• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Háčkované čepičky. Poradí mi někdo?

24. januára 2016 
baby uz sa vam stalo ze hackujete auticko a vyjde vam cosi divne?
http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=1182
prisla som po piatu radu a potom dalej mi to vyslo divneň
ako sa robi ze posledne dva stlpky zhackujete v jeden asi som to urobila zle
a este sa chcem opytat ked dorobite riadok tak si priadzu otacate a pokracujete a zase otocite?
20. aug 2012 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Môže mi niekto poradiť? som začatočníčka v háčkovaní učila som sa cez net. Robím čiapočku a čítala som niekde, že keď dosiahnem potrebný priemer tej placky potom treba uberať. Ale čo? a ako? Zrejme aby sa mi to ďalej nerozťahovalo a začalo sa to podobať na čiapku. Keď teraz robím ôsmy riadok (teda kruh) robím v 8 očku dva dlhé stlpiky. Uberať znamená, že keď pôjdem napr. do 10 riadku tak v deviatom očku spravím 2 DS?
16. okt 2012 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@smalova nie, ja hackujem tak, ze ked mam placku dost velku, tak dalsi riadok hackujem uz len po jednom DS, cize nezdvojujem....a takto az do konca, cize po potrebnu dlzku/hlbku capicky...
16. okt 2012 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fatima30 zhackovava sa tak, ze urobis 2 stlpiky za sebou bez toho, aby si ich dala dole z hacika..najdi si na youtube videa na decrease double crochet, alebo decrease single crochet

Ano, pracu musis otocit, lebo pospiatky sa nehackuje
16. okt 2012 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, neviete prosim niekto ako sa robi tento vzor na ciapku? dakujem
17. okt 2012 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tina129 nie som si ista, ale nie su to kratke stlpiky, s tym ze robis KS, potom retiazkove ocko a dalsi KS, pichat vzdy do kazdeho druheho ocka (z predchadzajuceho radu... dalsi rad potom nepichas do KS, ale do toho retiazkoveho ocka...
17. okt 2012 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenocka23 jeeej dakujem ti velmi pekne, skusim a potom napisem a este prosim ta nevies aku vlnu mam kupit na takuto ciapku? sestra ma s tym otravuje ale som len zaciatocnik, resp. hackujem uz dlhsie ale stale len dva-tri vzory dookola :grinning:
17. okt 2012 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tina129 podla "velkosti" celeho toho, by som asi kupila nieco hrubsie.. Nela a podobne by boli asi malo.. tym padom aj hribsi hacik.. ja som skusila z tensej vlny (nedalo mi) a nevyzera to tak dobre, ale podoba sa... mozno ten hrubsi hacik urobi vela...
17. okt 2012 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka23 ahoj, no skusala som hrubu vlnu s hrubym hacikom ale myslim, ze to nie je ono aj ked to vyzera celkom OK, v podstate je to jedno ale normalne ma to zacalo zaujimat, ze ako to je hackovane, nenapada ta este nieco? :slight_smile:
17. okt 2012 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tina129 skoda..napada mi uz len presmejdit cesky mimibazar... Pripadne vloz tuto fotku do navodov s otazkou,ci niekto nema navod.. Tiez ma to zaujima... :wink:
17. okt 2012 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka23 este mi jedna baba napisala, ci to nie su polodlhe stlpiky + ten tvoj postup, tak skusim a uvidim a dam vediet :slight_smile:
17. okt 2012 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@poisonblu ďakujem, čiapka je hotová a sedí super. :slight_smile:
17. okt 2012 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
baby prosim vas mate niektora navod na usianku? lebo akosi nemam stastie ani na minibazare :o(((( dakujem
18. okt 2012 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. okt 2012 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata, som uplny zaciatocnik, uhackovala som zatial len jednu jesennu ciapocku a 2 volankove saly, vcera som zistila, ze cakame druhe babatko a drahemu by som chcela darovat ciapocku pre novorodenca, tak som mu to chcela oznamit :slight_smile: nemate, prosim vas, nejaky navod, uz dlho googlim a nic som zatial nenasla, bola by som vdacna aj za navod na ponosticky, dakujem za kazdy navod :slight_smile:
21. okt 2012 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj, dajte nejaký typ na peknú zimnú čiapočku pre dievčatko. :wink: :slight_smile:
24. okt 2012 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby .. potrebovala by som poradiť ako na hranatú čiapku. :fearful: Aj som si dávala do vyhladávača na MMB,ale nič nenašlo. :confused: Nemáte niektorá, Nie som extra zručná v tomto, potrebujem rozpísaný návod, v kreslených sa nevyznám. :frowning2:
Ďakujéééém :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. okt 2012 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mykky ja som robila takúto a k nej aj šálik a zateplila som to flísom .. super je. A jednuduchá. :wink:
http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=8019
29. okt 2012 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
no a mne kto poradí? Hm? :confused:
29. okt 2012 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kalfinka neviem co myslis, ako hranatu.. podla mna uhackovat "tunel" a vrch osobitne stvorec a zhackovat dokopy... :wink:
29. okt 2012 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nemá niekto návod na háčkovanú trpaslíkovú čiapočku? Alebo nejaku peknú čiapočku pre chlapčeka novorodenca.
7. nov 2012 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babky poradte...chcela by som uhackovat taky vzor co vyzera ako hladko pri strikovani. neviem ako sa to vola a ani som nikde nenasla navod ziaden. prosi prosim poradte...Dakujeeem!
13. nov 2012 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata potrebujem pomoc robim barneyho a neviem ako urobit nohy, telo mam nohy robim zvlast ale neviem ako ich mam spravit chcem to mat do vianoc hotove
9. dec 2012 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mkatka skus zaciatocnu placku uhackovat podla tejto babenky mne to dost pomohlo na obrazkoch mas ukazane kde mas aj pichat... http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=81&user=41829
1. jan 2013 o 16:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vevuska22: to patřilo mě?
1. jan 2013 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som uhačkovala malemu čiapočku za 4-5 hodin, tak ma to chytilo, bola to moja prva hačkovana čiapka pre chlapčeka na 4 roky. Sedi ako uliata.
10. feb 2013 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte babenky.. dlho som tu nebola, nejak nestiham, odkedy chodim do prace.. :wink: chcela by som sa vas opytat, co (kolko) by ste pytali za supravu ciapockua papucky... zatial je len ciapocka hotova, papucky este robim. Je to na novorobenca, resp na cca 3-4 mes....
13. feb 2013 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Kocky,prosim vas robim pre chlapceka ciapku z camilly a neviem ako mam urobit lem...neporadite?
17. feb 2013 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@agika1982 ja som robila len krátky stĺpik alebo pevným očkom (retiazkou)
20. feb 2013 o 22:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievcata aj ja mam prosbu, tiez neviem urobit elasticky patent pri hackovanej ciapocke, dakujem za rady...
13. mar 2013 o 09:49  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v novembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok