Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
denisenko
8. feb 2012
idem si dať salonky......kto to má dojedať...... ]-( ]-( ]-(
utka
8. feb 2012
@jacka aj ja si myslím, že nie sú všetky triedy hokejové. Keď tam chodila aj neterka-nehokejistka...
denisenko
8. feb 2012
@letty86.....jej, ahoj.... 😉
denisenko
8. feb 2012
@utka to si myslím aj ja.... 🙂
leninka75
8. feb 2012
@jacka ...len chvíľku tu nie som a aha ich aké ukecané 😃 😃 😃 😃 ........len či si deni bude môcť užiť manžela, či simonko a nisko dovolia 😉 ..neviem neviem či ju tu nebudeme mať stále 😃 😃 😃 .........
leninka75
8. feb 2012
kde je letty??? ...čo som slepá? =-)
letty86
8. feb 2012
ahojte 🙂
žandárky moje, nestíhačka, makačka vás čítať a vnímať 😃 :-p
včera som ani kuk ku vám, mala som blbú náladu celý den...aj smutná som bola, aj nahnevaná, aj nervná, ach jo, sama so sebou som nevedela vydržať ]-( a dnes som sa aj s manžom pochytila, pre blbosť som vybuchla 😞
denisenko
8. feb 2012
@leninka75 ako sa ti ich podarilo vyhnať???? 😃 😃 😃 ...mám výhodu, Nisko je doobeda v školke... 😉 aj ked neviem, s tým druhým to bude asi ťažšie....tatinko sex len spomenul a to hned protestovalo..... 😃 😃 😃 😃 😃 😃
utka
8. feb 2012
Včera som bola tak trošku vytočená na manželíka pred cvičením. Viki sa hral v izbe a mal zatvorené dvere. Sme sa s manželom bavili, že kam idem cvičiť. Ja mu hovorím, že však tam, kde mám kúpenú priepustku, či čo to je do p...Viki vyletel z izby a hovorí: "Mami, keď ešte niekedy povieš do p..., tak ťa zoberú ježibaby..." Uffff. Som tomu dala. Myslela som si, že nepočuje...
denisenko
8. feb 2012
@letty86 včera bola asi nejaká blbá konštalácia....tuším sme mali zlý den viacerí....aj ja, aj @utka... :-S
letty86
8. feb 2012
@leninka75 kuk 🙂
@denisenko 😉
@utka držte sa, nech je to kolienko raz dva zdravučké
leninka75
8. feb 2012
@denisenko ..išla na vycikať..a už nemala šancu sa sem dostať 😃 😃 😃 😃 ...ale druhá vreští v postielke, takže asi padáme von...nechce sa mi od vás, ale musím ..pa
denisenko
8. feb 2012
@utka majú uši všade...počujú aj ked majú zavreté dvere a spia..... 😃 ale ked na nich hovoríš zblízka, tak sú hluchí...... 😃 😃 😃 😃 ]-( ]-( ]-( ]-(
denisenko
8. feb 2012
@leninka75 chod ich vyvenčiť...aj ja za chvílu pojdem pre toho mojho zlobra..... ]-( 😃
letty86
8. feb 2012
@denisenko
@utka žeby to takto pred splnom sme mali blbé dni? |-| Vikinko ti pekne povedal, takže pozor mamina na ježibaby 😉
leninka75
8. feb 2012
@letty86 ..ahaaaaaaaaaaaaaaa x-) x-) x-) ..moja a dnes už je dobre?.....tuším nás to postupne všetky chytá ]-( ]-( :-S :-S ......

@utka..ty ale počuj, to ako rozprávaš!!!! ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(............

už fakt padáááááááám.....pa 🙂
utka
8. feb 2012
@letty86 ďakujeme...
@denisenko máš pravdu...a Viktorko obzvlášť všetko počuje...no môžem byť rada, že je taký vnímavý 😃
letty86
8. feb 2012
@leninka75 dneska sa tvárim, že lepšie |-| už som sa pohádala, čo už dávno nie, tak snád som sa trošken vyventilovala

u nás koneeeeeečne nefúka, sme boli s matkom vonku, konečne...tusím po týzdni sa dalo ísť vyvetrať 🙂
utka
8. feb 2012
@leninka75 hambím sa 😞...
utka
8. feb 2012
Bol spln???
Lebo aj Viki nejako zle spal v noci...
denisenko
8. feb 2012
@letty86 no, ja by som povedala, že pre krámamy...ale to nie je zatial moj prípad.... 😃 😃 😃 😃 čo ti ja viem....myslím že asi všetko dokopy, zima je dlhá, všetkým nám to už lezie minimálne na nervičky....na mna už asi dolieha aj nejaká obava z blížiaceho sa porodu, a stále si myslím, že som není dobrá mama a podobne....jáááj, hormony......sa už teším na prechod.....sa so mnou moj muž rozvedie.....ak to dovtedy vydrží..... 😃 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
8. feb 2012
@utka no aspon že sa hanbíš.... 😉 ...
denisenko
8. feb 2012
a Denisko mal pravdu, ked sa zobudil na to, že aký velký biely mesiac svieti...je spln, mesiac osvetlený na 100percent...vygooglila som lunárny kalendár........vidíte, ako to na nás všetkých vplýva????? =-) =-) =-) =-) =-) =-)
letty86
8. feb 2012
@denisenko tak to pred kramami mávam aj ja, to som nervná ako pes, žeby sa aj mne pomiešali hormony, z tej zimy pridlhej 😃 :-p
letty86
8. feb 2012
@denisenko no dakujem pekne, menstruácia, spln, nie sme my ženy až privelmi senzitívne 😞 😞 😞 diky brona :-p
utka
8. feb 2012
@letty86 asi sme...ale psssst 😃
denisenko
8. feb 2012
@letty86 ...není zač..... 😃 :-p
denisenko
8. feb 2012
tak...a všetci niekam zmyzli.... ]-( idem pomaly už aj ja..... 😉
letty86
8. feb 2012
@denisenko ja som tu 😉 čítam si kona, myslím, že múdrejšia nebudem z tých rečí a postrehov niektorých žien 😃 :-p aaaale, aspon sa rozptýlim |-|
utka
8. feb 2012
Ja som tuuuuu...ešte do 15-tej

Začni písať odpoveď...

Odošli