Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
22. feb 2012

@denisenko ....drobátko je v poriadku?...to sa teším!!! 😵 😵 😵 ......koľko vážiš? .......asi reklamuješ samú seba 😀 😀 😀 .....ale akože čo im tam mohlo vadiť?? 😕 😕 ..aj ti konkrétne napísali?.......ty máš zasa švédske stoly 😀 😀 😀

denisenko
22. feb 2012

@leninka75 už som to opravila...ešteže aj napísali, čo im vadí.....na tej prvej fotke, kde bolo meno...na spodu bol link stránky, z ktorej to bolo......ale už mi to odblokovali..... 🙂 ...veru, švedske stoly..... 😀 😀 😀 drobátko je hádam ok, aj ked na prvý krát sa jej niečo hmatom nezdalo, potom to poobchytkávala, že je dosť vysoko a napísala uzavreté.....ale ono si cestuje vysoko a nízko ako sa mu zachce.....nemá stabilnú výšku 😀 len neviem, mohol sa jej nezdať krčok??? hmatom????? 😕 ....59,5 kg..... 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
22. feb 2012

@denisenko .....to máš váhu akú by som chcela teraz 🙂 ☹ ......teraz už budeš častejšie chodiť na poradňu, nem?.... dnes máte s niskom voľný deň?....ozaj a čo včera na plávaní a v baumaxe?... 😉

denisenko
22. feb 2012

@leninka75 že častejšie??? ha ha...mi napísala že 14.3...... 😀 ale budúci týžden pojdem na monitor, tak to hádam stačí a kdyby neco.....možem prísť kedykolvek.... 😉 no, nič som nekúpila čo som hladala, ale nevadí, aspon som sa rozhýbala medzi regálmi....Denisko robí pokroky...síce malé, ale každou hodinou viditelnejšie...hlavne,že už prekonal najväčší problém.....už sa ponára, loví puky z hlbky a skáče...a krauluje.....síce všetko s krídelkami, lebo zatial bez nich sa cítil neisto, ale šokovať ho netreba....pomaly dalej zájdeme a neutopíme sa... 😵 jáj, nič sa mi nechce......ešte ho musím ísť dať dnes ostrihať..... 😎

utka
22. feb 2012

@letty86 ďakujeme pekne. Bodaj by si mala pravdu. Nie je to nič príjemné tá hnusná laryngitída... 😝

denisenko
22. feb 2012

baby, vy ste hádam všetky dali 40 dnový PC pôst...... 😠 😠 😠 😠 😠

letty86
22. feb 2012

@leninka75 ja som varila rascovú polievku, teda vajíčkovú, rascu som tam zabudla dať 😕 aljaskú tresku, zemiakovú kasu, zeleninový šalát
ale čosiiiii....ved byť pyšná, hrdá na svoje detičky je úplne o.k 😉
@denisenko aj pohmatom kontrolujú krčok, jeho otváranie, konzistenciu...ale určite je všetko o.k 😵
idem sa pomalicky chystať, dnes nás čaká tá výtvarná, ešte si zmyjem vlasy, dám kávičku 😉
@utka a ked je starší, má už lepší priebeh tá laryngitída? co zvykne brať?

letty86
22. feb 2012

@denisenko nieeee 😉 kto by to vydržal 😀

denisenko
22. feb 2012

@letty86 vy chodíte malovať? 😕

letty86
22. feb 2012

@denisenko ideme dnes prvýkrát 😉 😵 je to v centre volného času, tam kde chodí viki v pondelok na zumbu....prvý polrok som ju zabudla prihlásiť

denisenko
22. feb 2012

@letty86 ale asi maluje rada , ked idete.... 🙂 čo sa o nás povedať nedá..... 😝 ale ako ja vravím...aj snaha sa cení.....privriem obe oči, ked niečo nakreslí a vždy je to krásne....... 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
22. feb 2012

@denisenko veru, rada kreslí 😵 a odkedy je matulko na svete, tak už nemám na nu tolko času ako predtým 😖 , tak si takto doma vyplna cas.....už sa tesím, ked sa budeme hrať všetci traja....teraz je matulko kazič kazdej činnosti 😀 😝

denisenko
22. feb 2012

@letty86 tak sa dobre zabavte.....aj Maťko ide s vami? 🙂

letty86
22. feb 2012

@denisenko ostane s tatikom...no zabávat sa bude hlavne maliarka 🙂

leninka75
22. feb 2012

@letty86 ....aj ja by som celkom brala nejakú aktivitu len s lilkou, len keď ona opica nič nechce 😠 😝 ..a na silu to nechcem.......tak si užite!! 🙂

@denisenko...pýtala som sa, že ako často už budeš chodiť lebo o takomto čase sa už chodí raz za 2 týždne.....mne s atiež nechcelo, ale aj tak som navarila, napiekla, podlahy zmyla a konečne obedujem ..a už som total 😝.... a to sú ešte len 3 hodiny 😝 😝 😝

utka
22. feb 2012

@letty86 je to celkom dobre...len tajý ľahší priebeh. Dávame mu kalciový sirup, olejový obklad na hrdlo...a mám homeo kvapky Tartephedrel, či ako sa to píše...

jacka
22. feb 2012

ahojte,......celkom som rada že ste toho vela nepopísali...... 😉

@letty86 nie nevie........variť.....vždy to vyhadzujem....neviem prečo som to akurát zjedla......a deti mali stravu čo som im ja spravila.......a tá dezinfekcia....musí byť......deťom dávam tmavé ponožky aby som ten hnus nevidela.....a ako umývaju tam riad......jeden by 😝 😝 ............a to že periny neprezliekla od apríl min.roku ani nevravím.....doma sa riande vymývame.,........toto keby videl moj muž čo som verejne vyzradila na jeho mamu....tak hrúúúza 😀 😀 😀 ..ale nech..... 😀 😀 😀
@utka a Viki je vo Zv....boli s ním na poho?.....

jacka
22. feb 2012

@leninka75 maličká je šikulka.....takúto pomocníčku máš...aj cd ti roztriedi 😵 😵 ............na preventívke som bola so sebou...na gyne....nechcem umrieť 😉

@denisenko a ty držíš post??.....no my určite nie....sice ja teraz hej...nejaký mám pokazený žaludok........ale 40 dní......to čo by som varila?? 😀 😀 😀 ........ty si na plavárni s Niskom.....?a sono ti neorbili?....

denisenko
22. feb 2012

@jacka pôst? čo si...len bezmäsitý......ale inak obžerstvo....ako vždy ked nemám ranajky a potom sa dožieram celý den 😀 ..tak, tak, treba aj maminkám preventívku..... 😉 ...sono..nebolo a už asi ani nebude..... ☹ ale uvidim čo sa bude diať budúci týžden na monitore v žiline..... 😵 idem si zahrať s Niskom karty...vojnu..... 😀

jacka
22. feb 2012

@denisenko tak dúfam že vyhráš 😵 😉 😀 😀 .....................o obžerstve nechcem ani počuť....som cez zimu nabrala 3kg.....som zvedavá kedy ich dám dole......furt len niečo tlačíma tlačím do seba....ale teraz som aj rada že mi mám, pokazený žalúdok.......aspon a neobžieram....ale ty možeš...máš nárok...a na tebe aj tak to nevidno.....len si daj aj za mna
ja chodím na preventívky všade kde sa dá...aj zubír ma čaká na buduci týžden....a obvodná na rok 😉

utka
22. feb 2012

@jacka Viki ja s manželom vo ZV. Neboli na pohotovosti...

denisenko
22. feb 2012

@leninka75 idem do poradne až o 3 týždne.....najskor že o dva...potom povedala že o 3 stačí.... 😠 ale ona je celkove taká divná.... 😝 a že sa ti nechcelo...kolko stíhaš, ked sa ti chce? a čo dobré si piekla????? 😉
@jacka vyhrala som..... 😀 😀 😀 ..penil jak besný.... 😀 😀 😀 😀 ale som ho hned aj schladila...nahnala som ho do sprchy a "omylom" som mu dala chladnejšiu vodu.....nech sa schladí..... 😀 😀 😀 😀 pomohlo..... 😀 😀 😀 ha ha, že 3 kilá....ja 10 😀 😀 😀 😀 😀 tá tvoja svokra...ja nemám slov.....si si istá, že vie ktoré je storočie???? 😕
@utka kedy sa Ti vracajú detičky???? zajtra? 😕 😀

denisenko
22. feb 2012

jáj, žienky moje tie moje chute.....včera som dostala strašnú chuť na kofolu a to ja normálne vobec nemusím.... 😝 😀 a teraz som si dala mandarínky, jogurt a otvorila som si plechovku piva......jasné, že nealka, ale už sa mi o nom aj snívalo...... 😀 😀 😀 😀 no čo, alkáč som....... 😀 😀 😀 😀 😀

utka
22. feb 2012

@denisenko ešte ani oni nevedia. Zajtra alebo v piatok...

denisenko
22. feb 2012

dobrú nocku..odchádzam....hlavne že sa otepluje...nedokážem sedieť, čo ma láme od kostrče smerom doprava a dolava.....klbiky moje úbohé.... 😝

utka
22. feb 2012

@denisenko choď veru oddychovať.
Dobrú noc.

jacka
22. feb 2012

@denisenko pochybujem....tá žije ešte v dobe kamennej 😝 ...................si mu dala ty si matka 😀 😀 😀 😉 a kedy ti zaspal ked si ho schladila 😀 😉 ..........moja peknučká..ale ty si tehotnučká....ty možeš aj 15kg.......ale ja už nie 😠 😔 ...................veru len si oddýchni 🙂 ...................dobré chute....mnam.... 😀 😀

@utka a ako viete že ma laryngitídu?.......či to už poznáš?...... ☹

dobrú nocku....

utka
22. feb 2012

@jacka jasné, že to už poznám... 😉...bohužiaľ

jacka
23. feb 2012

ahojte.........

@utka veru bohužial....máte ju dosť často 😔

utka
23. feb 2012

Ahojte...

@jacka asi tak. A vy ako?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre