Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
24. feb 2012

@leninka75 ......čo my, staré vykopávky...... 😀 😀 😀 😀 😀 za mnou chodieva jedno dievčatko na plavárni, máva kurz vtedy ked aj Nisko....tetáááááááá, nemožem si dočiahnuť veci......tetáááá,nemožem nájsť svoju skrinku........tetáááááá...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 aspon som užitočná...... 😀 😀 😀 😀 inak, na tieto puberťácke hlody je najlepšie cestovanie autobusom......to sa vždy narehocem..... 😀 😀 😀 😀 ved počkaj, zachvílku to budeme mať doma..... 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
24. feb 2012

@denisenko ..a teraz mi tetáááááááá povedz..aj my sme boli také??? 😀 😀 😀 😀

leninka75
24. feb 2012

..idem do škôlky....ale o chvíľu som späť 😉 ..nechce sa mi zasa do toho mokra 😝

denisenko
24. feb 2012

@leninka75 ...tetá....my sme boli ticho a tvárili sa že neexistujeme...aspon v 15-tke isto..... 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
24. feb 2012

@denisenko ...veru tak nejako to bolo 😀 😀 ..keď to je tak dáááááááááávno 😢 😢

.....som nechápala, s akým šutrom prišlo moje dieťa zo škôlky 😅 ..normálne že prsteň a modrým očkom na ruke 😅 .....a to Peťo jej dal a že dal ešte aj Alžbetke a Rebeke..tak som povedala, že tak môj zlatý toto ne...na troch frontoch sa bojovať nebude, nech sa mladý muž rozhodne 😀 😀 😀 😀

..inak skoro som zabudla na to dôležité čo som dnes chcela 😔....

@jacka.....malému oslávencovi prajem všetkúčko dobré, nech to zlé obchádza, posielam veľa pusiniek!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵

denisenko
24. feb 2012

@leninka75 jáj, šak počkaj, chlapec sa zbadá, jak to ide do penazí.....3 baby.... 😀 😀 😀 a nech nelezie do cudzej kapusty, aby sme si to sním pekne ručne stručne nevybavili..... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
24. feb 2012

@leninka75 ..normálne si ma donútila zdvihnúť zadok a ísť sa pozrieť do kalendára.... 😀
@jacka....maťkovi velký božtek a všetučko najlepšie...bude aj nejaká minioslava....?

denisenko
24. feb 2012

@jacka...ozaj , práve tu mám v časopise recept na bezlepkovú pizzu...máš?

utka
24. feb 2012

@bubba ahoooj. Že sa aj ukážeš. A ako robíš ten čaj? Z čerstvého zázvoru???
@denisenko kolegyňa ani nebola PN. Bola našťastie len jeden deň doma a dala sa nejako dokopy...

utka
24. feb 2012

@jacka, ppripájame sa ku gratulácii. Ja som si tiež nevšimla koho je dnes ☹...

leninka75
24. feb 2012

@utka ...ak môžem tak ja robím zázvorový čaj tak, že si nastrúham čerstvý zázvor, zalejem vodou, pridám kúsok škorice, zopár klinčekov a anízu a varím veľmi mierne cca 20 min..potompridám citrón a med.....len zázvor treba scediť lebo by popálil brušnú sliznicu....

denisenko
24. feb 2012

idem ja pomaly odkrivkať do obchodu a po ceste domov sa už stavím aj po Deniska....nie že by sa mi chcelo do toho počasia.....ale zajtra može byť aj horšie, však? 😠 a veruže si spravím na večeru pizzu...... 😉

leninka75
24. feb 2012

@denisenko ..no vidíš ako mi na tebe záleží, aby si mala pohyb 🙂 🙂 😉 😉

jacka
24. feb 2012

@denisenko v akom recepte....no však napíš 🙂

jacka
24. feb 2012

@leninka75
@denisenko
@utka ...dakujem.......bude taká mini oslavička.....včera sa pýtal že čo dostane.....a ja mu vravím len cukrík lebo neposlucha.....ale ja už budem naozaj poslúchať............. 😀 😀 jáj....srandista 😀 😀 😀

jacka
24. feb 2012

@denisenko žiadne staré vykopávky...sme v najlepšom veku...... 😵 😵 😵

jacka
24. feb 2012

@leninka75 myslíš že aj my sme mávali takéto rozhovory .......zlatých 18násť 😀 😀 😀

bubba
24. feb 2012

@denisenko žijeme žijeme 😀 a tehotní nie sme....ale uvažujeme 😀
@jacka zázvor sa dá použiť aj pri príprave teplých jedál. ale do čaju ho ja nestrúham,ale nakrájam na také kocočky (do pol litra tak za lyžičku kociek),nie je ho ani cítiť,obzvlášť malej dávam menej,ja si spravím aj pikantnejší ...

bubba
24. feb 2012

@utka ošúpem kúsok,tak 2x3cm a nakrájam na kocky,zavarím čajom,podávam s medom a ked mám tak aj citrón. to mi odporučil mužov bratranec ten furt býval chorý a preventívne začal piť tento čajík každý deň 1-2 šialky a odvtedy nič.

baby ked sa tu už bavíte o mladých a sexe..tak moja malá minule prišla zo školky, že sa bozkávala s kamarátom 😅 ná a už to tu máme,prvý bozk ,samozrejme že hned som jej dala ponaučenie ,že je chrípkové obdobie nech sa s nikým nebozkáva iba s maminkou može 😀 😀 a popri vysvetlovaní som ziťovala,že či to obl naozaj len taký ten detský cmučk,lebo ten chlapec jakože ...no divný je...(to ten už som vám o nom písala 😀 v minulosti)

bubba
24. feb 2012

fujha jaká paranoja ťahá z toho mojho príspevku o bozkávaní 😀

leninka75
24. feb 2012

@bubba ..neblázni, to sú také detské božteky 🙂 .....

leninka75
24. feb 2012

@jacka ..a čo bude okrem cukríka??? 🙂

letty86
24. feb 2012

ahojte 🙂
dnes je piatok, že 😀 😀
konečne mozem malý kuk, bola tu kamarátka, riešili sme niečo okolo poistiek, taaak sa to natiahlo 😕
@jacka všetko najlepšie Matkovi k meninkám 😵 😵 😵 😵 😵 nech je zdravučký a robí vám veľkú radost 😵 😵 😵 a peknú mini oslavičku 😉

leninka75
24. feb 2012

@letty86 ..ahojky letty? 🙂

leninka75
24. feb 2012

@letty86 ...si ma predbehla 😠 😠 😉..som ťa chcela skôr pozdraviť ako ty nás....

letty86
24. feb 2012

@leninka75 😅

leninka75
24. feb 2012

@letty86 ..dávaš deťom poistky či meníš?...

letty86
24. feb 2012

@leninka75 menili sme všetky ,tá nasa stará poistováčka nem bude mat radosť 😕 ale tak, sú to nase peniaze a asli sme niečo pre nás lepšie...ešteže mám manžu, on jej bude volať, že sme to zmenili...

leninka75
24. feb 2012

@letty86 ..ja som nedávno menila Lilke..ale taká som bola nasrdená 😠 ...za 5 rokov tam bolo cez 1000 eur a vyplatili nám cca 500 😝 😝 😝 😝 ..........neviem či by som to znova urobila ..........ako sa máte od včera? 😉

letty86
24. feb 2012

@leninka75 no pekne, som zvedavá, kolko príde nám zostatková hodnota, máme poistený aj budovu, domácnosť, tolké peniaze 😠 odišli sme z alianz do amslico, vraj sú tieto poistky teraz najlepšie...pre mladých..tá kamoška nepracuje priamo pre amslico, ale vyberajú z celej ponuky dostupných poistiek, tak hádam to bude ok....sme zistili, že v alianz sem mali malú šetriacu čiastku a nebolo to až také výhodné, teda skoro vôbec 😠
celkom fajn od včera 😅 a vy?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre