Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
30. jan 2012

@jacka a kolko ste mali ráno????Nisko je v školke, vstal a vraví: mamí, už je 4.55.....som ho zahnala...... 😖 😖 😖 to fakt tam majú napísané že deti ZTP?????to akože potom aké konkrétne mali na mysli????? 😕
@aninka29 ha ha..že ranajky...ja už mám aj po desiatej..... 😀 ...tak sa nemusíš obávať, že bude ticho... 😀

joj ako krásne svieti slniečko....len ked pozriem na tie stupne.....mala by som ísť do lekárne, ale pojdem asi až pred tým, než vyzdvihnem dieťatko zo školky..... 🙂 hádam sa trochu oteplí..... 🤐

leninka75
30. jan 2012

ahojte!!.. 🙂 ...

@denisenko..máš ty doma úžasné zlatíčko!!!! 😵.......chcela som sa ťa opýtať či si pomaly nekupuješ už aj plienky?......teraz sú v tescu v akcii tie oranžové pampers sleep and play.........

leninka75
30. jan 2012

@letty86 ako sa má maťko?:...viki už išla do škôlky?...

denisenko
30. jan 2012

@leninka75 no....kupila som si len dva balíčky newborn....a potom uvidíme.... 😵 chcela som sa Ťa ale spýtať, Ty si bola v Považskej v porodnici????musím zistiť, či by tam nebolo lepšie, ako v Žilinskej...vzdialenosť je rovnaká, tak mi to može byť asi jedno......

leninka75
30. jan 2012

@denisenko ..ano v považskej........keď to je ťažko povedať či je tam lepšie...každý akú mal skúsenosť........ja som ani pri jednej žiadne problémy nemala, takže v pohode..sestričky sú ako všade aj milé aj ochotné aj hnusné aj protivné..nevyberieš si........ale ja v pohode odporúčam PB....napríklad celé oddelenie aj pôrodnica aj novorodenecké sú tam pekne zrekonštruované.......hlavne teda WC a kúpeľky..izby sú tiež čisté novo vymaľované...a ak by si potrebovala mám na pôrodnici známu sestričku 😉 .........a určite by som vás prišla pozrieť 😵 .........a dá sa tam aj dohodnúť doktor na sekciu ak by si teda rodila tak........a tie plienky len si pokupuj keď sú lacnejšie lebo potom bude mužík robiť hlavne na ne 😝 ...látkových veľa nepotrebueš, tak max 6-8 kusov.....

leninka75
30. jan 2012

@denisenko ...a dokonca aj jedlo sa celkom dalo..až občas na taký úlet, že fazuľa pre kojace matky 😀 😀 😀 😀

denisenko
30. jan 2012

@leninka75 díky....a nevieš ako je to tam s tou epidurálkou?????

denisenko
30. jan 2012

@leninka75 to nič, fazula je super........my sme mali v Partizánskom iné úlety a hlavne tie množstvá...ani školkárovi by to nestačilo..... 😀 😀 😀

aninka29
30. jan 2012

@jacka určite to schytá aj Sabka 😒

aj u nás krásne svieti slniečko 😎

leninka75
30. jan 2012

@denisenko ..s epi neviem, ale keď stretnem v škôlke tú známu sestričku tak sa jej opýtam....

leninka75
30. jan 2012

@aninka29 ..aj u nás len keby bolo o 20 st. viac ☹ .........ako sa majú dievčatá?

denisenko
30. jan 2012

@aninka29 aj u nás svieti...nádherný den...ako celý víkend...len tie teploty.....tak pre snehuliakov.... 😀
@leninka75 že díky...... 😉 pozerala som aj stránku ale tam nič také nebolo....možno len zle hladám..... 😀

aninka29
30. jan 2012

@leninka75vieš čo,ja som vykukla von...celkom sa dá..není až taká kosa 🙂 ...ale veru,brala by som už aj ja takú príjemnú,voňavú,teplú jar 🙂 ............kočky....Sabka je v pohode.....len Simka ten kašel hrozný...stráca hlas.....uvidíme čo povie mudra.....snád to nebude laryngitída ☹
@denisenko a pri Niskovi si mala epi?

denisenko
30. jan 2012

@aninka29 jo jo....epidurál jako vyšitý....dávka ako pre slona..... 😀 😀 😀 ale super,porodila som večer po 10-tej, šitie neviem vobec, a na druhý den som úplne v pohodičke mohla sedieť....primár krutil hlavou, ked ma videl lietať po chodbe..... 😀 😀
@leninka75 ja som slepuch...už som to našla...tak vraj bezbolestný porod s epidurálkou robia....aj ked zas až také bezbolestné to nie je, že áno..... 😀 😀 😀 😀 ale super, asi sa tam zastavím budúci alebo tento týžden sa nejako dohodnúť.... 😉 hned mi odpadol kamen zo srdca..... 😵

aninka29
30. jan 2012

@denisenko ja som tiež mala pri Simke epi 🙂 ..pri Sabke som nestihla 😀 ...aspoň to viem porovnať 😉 🙂

aninka29
30. jan 2012

chjoj a zabudla som....my už máme tiež domka kostým na karneval.....nakoniec to predsa vyhrala roztlieskavačka 🙂 a nakúpila som nám tolko pomponov,že zo sebou trepeme všetky tri 😀

leninka75
30. jan 2012

@denisenko .....radšej si najskôr zavolaj a dohodni termín, aby si sa neprehnala zbytočne.....primár Furo je síce odborník, ale ak si ho dohodneš k pôrodu, tak sa často stáva, že nepríde, a pošle kolegu........ja som mala pri Lolke na sekciu Krištofíka, dohodil ma k nemu môj gynekológ..... všetko prebehlo hladko...bola som sa mu asi tak mesiac pred termínom ukázať a potom ešte raz a to už mi povedal kedy mám nastúpiť do nemocky..........inak je to feši, tak cca náš ročník ....možno 2 roky hore-dolu 🙂 ........Krištofík ja zástupca primára ..skús zavolať rovno jemu a dohodnúť si termín......

leninka75
30. jan 2012

@aninka29 ....už nemá teplotu?.....uvidíš čo povie mudra.........takže ideš aj ty na karneval? 😀 ...či to bude prekvapko pre muža na ten víkend čo vás čaká?.. 😀 😀 😀 😀

aninka29
30. jan 2012

@leninka75 hej 😀 nacvičujem si choreografiu 😀

denisenko
30. jan 2012

@leninka75 no, mne je to asi šum a fuk, aký to bude porodník...ja len musím zistiť, čo a ako, kedže patríme pod žilinu....to som mala aj pri Niskovi, lebo som odmietla ísť rodiť do Topolčian, tak som musela vybaviť všetko v Partizánskom, nejaké posledné poradne, pásy a tak....a nakoniec nás odrodil najlepší gynekolog z Topolčianskej nemocnice, čo dal v topolčanoch výpoved a otvoril si súkromnú prax... 😉 😉 😉

aninka29
30. jan 2012

bože,tie moje opice zase vystrájajú 😠 😠 chvílku sa hrali pekne a už sú v sebe 😠 ...idem ich poriešiť

denisenko
30. jan 2012

@aninka29 hej??? a máš aj tú minisukničku a tričko do pol tela???? 😀

leninka75
30. jan 2012

@denisenko ..to je jasné, že nejakú prehliadku a pásy asi musíš absolvovať...........a ako to s tebou vyzerá, normálny pôrod či sekcia?....

leninka75
30. jan 2012

@aninka29 ..už je pokoj?...

denisenko
30. jan 2012

@leninka75 doktorka merala a vraj asi normálne to pojde..... 🙂 tak dúfam..... 😉

aninka29
30. jan 2012

@leninka75 aaale kdeže 😠 provokujú jedna druhú každú chvílu 😠
@denisenko to nemám 😀 ale ved niečo len na seba natiahnem,alebo si ušijem tú tutu sukňu 😀 😀 😀

aninka29
30. jan 2012

ideme sa vychystať a padáme....paaaaaaaa

leninka75
30. jan 2012

@aninka29 ...tak nech dlho nečakáte.......

utka
30. jan 2012

Ahojte.
@jacka Viki je ešte doma. V stredu ideme na kontrolu. Od dnes som na OČR. Tak uvidíme.
@aninka29 pupáky už žiadne. Ale Vikiho naj kamoška už má kiahne...Aj by sme sa šli k nej pohrať, len sa bojím, že to chytí v nesprávny čas-čaká nás ešte zápis do školy...

denisenko
30. jan 2012

@utka to je pekne..že dieťa ma kiahne, tak sa prídu pohrať všetci známy...to je hádam jediná choroba, kedy radi prídeme na návštevu a donesieme si odtial bacily..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@aninka29 dobre pochodte... 😉 ved si požičaj od Simonky tričko, to budeš mať tak akurát do pol tela.... 😀 aj suknu ti isto rada požičia..... 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre