Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
4. feb 2012

kuk.....

denisenko
4. feb 2012

kukuk.... 🙂

utka
4. feb 2012

Baby, nečítajte to...však si len zbytočne nervy narobíte...
@aninka, Vikiho to zaujíma-HP

utka
4. feb 2012

kukukuk...

aninka29
4. feb 2012

kukukukuk 😀

denisenko
4. feb 2012

@aninka29 díky za víchricu.... 😠 volal mi pred obedom lyžiarsky inštruktor, či ideme lyžovať, že na svahu je -17, a fučííííí.....tak pár ludí odvolalo doobedie.... 😢 vravím, nejdem, sme dohodnutý až na zajtra...ale to mu ešte ráno zavolam, podla toho aké je počasie.....nech sa tam nemusí trepať ani on, ak bude na prd.... 😝
@jacka baby, čo to čítate?????..my sme zadriemali spolu s Niskom....ale dnes len na hodinu a pol....on potom šiel hrať hry na počítači a ja som ostala ešte dve hodiny pred telkou pod dekou...ja som nejaká unavená......... 😝 😝 😝

denisenko
4. feb 2012

@utka že Filip....dobrééé...pošli ho aj k nám.....u nás ráno Denisko vyfasoval metličku a šiel zametať odrobinky po ranajkach.... 😀 😀 😀 😀 😀 ked si nadrobí, nech si aj uprace...už nemám na to nerv.... 😀 😀 😀 😀

jacka
4. feb 2012

aha máme tu kukučky.... 🙂

jacka
4. feb 2012

@denisenko ja to nečítam....nerada čítam takéto témy...

denisenko
4. feb 2012

@jacka a ty máš kde tie tvoje kukulienky???

denisenko
4. feb 2012

a že ....díky Brona......už je z toho snehová fujavica....... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

utka
4. feb 2012

Vlasy nafarbené...môžeme oddychovať.

utka
4. feb 2012

@denisenko pošlem, ale musíš hneď vrátiť...aj zajtra musí makať tu 😉...

denisenko
4. feb 2012

@utka jasné..tak čakám...aj okno mu otvorím..... 😀

aninka29
4. feb 2012

@denisenko ja som nič neposielala...naozaj 😉 ....u nás je taká metelica,fujavica od rána.........sa robia záveje 😝 😝 😝 ....

denisenko
4. feb 2012

@aninka29 ved ja hovorím, že díky Brona...nie Aninka..... 😀 ten sneh ustal, ale fúka stále... 😖 nech sa to len zhorší v noci, nebudem mať výčitky svedomia, že sa mi nechce isť do čičman.... 😵 😵 😵 😵

aninka29
4. feb 2012

@denisenko aaaaaaaaaale vyššie si ďakovala za víchricu mne 😀 😉
@jacka kam si zmizla? 🙂

utka
4. feb 2012

@denisenko , ale on je inteligentný a chodí cez dvere... 😀

denisenko
4. feb 2012

@aninka29 to len ten vietor..... 😀
@utka tak ho neposielaj, nechce sa mi isť dolu schodmi mu odomknúť.... 😀 😀 😀 😀 😀

utka
4. feb 2012

@denisenko pošleš Deniska 😉... Viki sa s ním baví ako s človekom. Sranda...

jacka
4. feb 2012

tu som 😉

aninka29
4. feb 2012

idem chystať babulkám večeru....a vôbec by som sa nenahnevala,keby sa ručička na hodinách posunula o čosi dopredu

jacka
4. feb 2012

@aninka29 detto....aj o dve.......dnes sú neskutočný...nevyspatý.....protivný 😠 😠 ...najlepšie im bolo vonku....ked tam boli sami.....ani som nevedela že ich mám.... 😉 a prišli dnu... eine katastrofen.. .grossen .. 😝 😝

aninka29
4. feb 2012

@jacka moje prdlinky sú už po večeri.......ja som z nich taká unavená,že už ani neviem čo odo mňa chcú...aj s obchodom sme sa hrali,aj na mamy,aj puzzle skladali,aj nechty malovali ..idem niečo robiť so Simkou,Sabke sa to nepáči...idem robiť so Sabkou,nepáči sa to Simke....idem robiť s oboma už sa im to nechce....aaaach ...ale ja sa už nevytáčam...som sa dnes vytočila dosť 😀 😀 ..takže deťúrence majú šťastie 😉

aninka29
4. feb 2012

kúrnik som vykukla vonku .....to je des
známym zamrzla voda a kúrenie....super že ☹ 😝

denisenko
4. feb 2012

@aninka29 @jacka ..a ja som si myslela že len ten moj je dnes taký protivný..... 😠 u nás je záchrana jedine hra na počítač, ale to ma zas obmedzené, takže celý den sa nedá...... 😝 😝 😝 už sme aj my po večeri.....zjedol hrianky z rohlíka....už bol nejaký tvrdý.... 😀 a tri malé párky...a pohár čaju a potom si ešte vypýtal šálku mlieka..... 😀 sa mu nejako naštartovalo to trávenie, odkedy chodí plávať.....hádam ho tam nechám aj dalšie kurzy..... 😵 😵 😵 😵

denisenko
4. feb 2012

@aninka29 ale my až takú zimu nemáme...čo sa čudujem...aj teraz je len -12..... 😨

jacka
4. feb 2012

@aninka29 asi sme na tom rovnako.........ale moju sa aspon trochu vybláznia vonku.....horšie je to s tebou ☹

pojdem ich aj ja okúpať...nech sa mi to kráti...

teda to počasie vám vobec nezávidím.... ☹ ...............ako mohlo zamrznuť kurenie 😕 ....tolko škody.....ach jáj ☹

jacka
4. feb 2012

@denisenko super........ 🙂 ..ja som rada ked sa aj moji napráskaju.....a nevrtaju sa v jedle.....zohreje pri srdiečku 😵 ..len nech papá.............čo ideš zajtra kuchtiť?

jacka
4. feb 2012

tu je -10...ale tiež začína fúkať vetrisko......nejaký severák.......brrr.....nik by ma nedostal von 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre