale jed ju nemáte za 2€ sa dá kúpiť a buď Vám ju podlu, alebo Vám ju dajú pri vstupe(táto verzia je bezpečnejšia, lebo Niekedy nestihnú poslať kartu pred dovolenkou)

hettinka
21. jún 2020

@janka_266 už je to inak, už sa za kartu neplatí.

@emisko555 Ak kartičku nemáš, nevadí, na mail ti príde dočasná s čiarovým kódom a zriadi sa ti konto, kam budeš zbierať body. Pri pokladni ukážes ten mail a oni ti aj tak dajú čip na náramku.

janka_266
21. jún 2020

@hettinka my sme naposledy kupovali vo februári, mohlo sa meniť

hettinka
21. jún 2020

@janka_266 ja som kupovala teraz
Inak, do dnes mali akciu za cenu detských lístkov aquaparky aj lanovky, boli sme tak v Bešenovej za 18€ lístok aj pre dospelých.

lienkazienka
21. jún 2020

A na jednu karticku gopass mozem kupit aj listky pre viacerych?

hettinka
21. jún 2020

@lienkazienka nie, my máme každý svoju kartičku, ale všetko kupujem ja, máme všetko zlúčené pod 1 konto a spolu zbierame body na to konto. Ked nakupujem, tak si vždy musím vybrať, pre koho to nakupujem. Ked ešte deti kartičky nemali, tak sme dostali tie dočasné na mail, a potom nam ich v Tatrách na lanovke nabili na tie plastové a tie nám už zostali.
V aquaparkoch nedkartičky, ale čipový náramok a ten sa vracia.

ivanacence
16. aug 2020

@hettinka Môžem mať otázku??? Gopass mi objednávala známa. Dnes som na posledný "výlet" nešla,tak mi to stornovala a že mám peniaze na karte. Ale nemusím ja objednávať cez jej konto,keď budem chcieť využiť ten kredit??? Ďakujem☺