Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
30. jan 2012

@aninka29 zavolám, zavolám....pomožete mi oči vytláčať..... 😀 😀 😀 😀 ale meno ste si vymymsleli peknéééééé....šikovné babule ste, čo už.... 😉

denisenko
30. jan 2012

@aninka29 a mne to došlo hned....výnimočne...ma niečo osvietilo..... 😀
@jacka mne hladnej tiež nepáli..... 😵

utka
30. jan 2012

@jacka v lekárni som chcela čajík a Vikimu sirup. Kamoška mi poradila nejaký Bronchicum...

jacka
30. jan 2012

@denisenko o aha ..bezchybná...hned jej to páli 😀 😀 😀 ..............len si robte srandičku..... 😝 😀 😀 😀

jacka
30. jan 2012

@aninka29 máme na to nejaký zvláštny dôvod že možeme 😀 😀 😀

jacka
30. jan 2012

@denisenko rozprávala som sa so školky.......................................na ten inhalátor som bola zvedavá.....to sa nedá na predpis?.....

jacka
30. jan 2012

idem do hajan......dobru nocku...... 🙂

denisenko
31. jan 2012

dobré ránko.... 😉 denisko v školke, pekný den pred nami... 😉

denisenko
31. jan 2012

@jacka inhalátor na predpis.....tuším sa dá...od alergologa, alebo niečo podobné...... 😖

aninka29
31. jan 2012

dobré ránko 🙂 ....chjoj zase dnes krásne svieti slniečko 😎 .....aj by som mala dobrú náladu,keby ma nebolel zub.....teda diera po zube 😀 😝 ...Simonka dnes mala hroznú noc ☹ strašne ju dusilo,ani spinkať sa jej nedalo,aj teplotu mala ☹ ........

jacka
31. jan 2012

ahojte,,............

@denisenko no takže sa k nemu len tak nedostanem......
aj Maťko v školke.......slniečko svieti......obed skoro navarený...... 🙂

@aninka29 no nezávidím tu bolesť.... ☹ .......................tak nech je Simka čo najskor zdravučká.......

denisenko
31. jan 2012

@jacka da sa aj bez predpisu.... 😉 čo máte tak rýchlo navarené?my dnes zas nevaríme, hned po obede ideme do žiliny,musím isť vybaviť čipovú kartu na bus a potom na plavanie.... 🙂 ..slniečko svieti.... 🙂 🙂 🙂
@aninka29 a chodiš ešte na čistenie ?

letty86
31. jan 2012

ahojte 🙂
@jacka som rada, že som ta pobavila 😀 😀 😀
@aninka29 dakujeme, aj imke nech je lepšie
ja mám problém dostať do Maťka liečiky, pusu nechce otvoriť, rúčkami mi bije do lyžičky, jaaaj, sa natrápime 😖, je zaujímavé, že matko v noci nekašle, iba cez den, aspon sa drobec v kludne vyspí 😵

jacka
31. jan 2012

@denisenko kyslé zemiaky..... 🙂 😉
veru krásne ja...Peťko už pobehuje vonku......pojdem za ním 😉

@letty86 aspon trochu radosti nech mám......len kludne pokračuj

aninka29
31. jan 2012

@denisenko chodím...aj včera som si odbehla...a idem aj zajtra 😝 ...a potom ma čaká oprava asi štyroch zubov 😝 😝 😝
ja robím francúzske zemiaky...polievku ešte máme.......

letty86
31. jan 2012

@aninka29 uff, tak sa ešte nachodíš ☹ sabka je zdravá? robíš moje oblúbené jedlo 😵 , my dnes zapekané cestoviny
@denisenko tak nech si Nisko užíva plávanie a dúfam, že neochorie ako viki ☹

aninka29
31. jan 2012

@letty86 veru moja...nachodím sa tam ešte dosť 😝 ....ale,som aj rada.....všetko čo má mi opraví ,a budem mať dlhšiu dobu pokoj 🙂 ...........Sabka je zatial v pohode 🙂 klop klop klop.......
@letty86 a Viki ako?.....už je jej lepšie? 🙂

aninka29
31. jan 2012

včera som objednala deťom ten supermarket...už mi aj písali,že ho posielajú 😵 🙂 ...takže dnes sa nudiť nebudem...môžem v detskej znovu robiť inventúru,a vyhadzovať,triediť 😝 .....a usporiadať hračky,aby sa im tam ten obchodík vošiel........a týmto som skončila.....najskôr dostanú nejakú hračku na narodeniny

aninka29
31. jan 2012

idem upiecť nejaký koláčik 🙂

utka
31. jan 2012

Ahojte.
Mne je dnes nejako divne. Cítim sa strašne unavene. Bojím sa, aby to neboli doštičky ☹...A to musím ísť urobiť ryžový nakyp...

jacka
31. jan 2012

@utka nelezie na teba niečo.... ☹

denisenko
31. jan 2012

uf, baby ...mna tak bolia klby..už tretí den......normálne rozmýšlam nad tým, že súrne potrebujem ortopeda...ale v tomto stave so mnou aj tak nič nemožu robiť......sakra....... 😔

denisenko
31. jan 2012

idem po dieťatko do školky....tých pár metrov hádam dokrivkám...... 😝

utka
31. jan 2012

@jacka vôbec neviem...dúfam, že nič na mňa nelezie...Aj tlak mám dobrý. Tak neviem.
@denisenko fuuu, tak nič moc ☹. Nebude to tým, že sa ti rozťahuje panva?

aninka29
31. jan 2012

@utka ☹ snáď to bude dobré.....@denisenko neostáva ti nič iné,iba vydržať 😔 ....baby relaxujte,oddychujte 😔

ja idem tiež relaxovať 😝 ...deti naobedované,pekne si ležia v obyvke pri rozprávke...Simka je už v stave zaspávania...uvidím,možno spánok zmohne aj Sabku..........koláč upečený,už ho len polejem čokoládou ....detská sčasti vygenerálkovaná...ostal mi už iba jeden box...aaaaaaaaaaaale kašlem naňho 😝

denisenko
31. jan 2012

@utka ja neviem....mám to celé tehu...jeden den lepšie, druhý horšie....... 😔

aninka29
31. jan 2012

@denisenko ty stále chodíš pre Niska taký čas do škôlky?.....on tam nespinkáva?
@jacka a Maťuldo?...ešte pokašlieva,či už je to lepšie?

aninka29
31. jan 2012

@denisenko ja som také stavy mala pri Simke,takže viem o čom hovoríš...a vôbec ti nezávidim ☹ ...strašná bolesť

utka
31. jan 2012

@denisenko, @aninka29 to bude tým, že ste také tenké...
Veru idem oddychovať. Ešte dať Vikimu papať a oddych. O 16-tej máme v škôlke rodičko.

denisenko
31. jan 2012

@aninka29 to len v utorok a štvrtok..pred spaním.....lebo musíme ísť pred pol druhou na bus, a to oni spinkajú...alebo sa práve budia.....tak sme to vyriešili takto.... 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre