Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
jacka
2. feb 2012
idem...povinnosti volajúúúú 😉
aninka29
2. feb 2012
@jacka no v podstate večerala....pred hodkou zjedla jogurt a croisant....
aninka29
2. feb 2012
@denisenko sa vyhladoval pri tom plávaní.........a teraz čo večeria? 🙂
denisenko
2. feb 2012
@jacka 😃 😃 😃 ja .....len tak....... 😃 😃 😃 😃 😃 aby sa Denisko čudoval, mamí, čo baby píšu, ked sa smeješ??????
@aninka29 Nisko fajn....som sa rozprávala so šefom, tak vravel, že ked prekoná to, že strčiť hlavu pod vodu je úplne normálne, tak bude plavec hned....ale inak pláva s krídelkami, ale nohy fungujú jak originál.......tak už je dobre...... x-) má tam o rok mladšieho kámoša, tak s nimi moc nenacvičia, lebo oni sa chcú len hrať....dneska hrali vodne polo....... 😃
denisenko
2. feb 2012
@aninka29 veru, vyhladol.....ešte do seba naládoval rajčinovú polievku, ale tak zahustenú rezancami, že skor nudle s omáčkou 😃 😃 😃 😃 a potom perník....a večeriať bude asi svoj milovaný rohlík so šunkou a mlieko....neviem...musím sa spýtať....... 😉
aninka29
2. feb 2012
@denisenko heeej,on sa ťa tak pýta? 🙂 ...ved neva,že sa hrajú...ved to musí byť aj o zábave,že 🙂 🙂 🙂 🙂
aha...takže ešte nasleduje druhá večera???...no super...... 🙂 🙂 a kam to Nisko dáva?
aninka29
2. feb 2012
idem volať mužovi....sa zase poteší,kolko prašulov som vysolila za auto 😃 😃
denisenko
2. feb 2012
@aninka29 no, to ho asi moc nepotešíš...bolo to vela???? =-) ...Denisko ked vidí ikonku modrého koníka, tak je hned zvedavý...mamí, čo píšeš babám...alebo čo baby hovorili??????zvedavec..... 🙂 nakoniec už zmestil len šálku mlieka.....a dáva to...presne viem kam.....ja tomu hovorím, že zas si upchal záchod...... 😃 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
2. feb 2012
no super.....dieťa navečerané, zuby umyté, rozprávka prečítana....dávam mu 5 minút a je tvrdý...... 😃 a tuším aj ja...ale tak o 10 minút neskor..... 😃 😃 😃 😃
aninka29
2. feb 2012
@denisenko zlatý 🙂 o taký rok tu už bude šmírovať a čítať,čo o ňom píšeš 😉 🙂
nooo dosť...ale tak manža to očakával...však nič nie je zadarmo :-p ...sme s manžom len tak kuk na nejakú dovolenočku,ale ostala som v úžase...čakala som,že to bude lacnejšie,kebyže si zakúpime teraz....ale vychádzalo nám to narovnako :-p :-p :-p :-p :-p ......takže nič
idem sa aj ja ospršiť a šup pred telku zadrichmať
dobrúúú nocku |-| 🙂
denisenko
2. feb 2012
@aninka29 a kam na dovolenku????..... =-) x-) ..jáj, idem aj ja...dobrú nocku.....dnes som fakt nejako KO |-|
utka
2. feb 2012
Ahojte. Na cvičení bolo super. Už len čakám, kedy mi odídu kolená a kríže. Ale ináč pohoda.Ani som nezamrzla cestou domov.
@denisenko tak to Denisko pekne spapá...to ja nepoznám.
Ach veru, vrátiť ten čas, aspoň 10 rokov. No čo už, taký je život :-S
denisenko
3. feb 2012
dobré ránko..... 😉 užívame si volno....vstali sme o 5.15...podaktorí..... 😃 😃 😃 a podaktorí o 4-tej robili diskotéku 😃 😃 😃 ....čo už, hádam cez obed si podriememe...... ]-( inak, žaba na okne hlási...-22 😉
denisenko
3. feb 2012
@utka Denisko sa tak pekne naje len po plávaní...alebo lyžovaní.....inak je to o ničom.... |-|
jacka
3. feb 2012
ahojte.....

@denisenko fakt teplo.....aj u nás.... :-p :-p
jacka
3. feb 2012
som chcela Maťka nechať doma...a vytiahol na mna všetky argumenty čo som mu ja vravela ked tam nechcel...takže smola......už je tam.... :-p ..................... 😉
idem variť.....
denisenko
3. feb 2012
@jacka aký sú mudrlanti...tí naši.....aj proti mne vždy všetko použije, čo poviem ja, ked ma naštve.... 😃 my sme horkoťažko doranajkovali.. ]-( ]-( ]-( napalili sme dalších 12 častí, čo sme včera stiahli a už sme vyskúšali....idú všetky...... x-) x-) x-) x-) teda aspon začiatky...tak stvrdneme celý den pred telkou..... 😃 😃 😃 čo ideš variť? dnes musím aj ja.... :-p asi hráškovú polievku...alebo zemiaky na kyslo.....a Niskovi konečne palacinky...... x-)
jacka
3. feb 2012
@denisenko aj ja hráškovu varím........a druhé.....asi zapečiem cestoviny....alebo neviem čo |-|
denisenko
3. feb 2012
@jacka ja nad tým hráškom rozmýšlam....Denisko to lubi...ale mna zas ked z toho nafúkne, tak mám o bolenie bruška postarané...... |-|
aninka29
3. feb 2012
dobré ránko 🙂 tu sa už varí 🙂 ja sa zatial preberám.....detičky ešte spinkajú,tak si v klude možem vypiť kafíčko x-)
denisenko
3. feb 2012
@aninka29 šťastná to žena...deti spia..... x-) x-)
jacka
3. feb 2012
@aninka29 aké ty máš dobré detičky..nevymeniš? 😉 🙂
jacka
3. feb 2012
@denisenko nerobí ti dobre hrášok??...aj moje deti ju lubia....a napokon som sa rozhodla l že spravím cestoviny s omáčkou ....syrovou
jacka
3. feb 2012
@denisenko toho sa mi asi nedožijeme 😉
jacka
3. feb 2012
mi volal muž že je v školke málo detí.......bodaj by nie.....každe dieťa je rado doma...len to moje je divné :-p 😉
aninka29
3. feb 2012
baby....ved za chvílu sú hore...tak sa tešte so mnou,že môžem chvílu poleňošiť 🙂
@jacka ty už máš určite časť obeda uvarený,že 🙂 a to ja dumkám čo na raňajky
jacka
3. feb 2012
@aninka29 už len polievku dovarím a pre nás lepkáčov cestoviny
ty ideš čo variť?
denisenko
3. feb 2012
@jacka za normálych okolnosti hrášok možem...ale teraz...nie a nie sa pomestiť všetko vo vnútri.... 😃 aj ja si spravím cestoviny so syrovou omáčkou.... 😉 telepatia..... 😃 😃 😃 vy ste nemuseli dopredu nahlasovať, čí príde alebo nie? =-)
@aninka29 len si polenoš......my ti budeme tichučko závidieť...v dobrom..... x-)
aninka29
3. feb 2012
@jacka neviem ešte čo...polievku ešte máme....snád urobím dukátové buchtičky 🙂 mám v mrazáku plnú kopu buchtičiek,svokra piekla pre celý regiment...... a mám to vybavené 🙂
leninka75
3. feb 2012
ahojte?......nezamrzli ste v tých mrazoch??........u nás je príjemných - 20,8 x-) x-) x-) x-) :-p .................

Začni písať odpoveď...

Odošli