Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
23. jan 2012

@leninka75 vírus??? mi ani nehovor..... ☹ máte ATB????ach jáj, taký drobec...... ☹ inak, je zaujímavé, že deti do roka takmer nebývajú choré a potom dostanú takmer všetko..... 😠 ....aj ležká v posteli? 😕 ...no, deky prežili...ešteže na tejto pračke si nastavujem zvlášť program a zvlášť teplotu...dala som to síce na nejaké špinavé tričko z futbalu, ale len na 30.... 😀 v Taliansku mám pračku, kde si extra teplotu nastaviť nemožem...tak predpokladám že nejakú 6O-tku by som asi ťažko rozdýchavala.... 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
23. jan 2012

@denisenko ..hej máme..nevadí, hlavne nech pomôžu..veru, máš pravdu..ale ako by si inak vybudovali imunitu ak by neboli choré...takže to tak asi musí byť.............takže deky budú OK 🙂

aninka29
23. jan 2012

sme doma 🙂
@leninka75 dievčatám prajem skoré uzdravenie 🙂

aninka29
23. jan 2012

dnes očakávam,že mi učka povie,že Simi plakala...pretože som stretla jej naj naj kamarátku a tá do škôlky nešla.....to zas bude 😝 celú cestu do tanečnej bude hučať 🙄
@denisenko tak vy už zajtra začínate s plaveckým?...super...určite sa bude Niskovi páčiť 😵
@leninka75 už si bola v sorei?...je tam pekne?

leninka75
23. jan 2012

@aninka29 ..ďakujem ani.....bodaj by tak bolo.....písala som, že sme do sorei chceli ísť, ale časovo to nevydalo.....omrkni, potom povieš, či sa oplatí ísť 🙂

aninka29
23. jan 2012

@leninka75 ja som si myslela,že ste tam už boli,ked si písala,že dobrý výber 😉 ...určite omrknem všetko čo sa dá a potom podám info 🙂

leninka75
23. jan 2012

@aninka29 ..no napísala som to preto, že sa mi to moc páčilo, teda info na nete..a tiež, že je to pre deti 🙂....lebo neviem prečo ale posledné roky hľadám miesta na dovolenku tak aby to vyhovovalo deťom...čím to bude 😀 😀 😀 .....a už to máš aj zarezervované?.....kedy idete?

aninka29
23. jan 2012

@leninka75 no čím to asi bude 😀 😀 ....ja tiež vyberám podla toho,či tam bude niečo pre deti 😵 uvidíme ako to bude v reáli....lebo naslubované je všetko možné 🙂 ..áno už to máme zarezervované,ideme 10 februára a stráááááášne moc sa teším.....aj ked viem,že si neoddýchnem,ale aspon jednu masáž si doprajem 😵 a snád aj sneh tam ešte bude

letty86
23. jan 2012

ahojte 😉
vikinka je chorá, boli sme u dr. tak som zvedavá, kedy sa pridá aj maťko 😢, má červené hrdlo a pokašlieva ☹
@aninka29 tak si to pekne užite 😵 svokruška tam chodieva na dovču, presne do soreáckeho hotela, pre dôchodcov tam majú zvýhodnené ponuky, viem, že si veľmi pochvalovala, že tam mali bazén priamo v hoteli, tak sa tešila, lebo ona je vodný živel 🙂

leninka75
23. jan 2012

@aninka29 ..fíha, to bude skoro valentínsky víkend 😵 😵 😵 ...........

@letty86..ahojky!!..no super, už aj vy ste choručkí ☹...snáď to maťko nejako ustojí....viki dostala aj atb?..

letty86
23. jan 2012

@leninka75 má aj atb ☹ bola by to premiéra, keby to matko ustál 😉
a dievčatám je už lepšie?
Matko mal z toho očkovania v piatok horúčku, presne po týždni, ako dr. vravela

letty86
23. jan 2012

@denisenko užite si plavecký 😵 😵

aninka29
23. jan 2012

@letty86 tak už aj vy ☹ ...rozbieha sa nám ďalšie kolo chorôb 😒 ..skoré uzdravenie
@leninka75 nooo,valentínska romantika s deťmi na krku 😀 😀

ideme sa zbaliť,skočím ešte na poštu vyplatiť škôlku,pre Simi a fičíme na tanečnú...snád Simi nebude nervná 😀
zajtra ma čaká zubárka 😝 😝 😝 normálne som mala v ruke telefon,že jej zavolám a zruším termín....ale potom som si povedala,ved aj tak tam budem musieť ísť,tak nech to už mám za sebou.... 😝
papa

letty86
23. jan 2012

@aninka29 dakujeme 😵
tebe držím palce u zubárky, nech je to čo najviac znesiteľné 😉

leninka75
23. jan 2012

@letty86 ..pomaly sa to lepší........len lolka zostala ako vymenená.....ráno spí do 6:30 a potom ide spať až okolo obeda ..už mi asi skončili dobré časy so spinkaním 2x za deň ☹ .....a skoro vôbec nechce jesť ovocie.....vikinke prajem nech sa rýchlo vylieči.......dala si maťkovi zaočkovať aj kiahne?....

@aninka29..dnes by mali byť aj tie prstienky, či nie? 😀..dobre sa vytančite...pa

jacka
23. jan 2012

@leninka75 to vieš že sme prišli mokrý..z ponožiek kvapkalo.....na nohách varhanky...šup do teplej vody a zabaliť do deky......sa rýchlo vyliečte.....

jacka
23. jan 2012

@letty86 .....taka aj Viki nech sa rýchlo vylieči......a nech to Marcelko nedostane.....bodaj by,že? ☹ 😉

leninka75
23. jan 2012

@jacka ..práve som na teba myslela, že čo robíte keď si tak dlho nekukla.....a vy žmýkate ponožky 😀 😀 😀 ..dík 😉

jacka
23. jan 2012

@denisenko super že si takto poprala.....hlavne že je to také aké si to tam hodila 🙂 ......a tá vianočka sa mi roztiekla...neviem kde som urobila chybu...tak som ju plietla aj druhý krát.....ale nech.....hlavne že je dobrá 😵

leninka75
23. jan 2012

lolka mi teraz spala od 11:30 do 14:15 😅 ........

letty86
23. jan 2012

@leninka75 dala som len to povinné v 15 mesiaci, tusím je to proti osýpkam, mumsu a rubeole....kiahne som zvlášť nedávala....dakujeme, snád sa rýchlo vylieči 😉
možno sa jej to spinkanie ešte upraví, matko už spáva 2x za den, mal to cez Vianoce rozhádzané, ale už sme norme 😀 možno aj lolka po chorobe prehodnotí tie svoje normy 😀 😉

jacka
23. jan 2012

@leninka75 žmýkame......aj rukavice.......vy ste asi v suchu,čo?...závidim...trošku.... 😉 😉

letty86
23. jan 2012

@jacka ahoj 😵 dakujeme, veru, kiež by to tentokrát matko ustál 😉

leninka75
23. jan 2012

@jacka ...pýtala som sa na to zapletanie, lebo som kukala katalóg orion a je tam forma na vianočku, tak som uvažovala či si ju neobjednať.... u nás sa je vianočka na tony 😀

jacka
23. jan 2012

@leninka75 pekne pospala...už asi další krát ti dnes spinkať nebude

jacka
23. jan 2012

@leninka75 aj teba sa roztiekla?..myslíš že je to to isté ked to zapletieš alebo dáš cesto do formy???

leninka75
23. jan 2012

@letty86 ...no uvidíme čo bude...........tiež som sa rozhodla len pre to povinné očkovanie.....

@jacka...ja by som sa už celkom rada vyvetrala, hlavne keď teraz bolo slniečko......vydržíme a o chvíľu dúfam, že bude jar 😵

leninka75
23. jan 2012

@jacka ..nie už nebude spinkať 2x.......ja som zatiaľ robila vianočku v pekárni a to je taký kvádrik ..veď vieš, tak som myslela, že aby to dobre vyzeralo piekla by som vo forme......tá forma má tvar ako zapletaná vianočka...ja predpokladám, že sa cesto vloží do formy a chytí si tvar......

jacka
23. jan 2012

@leninka75 že o chvilu...tak to bude ešte riadne chvilisko......už keby bola včera tak je neskoro......samá voda je tu

jacka
23. jan 2012

@leninka75 ved hej na kukuč by vyzera ako z obchodu...ale či by bola aj taká fajná 😒 --....................a tebe sa to dá v pekárničke?....ako vyzerá?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre