Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
24. apr 2009

vy sa niekam nechystáte?

mne dost vadí slnko,najradšej som v chládku...neviem ako prežijem leto...a to vraj hlásia na buduci týžden až 25st....skapem 😝

jacka
24. apr 2009

teraz sme tu pečene varene ..počakaj ked porodíme..dopadneme ako maca 😀 😀

aninka29
24. apr 2009

jacka no minulý rok sme si plánovali na toto leto nejaku dovolenku pri mori..........ale keďže som otehotnela,tak nič z toho
takže sa na dlhšie nechystáme nikam..........len také víkendové pobyty maximálne v Maďarsku 🙂 ,ale aj to je niečo.

aninka29
24. apr 2009

no veru 🙂,pisneme sem raz do mesiaca 😀 .............potom uvidíš ako im budeme chýbať 😀

jacka
24. apr 2009

my sme boli vlani a chcelis sme ist ale ...pupok bude velký..tak nič....

ja ak by som šla tak na sibir 😀 😀 😀.... nie naozaj 😉 ...aspon niekde tu na SK aby sa to Matkovi rátalo...no uvidíme...či nám nebude stačit napustený bazen vo dvore 😀 😀 😀

jacka
24. apr 2009

no len aby tu mal kto byt mali komu chýbat 😀 😀 😀

aninka29
24. apr 2009

ja tiež kvôli sebe nemusím,ja by som ostala doma vylihovať 🙂 ............ale kvôli Simonke, nech má pekné zážitky.........a taktiež nech si oddýchne aj manža 😉
pochybujem, že po porode sa niekam dostanem 😒 .........možno tak v zime 🙂

jacka
24. apr 2009

ja mám tiež taký pocit že v začiatkoch budem trčat doma 😒 😝

veru tvoj muž to bude potrebovat.... 😉

neviem si predstavit žeby som bola s pupkom niekde pri mori..ale plávat by som šla....sranda že vlani sme boli v tom termine ked budem teraz rodit 🙂 ....

aninka29
24. apr 2009

jacka boli ste pri mori? a kde? 😉

jacka
24. apr 2009

v bulharsku-primorie,či ako sa to volá.už by som tam nešla.....

v grecku sa mi viac páčilo.tam sme chceli ist 😝 ....

vy ste niekde boli?

hned by som šla k moru,ked si tak zaspominam 😅 😅

aninka29
24. apr 2009

no odkedy máme Simku,tak sme neboli 😒
ale predtým sme chodiliiiiiiiiiiiiiiiii 🙂
ja som chcela ísť s malou tento rok do grécka,je tam nádherne 😎 😎 😎 .......tak snáď budúce leto.

lúčim sa, prišiel tatík 🙂 ..........idem sa dať dokopy a ideme do toho mesta 😉
večer urobím kuk 🙂

aninka29
24. apr 2009

jacka do bulharska by som nešla ani ja 😀 .........ani keby ma na zlatom koči niesli 😀 😀 😀
raz stačilo 😝 😝 😝

jacka
24. apr 2009

no super tak sme dve čo bulharsko NIE!!!!!

tak zatial pa... 🙂

aj mne by mohol príst drahý domkov a vypadli odtialto..... 😝

aninka29
24. apr 2009

tak a nešla som nikam 😝 .................ma tááááááááááááááák nas..l 😠 😠 😠 😠
som sa musela vyventilovať trochu 😠 😠 😠
kvôli jednej sviňuche hnusnej rapavej škaredej 😝 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
24. apr 2009

😀 😀 😀

ani klud 🙂

jacka
24. apr 2009

mne povedal že pride skor a ešte nie je doma..... 😠 neviem či je pre neho skor o 5min....ale aký to má pojem...som myslela že pojdeme medzi ludí... 😅

ved na to sme tu...vyžaluj sa 😉

aninka29
24. apr 2009

jacka, škoda reči..............nemá to zmysel,len sa zase rozčúlim 😉
a nechcem to rozmazávať,lebo debili majú oči všade 😀 ...........a vedelo by sa o kom píšem 😝

jacka
24. apr 2009

ani mne teraz volal muž že odchádza z BB takže za pol hodky je doma...možme ist do...a naspät...
škoda slov.... 🙂 som podrážena aj bez neho 😀 😀 😝

aninka29
24. apr 2009

aspoň nie som sama čo sa čertí 😉
už ma to pomaly prechádza 😉 ........to asi preto, že som sama doma 🙂

aninka29
24. apr 2009

jacka a kedy cestujete ku svokruši?

jacka
24. apr 2009

k mrche strige ráno..... 😠 ale natahujem čas ako sa len dá 😉

jacka
24. apr 2009

tááák sa mi nechce chcela som si na seba čosi kupit....a budem moct až o týžden..to je na šlak...

aninka29
24. apr 2009

jacka a čo si si chcela pekné kúpiť? aj ja som mala v pláne, že si dnes kúpim nejaké tričulo......a nič z toho 😠

jacka
24. apr 2009

no chcela som tepláky,nosim jeho...niežeby mi to vadilo...ale ....trošilinku su mi velke....aj tričká...mám ich krátke 😠 tak teraz prišiel vypustila som zo seba ventil a je mi dobre 😀 😀 😀

aninka29
24. apr 2009

to je super pocit, že? 😀 😀 😀

no ja zatiaľ nosím svoje tepláky 😉 ,pod bruškom..........ale tiež by mi sa mi zišli nejaké 🙂
ja som si akurát dnes robila poriadky v skrini a delila som si tričká,ktoré ešte budem môcť nosiť a z ktorých by boli "lambády" 😀

aninka29
24. apr 2009

moji ešte nedošli domov,a začínam byť nervná,lebo vonku dosť fúka a Simka je oblečená naľahko 😠 😠 😠

ale volať nebudem 😝

jacka
24. apr 2009

no taký pocit nemá chybu 😀 😀 😀

mna tlači guma pod bruškom a maličke ma tam stále kopcuje sa mu to nepáči...aj no von som chcela..mám len jedny take akurát... 🙂

s tričkami je to u mna hroza všetky su "lamádove" ešte že mám traky tak nevidno 😀 😀

aninka29
24. apr 2009

jacka už sa teším na foto Tvojho brušina 😉 ..........presvedč manžu nech urobí jeden cvak 😉

jacka
24. apr 2009

idem za nim...hádam ma len nezabije... 😀 😀 drž palce...

aninka29
24. apr 2009

držím veľmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii veľmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😅

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre