Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
31. jan 2012

@denisenko tak si hrkni so mnou 😀 😀 😀 .....ja hrknem pol flaše...ale ty len tak na špičku jazyka 😀 a @jacka ty hrkni fernetík...tak na zdravie 😀 😀 😀

denisenko
31. jan 2012

@aninka29 na zdravie.... 😀 😀 😀 ja nemožem ani na špičku jazyka....nemám doma vodku..... 😀 😀 😀 tak si dám pohár vody...... 😀 😀 😀 😀 alebo sa úplne vyto..... a dám si pohárik červeného......fuj, mlsný jazyk dneska mám.... 😀

aninka29
31. jan 2012

@denisenko nejaká si nerozhodná 😀 ....tak ja si hrknem aj za teba 😀 ....tak na teba 😉 😀

aninka29
31. jan 2012

a ked som už v nálade tak si hrknem aj za jacku,letty,utku,lenninku 🙂 🙂 🙂 🙂 na zdravíííííčko............ruka hore 😀 😀 😀 😀

denisenko
31. jan 2012

@aninka29 na zdravie..... 😀 😀 😀 len si daj...... 😀 😀 😀 😀 😀 že nerozhodná...rozhodnutá som, ale vypi, ked nie je..... 😀 😀 😀

denisenko
31. jan 2012

@aninka29 a bude ti stačiť ta polovica fľaše???? 😀 😀 😀 😀 ked chceš piť za všetky........ 😀 😀 😀

aninka29
31. jan 2012

@denisenko otvorím ďalšiu 😀 😀 😀

denisenko
31. jan 2012

@aninka29 😀 😀 😀 😀 😀 ....sa máááš..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
31. jan 2012

@aninka29 jáj, vidíš, zabudla som...vám je, ked máte doma supermarket....... 😀 😀 😀 😀

aninka29
31. jan 2012

@denisenko ešte ho nemáme....až zajtra ho dovezú 😉 aaaale to len potom sa mi bude sveta žiť 😀 😀 😀

denisenko
31. jan 2012

@aninka29 ahá...no to hej, bude mať aj vlastnú pekáren? ved daj nejaký link, nech kuknem, na čom baby fičia.... 😉

aninka29
31. jan 2012
aninka29
31. jan 2012

http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product...

ja som chcela tento,ale Simi si vybrala ten prvý

aninka29
31. jan 2012

http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product...
a toto sa mi páči najviac 😵 😵

aninka29
31. jan 2012

tak ja sa lúčim...dobrúúúúúú nocku 🙂

denisenko
31. jan 2012

@aninka29 a teraz sa má kto v tom vyznať???? ...škoda, že nemá aj pekáren, nemusela by si do obchodu ani na teplé rožky.... 😀 dobrú nocku...už sme popili, tak hádam pojdeme aj spať.... 😀 😀 😀

denisenko
31. jan 2012

@aninka29 hm..babula dobre vybrala..... 😵 😵 😵 😵 😵 😵

utka
31. jan 2012

Takže dnešné rodičko? Zbytočne zabitý čas...Nič nové, len, že chcú zase prachy za ZRPŠ+čistiareň...
Riaditeľka škôlky je taká och...ani neviem, ako ju nazvať. Zvláštna to osoba. A boli tam ja učky zo škôl-z dvoch ZŠ. Ale my sme rozhodnutí, kam Vikiho dáme. Aj keď tá druhá má vlastnú plaváreň...
Tak dobrú noc.

aninka29
1. feb 2012

budííííííííček 😀 ....baby ja som k.o. 🙄 🙄 🙄 😢 celučičkú noc som ani oka nezažmúrila od bolesti..aaaaaaauuu....len čumím na hodinky,kedy už bude osem,aby som šla k zubárke 😖 .........ja už ani neviem,či som hladná,opitá,unavená,oťapená od liekov 😝 😝 😝 ...či všetko dokopy...hrozne mi je....
som si uvarila kávu /neviem či je to dobrý nápad,ale horšie to už byť nemôže/ a aspoň koňoša prečítam...ešte aj v tej blbej telke celú noc dávali samé somariny 😝

aninka29
1. feb 2012

a viete čo ešte???....Sabka začala kašlať ☹ .....a až teraz som si spomenula,že dnes je streda a zubárka začína o 10tej 😖

denisenko
1. feb 2012

dobré ránko..... 😉 trochu neskoro, najskor školka, potom nákup...niečo popratať a teraz čakám kým sa rozmrazí makrela, tak trochu počítam...... 😉
@utka čistiaren???????? 😕 😕 😕 😕 😕 😕
@aninka29 a to Ta bolí iný zubok, či ten vytrhnutý???? Ti nezávidím, ja neznášam svoje zuby....a bolesti...... 😝 😝 😝 ....aj si Sabke niečo dala???

denisenko
1. feb 2012

žienky moje, včera večer som tak odpadla do postele, že ked v noci prišiel Nisko, že ide cikať, tak som ani oko neotvorila....inač ho vždy potom idem zakryť, ale jednoducho som sa nemohla premocť vstať.....až potom neskor, mi to nedalo, že idem pozrieť, či sa zas odkopal....a on chudatko ani nedošiel do postele, zaspal na pol ceste... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
1. feb 2012

@denisenko moje zlatko to sa mu ako podarilo..... 😵 😵 ...unavená si teda poriadne...

jacka
1. feb 2012

@aninka29 no pekne....a teba nič nechytá?.....dávaš niečo Sabke?

jacka
1. feb 2012

@denisenko dufam že ťa nevidel ked si to vypluvala..........ale Samko si zvykol na dietu on ju má od mala,nie?.......ja som dnes preosieval muku....lebo Maťko sa v kuse sťažuje že mu vadí rasca...tak som zvedavá čo bude vymýšlať teraz....

denisenko
1. feb 2012

@jacka no to tak, aby ma ešte videl.....jasné, že som povedala, že je super..... 😀 Samko to má od roka a pol...tak ako Peťko...tuším.... 😉 jáj, žienky moje....makrelka na masle upečená, ešte opečiem zemiaky a možem slintať nad tanierom, nie len nad klávesnicou..... 😵 😵 😵 😵 ....ten spánok bol asi dodatok po plávaní....ani on už nevládal..... 😉

denisenko
1. feb 2012

@jacka sťahujem vláčika Tomáša.....nech sa mladý pán poteší...... 😵

letty86
1. feb 2012

ahojte 😉
to bol nápad robiť pizzovníky pri matkovi a ešte z kila múky 😝
@aninka29 ☹ držkaj sa

letty86
1. feb 2012

@denisenko Ked sa narodí simonko o den skor, ako más termín, oslavujeme spolu 😵

denisenko
1. feb 2012

@letty86 vážne?????tak mu skús na dialku dohovoriť.... 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre