Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
2. feb 2012

idem...povinnosti volajúúúú 😉

aninka29
2. feb 2012

@jacka no v podstate večerala....pred hodkou zjedla jogurt a croisant....

aninka29
2. feb 2012

@denisenko sa vyhladoval pri tom plávaní.........a teraz čo večeria? 🙂

denisenko
2. feb 2012

@jacka 😀 😀 😀 ja .....len tak....... 😀 😀 😀 😀 😀 aby sa Denisko čudoval, mamí, čo baby píšu, ked sa smeješ??????
@aninka29 Nisko fajn....som sa rozprávala so šefom, tak vravel, že ked prekoná to, že strčiť hlavu pod vodu je úplne normálne, tak bude plavec hned....ale inak pláva s krídelkami, ale nohy fungujú jak originál.......tak už je dobre...... 😵 má tam o rok mladšieho kámoša, tak s nimi moc nenacvičia, lebo oni sa chcú len hrať....dneska hrali vodne polo....... 😀

denisenko
2. feb 2012

@aninka29 veru, vyhladol.....ešte do seba naládoval rajčinovú polievku, ale tak zahustenú rezancami, že skor nudle s omáčkou 😀 😀 😀 😀 a potom perník....a večeriať bude asi svoj milovaný rohlík so šunkou a mlieko....neviem...musím sa spýtať....... 😉

aninka29
2. feb 2012

@denisenko heeej,on sa ťa tak pýta? 🙂 ...ved neva,že sa hrajú...ved to musí byť aj o zábave,že 🙂 🙂 🙂 🙂
aha...takže ešte nasleduje druhá večera???...no super...... 🙂 🙂 a kam to Nisko dáva?

aninka29
2. feb 2012

idem volať mužovi....sa zase poteší,kolko prašulov som vysolila za auto 😀 😀

denisenko
2. feb 2012

@aninka29 no, to ho asi moc nepotešíš...bolo to vela???? 😕 ...Denisko ked vidí ikonku modrého koníka, tak je hned zvedavý...mamí, čo píšeš babám...alebo čo baby hovorili??????zvedavec..... 🙂 nakoniec už zmestil len šálku mlieka.....a dáva to...presne viem kam.....ja tomu hovorím, že zas si upchal záchod...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
2. feb 2012

no super.....dieťa navečerané, zuby umyté, rozprávka prečítana....dávam mu 5 minút a je tvrdý...... 😀 a tuším aj ja...ale tak o 10 minút neskor..... 😀 😀 😀 😀

aninka29
2. feb 2012

@denisenko zlatý 🙂 o taký rok tu už bude šmírovať a čítať,čo o ňom píšeš 😉 🙂
nooo dosť...ale tak manža to očakával...však nič nie je zadarmo 😝 ...sme s manžom len tak kuk na nejakú dovolenočku,ale ostala som v úžase...čakala som,že to bude lacnejšie,kebyže si zakúpime teraz....ale vychádzalo nám to narovnako 😝 😝 😝 😝 😝 ......takže nič
idem sa aj ja ospršiť a šup pred telku zadrichmať
dobrúúú nocku 😔 🙂

denisenko
2. feb 2012

@aninka29 a kam na dovolenku????..... 😕 😵 ..jáj, idem aj ja...dobrú nocku.....dnes som fakt nejako KO 😔

utka
2. feb 2012

Ahojte. Na cvičení bolo super. Už len čakám, kedy mi odídu kolená a kríže. Ale ináč pohoda.Ani som nezamrzla cestou domov.
@denisenko tak to Denisko pekne spapá...to ja nepoznám.
Ach veru, vrátiť ten čas, aspoň 10 rokov. No čo už, taký je život 😖

denisenko
3. feb 2012

dobré ránko..... 😉 užívame si volno....vstali sme o 5.15...podaktorí..... 😀 😀 😀 a podaktorí o 4-tej robili diskotéku 😀 😀 😀 ....čo už, hádam cez obed si podriememe...... 😠 inak, žaba na okne hlási...-22 😉

denisenko
3. feb 2012

@utka Denisko sa tak pekne naje len po plávaní...alebo lyžovaní.....inak je to o ničom.... 😔

jacka
3. feb 2012

ahojte.....

@denisenko fakt teplo.....aj u nás.... 😝 😝

jacka
3. feb 2012

som chcela Maťka nechať doma...a vytiahol na mna všetky argumenty čo som mu ja vravela ked tam nechcel...takže smola......už je tam.... 😝 ..................... 😉
idem variť.....

denisenko
3. feb 2012

@jacka aký sú mudrlanti...tí naši.....aj proti mne vždy všetko použije, čo poviem ja, ked ma naštve.... 😀 my sme horkoťažko doranajkovali.. 😠 😠 😠 napalili sme dalších 12 častí, čo sme včera stiahli a už sme vyskúšali....idú všetky...... 😵 😵 😵 😵 teda aspon začiatky...tak stvrdneme celý den pred telkou..... 😀 😀 😀 čo ideš variť? dnes musím aj ja.... 😝 asi hráškovú polievku...alebo zemiaky na kyslo.....a Niskovi konečne palacinky...... 😵

jacka
3. feb 2012

@denisenko aj ja hráškovu varím........a druhé.....asi zapečiem cestoviny....alebo neviem čo 😔

denisenko
3. feb 2012

@jacka ja nad tým hráškom rozmýšlam....Denisko to lubi...ale mna zas ked z toho nafúkne, tak mám o bolenie bruška postarané...... 😔

aninka29
3. feb 2012

dobré ránko 🙂 tu sa už varí 🙂 ja sa zatial preberám.....detičky ešte spinkajú,tak si v klude možem vypiť kafíčko 😵

denisenko
3. feb 2012

@aninka29 šťastná to žena...deti spia..... 😵 😵

jacka
3. feb 2012

@aninka29 aké ty máš dobré detičky..nevymeniš? 😉 🙂

jacka
3. feb 2012

@denisenko nerobí ti dobre hrášok??...aj moje deti ju lubia....a napokon som sa rozhodla l že spravím cestoviny s omáčkou ....syrovou

jacka
3. feb 2012

@denisenko toho sa mi asi nedožijeme 😉

jacka
3. feb 2012

mi volal muž že je v školke málo detí.......bodaj by nie.....každe dieťa je rado doma...len to moje je divné 😝 😉

aninka29
3. feb 2012

baby....ved za chvílu sú hore...tak sa tešte so mnou,že môžem chvílu poleňošiť 🙂
@jacka ty už máš určite časť obeda uvarený,že 🙂 a to ja dumkám čo na raňajky

jacka
3. feb 2012

@aninka29 už len polievku dovarím a pre nás lepkáčov cestoviny
ty ideš čo variť?

denisenko
3. feb 2012

@jacka za normálych okolnosti hrášok možem...ale teraz...nie a nie sa pomestiť všetko vo vnútri.... 😀 aj ja si spravím cestoviny so syrovou omáčkou.... 😉 telepatia..... 😀 😀 😀 vy ste nemuseli dopredu nahlasovať, čí príde alebo nie? 😕
@aninka29 len si polenoš......my ti budeme tichučko závidieť...v dobrom..... 😵

aninka29
3. feb 2012

@jacka neviem ešte čo...polievku ešte máme....snád urobím dukátové buchtičky 🙂 mám v mrazáku plnú kopu buchtičiek,svokra piekla pre celý regiment...... a mám to vybavené 🙂

leninka75
3. feb 2012

ahojte?......nezamrzli ste v tých mrazoch??........u nás je príjemných - 20,8 😵 😵 😵 😵 😝 .................

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre