Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
15. feb 2012

@leninka75 určite vám to opíšem,že čo a ako,prečo, začo 🙂 ...s takým zážitkom sa musím podeliť 😝 😀 😀 😉
ja som dnes musela riešiť učku v škôlke 😠 ...už včera nechcela dovoliť Simke zjesť "raňajky" ktoré jej dávam do škôlky,kvôli tomu,že neraňajkuje doma...vraj potom nezje obed 😝
tak som jej pekne vysvetlila,nech bude taká láskavá a nech nerieši Simonku čo sa týka obedu...jednoducho ona papá iba to čo jej chutí ...alebo len trošku......a raňajky ktoré jej dávam /croisant alebo brumík....žiadne keksíky,alebo nič podobné/ jej dávam preto,že ráno doma neje....viem,že sa nenaje ani v škôlke,tak nech zje aspoň toho pototo brumíka...nebude decko celý deň o hlade 😝 .......
mne je to ľúto,že nespapá,som z toho nešťastná....ale jednoducho ju neprinútim a ani ona nech ju nenúti 😖
............
vravela som naposledy doke.......tak vraj by asi bolo dobre pichať jej nejaký vitamín....zabudla som aký 😒 ..aby sa rozjedla...............ale ja neviem..........jej kamarátka to má zo stravou tak isto,nič neje....pichali jej čosi...ale nič,žiadny výsledok 😒 😒 😒

leninka75
15. feb 2012

@aninka29 ...to úplne súhlasím aby simka niečo zjedla......a učka to nedokáže pochopiť? 😒 ....šak ona neplatí simke stravu, tak jej to môže byť jedno........a simka si raňajky spapá keď aj ostatné deti raňajkujú či niekedy inokedy?....a čo ti potom učka vlastne povedala keď si jej vysvetlila situáciu?.........bola by si za ten vitamín?.....ja ti neviem, mne sa to moc nezdá.....simka je síce chudučká, ale inak je úplne OK, či nie?.....veď ani nebýva nejako často chorá........ja by som to asi riešila jedlami, ktoré má dieťa rado..aj keď zje trošku ale zje.......

aninka29
15. feb 2012

@leninka75 Simka si to ide spapať hned ako prídeme do škôlky...takže nechápem prečo s tým má problém 😝 😝 ..a napr. včera jej to nedovolila zjesť a aj tak sa nedotkla ani desiaty,ani obeda ani olovrantu....bola celý deň bez jedla ☹ ......aj som to dnes učke povedala...
mne sa tiež tie injekcie nezdajú....preto váham 😒 .......
učka mi len povedala....že dobre,v poriadku..... 😝 😝 😝

leninka75
15. feb 2012

@aninka29 ..a nemôže to učke vadiť, kôli ostatným deťom???......vieš, že vidia simku s takou maškrtou......inak sila celý deň bez jedla ☹ .....a potom doma sa ti aspoň najedla???...simka ani ovocie nechce v škôke?......lebo asi na desiatu majú ovocie, či?...

denisenko
15. feb 2012

ahojte... 🙂 ..to čo je za počasie???? som skoro snehom zapadla.... 😀 ráno som sa rozčulila kvoli balkonu, vyhodila som Diega, nech si ide na WC a ten bordel, čo mi doniesol na tlapkách.....asi mu uštrikujem papuče...... 😝 potom že do školky, Denis celú cestu frflal, že on v takom počasí nejde....fučí a sneží.....ešteže to má až 20 mdetrov do školky..... 😖 😖 😖 😖 a potom som bola na úrade práce...jediné čo ma teší, že už posledný krát...rovno som si bola zobrať aj papiere na rodičovský a podobné...a ešte musím na sociálku, ale v tomto počasí do žiliny vážne nejdem..... 😝 😝 😝 😝 a ešte nákup a pošta....a dnes už ani nos nevystrčím.......dobre ma tie moje klbiky varovali, že sa bude fest meniť počasie....... 😔 😔 😔 😔 😔

denisenko
15. feb 2012

@aninka29 asi myslíš B12.tku... 😨 no neviem, je to asi zbytočné...toto sme mali aj my taký problém s ranajkami,pokial dostával brumíka alebo niečo podobné.....ale tatinko nám to zatrhol, že sa má najesť ako poriany chlap...tak prerežem rohlík na polovičku a ten musí spapať...niekedy si vypýta aj tu druhú časť..... 😉 a potom majú v školke desiatu...polovičku chlebíka, vždy s nejakou nátierkou a mlieko.....a mlieko vypije aj doma....ale kým sa ako tak učlovečil, aby ranajkoval.....stávala som nad ním s varechou a každú minutku...Denisko žuj, zapi, odhryzni....a naučil sa..... 😉 ...inak ten brumík...je len našlahané sladké cesto...... 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

aninka29
15. feb 2012

@leninka75 papajú aj ostatné detičky....ako som písala...čokoládky,keksíky,cukríky 😝 ..len oni zjedia aj desiatu aj obed.....jej to vadí asi preto,že neje potom to čo jej dajú 😒
ovocie papá...majú v škôlke každý deň....aj z domu si nosí............a každý štvrtok majú ovocno zeleninový deň

idem nás poobliekať a utekáme do mesta 😉 prídem

denisenko
15. feb 2012

@jacka ste sa dobre vyspali? či bola valentínska romantika?????? 😀 😀 😀 😀

aninka29
15. feb 2012

@denisenko presne B12....Simuška sa cez víkend naraňajkuje riadne.....no riadne......štvrťku z polky rohlíčka 😒

leninka75
15. feb 2012

@denisenko ...presne tú istú otázku som si aj ja ráno položila 😀 😀 ....aj u vás sa tak fajne chodí, že si musíš prešlapať chodník a dávať bacha aby si nešvihla na ľade čo je pod týmto snehom 😠 😠 😝 😝 😝 ...ešte že máš takú fajnú meteostanicu ☹ 😝 😝

denisenko
15. feb 2012

@aninka29 u vás v školke možu papať sladkosti????? 😕 naši dostávajú niekedy až po olovrante na cestu domov...alebo ked niekto ma narodeniny, alebo meniny...inak nesmú doniesť nič..... 🙂

denisenko
15. feb 2012

@leninka75 ísť po ceste...to je jediná istota....tá bola predtým úplne suchá..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 fuj, ale fakt tam doslova kydááá......pojdem poobede po Niska, tak hádam ani školku nenájdem..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
15. feb 2012

@aninka29 ..iank u nás to učky po dohode s rodičmi zatrhli teda tie sladkosti lebo deti nechceli potom jesť ☹ ........

leninka75
15. feb 2012

@denisenko ..šak pôjdeme s lopatami...najprv si prekopeme cestu a potom vyhrabeme škôlku 😀 😀 😀

denisenko
15. feb 2012

@leninka75 meteostanica.... 😀 😀 😀 som zabudla....včera som išla do postele pomaly s plačom....ale zaťala som zuby...a dnes ráno...bezbolestné...ale zas to vidieť von oknom..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
15. feb 2012

@leninka75 ešte dobre, že Denisko má triedu až na poschodí.....pojdem oknom 😀 😀 😀

leninka75
15. feb 2012

...ozaj liluša mám každému vyrobila také dvojité srdiečko taštičku, do vnútra dala čokoládku, potom papierový náramok a záložku do knižky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
15. feb 2012

@denisenko ..no fajn tak ty nemusíš toľko kopať 😀 😀 😀 😀 .........

leninka75
15. feb 2012

chcela som sa vás opýtať, či sa vám v práčke nezanáša nádobka na aviváž??:.......ja som to včera čistila a des čo mi odtiaľ vyšlo 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
15. feb 2012

@leninka75 ....keby len na aviváž.....ibaže z tejto práčky ju neviem vybrať.... 😝

denisenko
15. feb 2012

@leninka75 ste mali parádny darček.....šikovné dievčatko..a ty že opica.... 😀

denisenko
15. feb 2012

Vianoce, vianoce prichádzajú...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
15. feb 2012

@denisenko ...prášok ten už dávno sypem rovno do bubna... 😝 .........jasné, že je opica 😀 😀 😀 😀

leninka75
15. feb 2012

@denisenko ...žeby druhé kolo?.....preskočíme jar leto jesň a hups rovno zasa do zimy 😝 😝 😝...spoza okna je to pekné , ale inak bleeeeeeeeee

denisenko
15. feb 2012

@leninka75 ...ani nehovor....brrr.... 😖 😖 kým som stiahla fotku, tak začalo chumeliť tak, že už by som odfotila len bielu machulu...... 😠 😠 😠 😠

denisenko
15. feb 2012

idem variť...som dostala chuť na zeleninovú polievočku..... 😵 😵 😵 😵 😵 Denisko má v školke boršč, tak neviem, ako pochodí....... 😠 a dukátové buchtičky s krémom 🙂

leninka75
15. feb 2012

@denisenko ..mňaam dobrota...dukátové buchtičky som nejedla už roky 🙂 ...ja pečiem tekvicu....

denisenko
15. feb 2012

@leninka75 pečieš tekvicu???? ako....???? 😕 ..ja dukátové buchtičky nemusím, vlastne od cesta tak raz do roka niečo.....ale kvoli mojim chlapom robievam...ibaže teraz, ked tu mám len jedného, sa mi vobec neoplatí...ešteže v školke mávajú raz do týždna niečo sladké.... 😀

leninka75
15. feb 2012

@denisenko ....len tak obyčajne...posypala som ju korením na grilovanú zeleninu a pokvapkala olivovým olejom..toť vsjo..šak prosím ťa včera bol u mňa bratranec...ma sprdol, že čo mám stále také brušisko 😝 .......musela som mu povedať čo zhruba za deň zjem a šup na deku a moril ma cvičením 😀 😀 😀 ......tie cviky keď mi ich ukazoval vyzerali jednoducho, ale keď som ich potom robila ja, ti poviem, že zaberák na svaly fajný 😝 😝 😝 .......bratranec je fyzioterapeut tak si na mne všeličo skúša 😀 😀 😀 😀..a tým som chcela povedať, že musím papať viac zeleniny a menej sladkostí, fňuk.....

denisenko
15. feb 2012

@leninka75 fíha.....to je vážne.... 😠 😀 a ved do leta ešte daleko...... 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre