Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
27. jan 2012

@letty86 aspon máš doma veselo....... 😵 😵 ...Viki je v školke?.................inak by si sem mohla častejšie kuk 😵

letty86
27. jan 2012

@jacka ma dráždite s tým vyvetraním sa 😵 , s Vikuškou ešte nechcem ísť von, Matulko by mohol ísť, ale Vikušku samu doma nenechám, tak sa aspon prejdem po balkone 😀 😝
@utka ked sa Viki uzdraví, hádam aj to kolienko ho prestane bolieť

letty86
27. jan 2012

@jacka mám veselo 😵 Vikinka je doma, lieči sa......ked pri matulkovi sa niekedy nedá, kým ja tu tukám, on rozoberá byt 😅 😝 😝 teraz sa pekne hrajú...dokedy? 😅

aninka29
27. jan 2012

@jacka to večerné kúpanie 😀 presne to isté mám doma aj ja 😀 😀 ako by si o mojich písala....veru..veselo máme veselo 😀

jacka
27. jan 2012

@letty86 ved na chviločku možeš ísť s Viki......je tam fakt super.....si mylsím že jej to neublíži....ved nemá teplotu....či hej?

jacka
27. jan 2012

@letty86 poznám.......ved Maťulo sa učí...musí poznávať nové veci...... 🙂 😵 ............a má kto po nom riadiť 😉

jacka
27. jan 2012

@aninka29 ešteže ich máme.... 😵 ale super že sú rovnaký 🙂 😉

letty86
27. jan 2012

@jacka horúčku nemá, uvdim, či ju prehovorím len na prechádzku, ona by sa najradšej sánkovala 😔 , ked sa prechádzame, tak sa nudí a bolia ju nôžky, ale pri sánkovačke nie 😅 😅
matko sa učí velmi intenzívne, šikovník moj 😅

jacka
27. jan 2012

@letty86 my sa chystáme v sobotu sánkovať...tu toho snehu vela nie je--.....pojdeme do BB................vidíš to aj Maťko v kuse vymýšla....vezmem si kolobežku alebo bicykel.....lebo ked pojdem pešo ma budu bolieť nožky....... 😒 opica jedna....
ved nech sa učí...bude šikovníček po mamke... 😵 😵 už ti aj niečo vykeciava?

aninka29
27. jan 2012

@letty86 @jacka aj Simonku bolia nôžky,ked musí chodiť....tolko sa nahučí 😠 😀

letty86
27. jan 2012

@jacka len mama, baba, tata, základne osoby má zmáknuté 😀 ja sa smejem, že mi skôr papuluje 😵 , ja mu niečo hovorím a on mi odpovedá tou svojou hatlaninou...bodematababooo
@aninka29 a stačí, že prejde len kúsok, že 😖 😀

jacka
27. jan 2012

@letty86 zlatinko.......hlavne že Maťko vie čo hovorí....že?.... 😵 😵 ..aj nám dáš nejaké foto?.....

jacka
27. jan 2012

@aninka29 skušaju našu trpezlivosť 😠 .....si myslia že nás dostanú.............som zvedavá či aj v školke takto šomre 😝

denisenko
27. jan 2012

@aninka29 len pekne chod na čistenie....to je super...dala ti aj ATB? ja ich mám vždy po trhaní...skor sa to zahojí.... 😉
@letty86 tak nech sa Maťulko ešte držká len pri tých soplíkoch....ako to robíte, že vám baby len masko papkajú?????ten moj chlop keby nemusel, tak neje nič...... 😝 asponže polievočky...polievočky...potom polievočky.....palacinky-.....rohlík so šunkou a vagon jogurtov...a sme došli.....
@utka mna teraz tak napadlo...možno je Viki len bacilonosič.... 🙂
@leninka75 bola som len v Tescu a drogerke....ale nič mi neurobí lepšie ako pekný nákup, no nie???? počkaj urobím fotos......také obr rifle, čo som kúpila...... 😀 😀 😀 😀

denisenko
27. jan 2012

@jacka idete už zajtra na ten zápis? a kam???? 😕

jacka
27. jan 2012

@denisenko ani u nás mäsko nie...len rezen...a tot vsio 😝 ................jááj aby som nazbudla...párky to istia 😠 😠
zajtra tu do ZV a na další týžden do BB..uvidím .....ešte sa rozhodnem čo a ako....

jacka
27. jan 2012

deti vonku....periny v okne...zima ako v ruskom filme.....a ja v teplúčku 😀 😀 ..........idem to tu trošku zludniť a pojdem za nimi 🙂

jacka
27. jan 2012

akurát sa mi bol Peťko ukázať.....večer zas periem..... 😠 😠 😠

denisenko
27. jan 2012

@jacka no, rezen a párky možeme vždy.... 😀 aj ja sa chystám prať...neboj, nebudeš v tom sama.... 😀

jacka
27. jan 2012

@denisenko vdaka za podporu.....ale radšej by som s tebou menila 😉

utka
27. jan 2012

No však ja som zvedavá, kedy to všetko skončí...kašel, kolienko...dnes už ani tak nesoplí...
@jacka my máme zápis 10.2. a 11.2.
Viki tiež mäso nemusí. Len rezancovú polievku, paradajkovú a brokolicovú, občas fazuľovú kyslú. A obľúbené sú párky, parížsky šalát, špagety s kečupom, občas palacinky...Podľa mňa málo papá...

denisenko
27. jan 2012

@jacka to pranie????? 😕 jáj..mna zas čaká ísť po čerta do školky...sa už ani na net nedostanem.... 😝 klídek skončil....... 😠
@utka normálne ti zje parížsky šalát????? 😕

utka
27. jan 2012

@denisenko nooo, zje...prečo?

aninka29
27. jan 2012

@denisenko moja a tie obrie rifle sú kde???..lebo ako kukám,tak kukám nič obrie v tvojom albume nevidím...som si šla oči vyočiť 😕 😀 ..také obrie chcem aj ja 🙂 😉

aninka29
27. jan 2012

sme zvonku doma..kosno je 😝 ..sme sa prešli smer obchod a spiatky domov...ved stačí,že 🙂
a dakujem vám za tipa.....zajtra urobím palacinky 😵

denisenko
27. jan 2012

@aninka29 nestihla som odfotiť..prišla mi návšteva..a potom do školky...ale už som túúú.....počkááááj 😀

utka
27. jan 2012

@denisenko super, krásne!!!

denisenko
27. jan 2012

@utka radosť si treba urobiť, že????? 😀

denisenko
27. jan 2012

@aninka29 extra pre Teba...možeš zas očiť v albume...už sú tam...... 😀 😀 😀 😀 😀

utka
27. jan 2012

@denisenko to je jasné!!!

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre