Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
13. feb 2012

@aninka29 len čítaj.....som zvedavá či si to všetko zapamätáš 😉

jacka
13. feb 2012

@denisenko oddýchla si si? 🙂

leninka75
13. feb 2012

..už je doma a drzá jak papuča...vyzliekla sa a našlahala veci na kopu, že upracte sa 😠 😠 😠 😠

jacka
13. feb 2012

@leninka75 no pekne ...tak má svoje dni.....a to som si myslela že len tom moj Maťko je drzí ako ploštica.......ako si toto vyriešila?..... 😕

leninka75
13. feb 2012

@jacka ..zatiaľ som jej tú kopu nechala tak a keď to nebude chcieť upratať, vyložím to na balkón 😀 😀 😀 ....no schválne čo myslíš aninka prečíta všetko?.....ja myslím , že to vzdá 😀 😀 😀

leninka75
13. feb 2012

idem sa napapkať, už mám zohriate 😵 😵 😵

jacka
13. feb 2012

@leninka75 toto tiež zaberalo.......ja som dávala Maťkovi veci na okno......ale ......ked zistil že sa im tam nič nestane tak hodil nato bobka......teraz ked niečo sa vyhrážam že to hodím do kotla.....by si mala vidieť tu rýchlost..... 😀 😀 .....aj to len preto že som mu tam už niečo hodila.. 😀 😀 .....alebo ked prídem z igelitkou........že odnesiem to niekomu kto poslúcha.......stačí to raz reálne ukázať a má fofry...len to netreba robiť často 😀 😀

jacka
13. feb 2012

@leninka75 dobru chuť 😵 😵 ....čo máš fajné?

jacka
13. feb 2012

som kuk do akvária...prísavník zjedol rybu....myslíte že ju mám odtial vybrať??? 😕

denisenko
13. feb 2012

@jacka joj, zas som zaspala..len čo som sa vystrela na gauči pred telkou....ani obraz, ani zvuk.... 😀 len som rýchlo teraz šla ny skype s tatinkom..... 😉

denisenko
13. feb 2012

@leninka75 aj sa upratali? také by sme aj my potrebovali...len Nisko to nenahádže na kopu...on to vykopáva po izbe.....a potom musí spratovať..... 😀
@jacka igelitka zaberá aj u nás....a ked už fakt nič iné, tak ho pošlem pre pyžamo..... 😀

denisenko
13. feb 2012

@jacka ako zjedol rybku??, ved prisavníky ryby nejedia, či to máte nejakých špeci???? 😕 😕 😕

jacka
13. feb 2012

@denisenko akú mal cestu?
však len si pekne oddýchni.......ked máš možnosť...... 🙂 ...vyspinkaná do krásy?:.. 😵 😵

jacka
13. feb 2012

@denisenko že.....normálne nemá oči.....a pomaličky budu vidieť kostičky..........aj som mužovi volala....že ju mám vybrať....a ja mu na ot nech sa naje ked je hladná.........len teraz neviem či ju aj zabila.... 😕 😕

jacka
13. feb 2012

@denisenko pre pyžamo????

denisenko
13. feb 2012

@jacka do krásy...ja neviem prečo, ja sa vždy vydriemkám len do hladu.... 😀 ...to asi ju likviduje ako odpad, ale aj tak, som to ešte nevidela.....svokra má ryby..... 😢 ....

denisenko
13. feb 2012

@jacka pre pyžamo a do postele....ked mu není rady..... 😀 😀 😀 😀

jacka
13. feb 2012

som si dala námahu a cvakla ho.....neviem či dačo uvidíš

denisenko
13. feb 2012

Diego si lahol k mojim nohám a normálne nahlas chrápe...... 😠 😠 😠 😠

jacka
13. feb 2012

@denisenko dobré to skusim....s tým pyžamkom.......
.veru chúda ryba.....to bola mužova srdcovka...mala také červené očká

jacka
13. feb 2012

@denisenko 😵 😵 😵

denisenko
13. feb 2012

@jacka no vidím...prísavníka....ale rybku...to nie tá, čo pláva nad ním, že? lebo ešte niečo vidno aj doluz, ale neviem, či sa to len neodráža svetlo.... 😕

jacka
13. feb 2012

@denisenko však sa napapaj...pošli Simonkovi.......ozaj meno ostáva?.....a na tu kontrolu ideš kedy?......a už vieš kam pojdeš rodiť?.....nemal by si chodiť na kontroly tam?....

jacka
13. feb 2012

@denisenko dole také biele.....

denisenko
13. feb 2012

@jacka to som aj myslela....on asi len od nej čistí akvarko...tak mi to nejako logicky ide.... 😨

jacka
13. feb 2012

@jacka vvvvvvtttťťčľ+rťťť

denisenko
13. feb 2012

@jacka joj, tolko katastrofy pre tvojho muža...najskor smrtelná choroba a teraz ešte príde aj o milovanú rybičku..... 😔 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 prežije????? 😀 😀 😉 .....ja som sa pýtala, ked som bola v PB, že či treba chodiť na kontrolu tam, že vraj teraz je to úplne jedno...teda, pokým tam nemáš nejakého zazmluvneného porodníka...... 😎 lebo aj na ten monitoring musím niekam ísť a tiež si možem vybrať či k nim alebo do žiliny...vraj to už teraz až tak neriešia.....hlavne aby bolo spravené a je jedno, kde..... 😨 ...meno ostáva..... 🙂 🙂 len som zmenila meno pre dievčatko...ale ani som to ešte tatinkovi nepovedala..... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
13. feb 2012

tu som dala ešte jednu.....sa to zle fotí 😝

denisenko
13. feb 2012

@jacka hej, to kto píše????? 😀 😀 😀 😀

denisenko
13. feb 2012

@jacka hej, to už vidno dobre...ale ona asi uhynula sama, isto ju prísavník nezabil...... 😕

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre