Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
8. feb 2012

🙂 😵 😉 😀
dnes už nikto?????

jacka
8. feb 2012

dobrú nocku..... 😵 😵

denisenko
8. feb 2012

@jacka už????? ja som tuuuuuu...... 😵

utka
8. feb 2012

Aj ja som tuuuu...

denisenko
8. feb 2012

ja sa lúčim....tatinko je už tu...dobrú nocku.... 😉

utka
8. feb 2012

@denisenko tak si to užite. Paaaa

jacka
9. feb 2012

ahojte...........

ako ste sa vyspinkali???? 🙂 😵 ............

aninka29
9. feb 2012

ahojte baby....čosi som prečítala..zvyšok neskôr 🙂
@denisenko tak aj vy sa tatikujete 😵 😵 😵 😵 😵 😵
@jacka som nedočítala do konca.....ste sa nakoniec rozhodli pre školu v BB? 😒 ..chjoj,máš to ťažšie ako sa zdá,že 😒

denisenko
9. feb 2012

dobré ránko.... 🙂 zas sme sa vyspali-......kecali s tatinkom do polnoci a od 4-tej rána Nisko v posteli..... 😠 čo už.... 🙂 a ráno.....mamí, ja nejdem do školky, mna bolí bruško..... 😠 😠 😠 ale pekne šiel...dostal homeo...zaberú vždy aj mne aj jemu....spapal suchý rožtek s čajom a mohol ísť.....do 12-tej vydrží..... 😉
@aninka29 veru tatinkujeme.... 😉 😉 😉 😉 😉 😉 a vy už ste zbalení? idete dneska, či?
@jacka ja som ti mala čudný sen ráno.....asi drobček dosť kopal, alebo čo...lebo sa mi snívalo, že vystrčil nad pupkom ručičku a podal mi ju......taká bábikovska...... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
9. feb 2012

@denisenko no pekný sen 😀 😀 😀 😀 😉 ..............čo si ho nenechala doma..nech je s tatinom...... 😉

@aninka29 nie sme rozhodnutý....muž do ZV ja do BB....vojna národov 😝 😀...........ja vobec netuším kam pojde....

jacka
9. feb 2012

@denisenko tak teba by som tu nečakala 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉

denisenko
9. feb 2012

@jacka a koho????? ladového medveda?????? 😀 😀 😀 😀

leninka75
9. feb 2012

ahojte!!!.........

@denisenko..drobček sa už zoznamuje, slušák malý pekne ručičku podá 😵 😵 😵...len si užite s mužíčkom kým je nisko v škôlke 🙂..a už aj od toho PC, heš...nieže by sme ťa tu radi nemali, ale máš ho doma na chvíľku....

@jacka ..a ty si sa ako vyspinkala???? 😉

denisenko
9. feb 2012

@jacka dali sme ho do školky, ved len do obeda...tatinko potrebuje aj tak vyložiť auto, doniesol zas kopu somarín od každého brata....čo sa dalo a zmestilo..... 😠 už som mu vravela, že by mal vyberať poplatok za prepravu a dovoz batožiny..... 😠 😠 😠 ...vojna národov...to ti verím....... 😔 počkaj, nás to čaká v lete.....tiež budeme isto každý na inej strane 😠 😠 😠 😠 😠

leninka75
9. feb 2012

@denisenko ..prišiel aj diego?...

denisenko
9. feb 2012

@leninka75 ved mi dovolil...kym on porobí, čo má, mám si pokecať..... 😀 😀 😀 😉

leninka75
9. feb 2012

@denisenko ..juj to máš prajného muža!!! 😵 😵 😵 ...... a pochválil ťa, že ako si mu dobre navarila?::

denisenko
9. feb 2012

@leninka75 len ten drobček bol ako bábika...úplne bárbiovská ručička...ale včera som sa hrala s tou maličkou polročnou slečnou, a tá mi chytala prsty...tak asi preto potom také sny..... 🙂 🙂 🙂 ...jasné...Diego je tu...som ho pár týždnov nevidela, máme tu len kocúra od starkej...a včera som bola v šoku, že nejako podrástol.... 😉 😉 😉 😉 zimná srsť robí svoje..... 😀 😀 😀

denisenko
9. feb 2012

@leninka75 ....no, to ma pochváli, až ked bude sám a rozmrazovať..... 😀 😀 😀 musím sa ho spýtať, či pojdeme zajtra do tej Považskej......uplne by som bola zabudla..... 😨

jacka
9. feb 2012

@denisenko ak ty si ladový medved.... 😀 😀 😀
čo idete do Považskej?.................predpokladám že ty si za IT....a muž za SK.....či sa mýlim............ked bude papať tak bude na teba v dobrom spomínať.... 😀 😀 😉

jacka
9. feb 2012

@leninka75 ja.....vobec nikjako.....o druhej sa ku nám nasáčkoval Maťko......a mne je nejak divne.....nejaké bacile na mna lezú.... 😝 😝
si sa nepochválila čo má nové Lolka?.... 😵 😵

leninka75
9. feb 2012

@denisenko ...aha, som myslela, že už včera baštil...idete do nemocky?.......stavte sa, z PB je to už len 7 km......

leninka75
9. feb 2012

@jacka .......čo mal zlé sny??... ☹ ...ja tak mávam teraz každé ráno lilušu od cca 5:00 😝 .......budeš mať dnes zlý deň ☹ ..nevyspatá, ešte aj tie bacily 😝 ...máš nádchu, alebo boľavé hrdlo?......

leninka75
9. feb 2012

@jacka ..lolka nové?....fuha ťažká otázka..........možno rozprávanie, stále sa zlepšuje......dedo je dodo......hotovo je hoto.....papučky a paplón sú papa........druhý je dzzzzzz 😀 ...........kolo mlynské som ju naučila tancovať.......a keď ma napadne ešte ti poviem 😉 ....len ďalšie zuby jej akosi nechcú von ....stále má 6

jacka
9. feb 2012

@leninka75 možno.....lebo sme sa večer pohádali.....Peťko do večere nalial čaj.......tak som mu dala pusu na dobru noc.....bez postískania.....a bez ruky....tak sa rozplakal.....asi to bola viac menej vina....... 😝 .........už som si dala aj cukrík na hrdlo....aj kvapky do nosa.....ešte aj muž ráno plakal že umiera.......Peťko zas soplíkuje....nejdem ani von sním...až ked pojdeme pre Maťka..............................ááááááááále inak sa mám dobre.............

jacka
9. feb 2012

@leninka75 šikulka je......moja opica nerozpráva
..len základné slovíčka..............musí byť zlatá ked tancuje 😵 😵 ..........neboj aj zúbky prídu....... 🙂

jacka
9. feb 2012

mohli by ste mi dať tip čo varíte.....aby som zas nemusela po nociach variť..... 😝

denisenko
9. feb 2012

@jacka ja dneska nevarím nič....polievka zo včera a druhé, kto čo chce.... 😀 Denisko ma v školke strapačky s kapustou, tak som mu vybavovala ráno, že on kapustu jesť isto nebude...tak mu asi dajú čisté, omastené..... 😉 ....muž ti ochorel, ked umiera?????...nech rýchlo napíše závet...... 😀 😀 😀 😀 😀 to len trochu čierneho humoru.....
@leninka75 šikulka malá.... 😀 😀 ..no, by sme sa mohli staviť, uvidím, ako budeme s časom.... 😉
@jacka ..do Považskej chcem isť kuknúť porodnicu..... 😉

ach jáj, včera som mala naperno, tak som aj svoje tehu stavy rozdýchala...ale dnes som už zas telefonovala s WC misou.....asi predsa len pojdem k tej doktorke...... 😔 😔 😔 😔

leninka75
9. feb 2012

@jacka ..ako dobre 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹ 😝 😝 😝 ...tak??? 😀 ...aj také dni sú 😝 ....keď pri tých deťoch nikdy nevieš čo bude 😝 ......či smiech či plač........nemáš citróny?......to je tiež taká prvá pomoc pri začínajúcej chorobe, vytlačiť a šťavu vypiť.......ja som navarila brokolicovú polievku, a ešte urobím cestoviny lilke samotné a mne a lolke so syrom a brokolicou a ešte mám od včera placky s mäskom.......máš nápad čo variť?.....

jacka
9. feb 2012

@denisenko už si mala dávno ísť..... 😔 ........čo tam chcete pokukať?.............ty už chodíš na kontroly tam?..............................ved to ochorel........neviem či to stihne napísať.... 😀 😀 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre