Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
29. feb 2012

ahojte 🙂 ..kočky ešte chrnia 😵 tak si vychutnávam kávičku....večer nám nejak nasnežilo 😝 😝 ,fúka vetrisko....super počasie 😝 😝 😝
dnes už ide sesternica domov...tak neviem či sa mám tešiť,alebo smútiť 😒
@utka nech máte to najhoršie za čoskoro za sebou 🙂 ...Simonka mala pri kiahňach tiež vysoké teploty....trvali štyri dni......aj ho niečim natieraš?

utka
29. feb 2012

@jacka, v noci mal tiež teplotu. Spal síce so svokrou, ale chodila som ho kontrolovať.
@aninka29 ďakujeme. Hej, natieram ho mliekom- Tanno-Hermal Lotio, dokorka kázala týmto, tak uvidím. Ty si Simonku čím natierala?

jacka
29. feb 2012

@utka ....tak nech mu to rýchlo prejde 😉

ani tu sa nedá ísť von...strašný fúúúka.......

deni?:...leni?... 😕

denisenko
29. feb 2012

@jacka už som túú...... 😉 bola som ešte zalahnúť do postele, ked som zaniesla Niska do školky...budúci týžden sú prázdniny, tak to si neoddýchnem...a okrem toho.....také bacily na mna lezú...... 😝 som bola ráno taká naštvaná...Deniskov kamarát, čo sa sním stále hrá, kašle....už týžden...a dneska mi Denisko hovorí, mamí, už aj pani učitelka vravela, že ked kašle má ostať doma....všetky deti ochorejú....no čakaj.... 😝 😝 😝 😝
@utka...ako? lepšie???

denisenko
29. feb 2012

aj tu tak fučí..no des....idem zapekať cetsoviny s brokolicou, pohladám nejaký recept..... 😵

jacka
29. feb 2012

@denisenko ...veru len si oddýchni......pokial sa dá.....a školku máte zatvorenú?.......................no krásne..to už tie deti maju viac rozumu ako rodičia 😠 😝 ...Niskovi nič nie je?

denisenko
29. feb 2012

@jacka školka bude...aj budúci týžden...ale ja som ho nenahlásila, lebo chceme ísť k našim na prázdniny....ale v tomto stave...neviem...... 😝 😝 😝 😝 Nisko len soplíky, ale ráno dva krát zakašlal, tak som mu hodila inhalátor, hádam to bude ok....len mne ide hlavu roztrhnúť, čo mám také upchaté dutiny hádam až po päty..... 😝 😝 😝 😝

aninka29
29. feb 2012

@utka ja som obe kúpala v hypermangáne,pekne rýchlo sa im tie pupáky usušili,ani ich to tak nesvrbelo...Simku som zo začiatku natierala,ale hned som s tým sekla............a ešte fenistil
navarené máme....dnes rezance s tvarohom a paradajková polievka 😝 ...sa deti najedia a pôjdeme trošku von do toho vetriska
a idem sa pochváliť...túto noc Sabka prvykrát spinkala bez plienky...a nehoda nebola 😵 😵...sa vytešujem

jacka
29. feb 2012

@denisenko ....len dúfať že nebude chorý.... ☹ .......budete mať pekný výletík... 😵 ...ty sa rýchlo vylieč...neskušala si bioparox?.....to mne dala dr. ked som mala upchatý nos....

@aninka29 blahoželáááám....a cez den ked ste vonku?.....mne sa vonku pýta cikať...ale aj tak mu ešte dám radšej plienku...počkám na lepšie počasie.....a noc...zatial neriešim 😝...........................aj ja som bola s Peťkom aspon an dvore.......tam tak nechúka...aj ked som mala pocit že susedova strecha to má za pár

denisenko
29. feb 2012

@aninka29 tak gratulujeme....nech vám to takto vydrží už navždy.... 🙂
@jacka bioparox? dávam len kvapky do nosa, ale sa mi zdá, že je to na nič..... 😔 okolo strechy radšej ani nechodte.... 😠 ja som aj Niskovi zakázala chodiť popod strechu, lebo sa bojím, že sa ešte na neho zosypú nejaké zvyšky ľadu..... 😝
ozaj...čo je s Leninkou????? 😕

jacka
29. feb 2012

@denisenko ...dala mi do dr...a to som spávala po sedaci čo som nemohla dýchať.....je to atb a možu to aj tehošky..

jacka
29. feb 2012

@denisenko my už na strechách nemáme nič..........neviem čo je s nou??? 😕

denisenko
29. feb 2012

@jacka a nevieš, či mi to dajú v lekárni aj bez predpisu? sa mi nechce u obvodnej vysedávať pol dna..... 😠

denisenko
29. feb 2012

@jacka práve rozmýšlam....nemajú už prázdniny????? 😕

jacka
29. feb 2012

stráááášne fajne pamúšiky som urobila.....su lepšie ako z lepkovej múky 😵 😵

jacka
29. feb 2012

@denisenko mne to dali aj pred predpisu ...ked som to mala druhý krát.......len tam hradíš celu čiastku......a to bolo asi pred 3rokmi ked som kupoval bez .....

jacka
29. feb 2012

@denisenko maju prázdniny vtedy kedy my

denisenko
29. feb 2012

@jacka to je kedy?

jacka
29. feb 2012

@denisenko na buduci týžden....

denisenko
29. feb 2012

@jacka jáj...aj my...to sa mi zdá až divnéééé 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
29. feb 2012

@denisenko čo sa ti zdá divne???

jacka
29. feb 2012

@denisenko možeš prísť aj ku nám urobiť kuk.... 😉

denisenko
29. feb 2012

@jacka že všetkým nám to vyšlo tak nejako narovnako....a pritom sme iné kraje.... 😉

jacka
29. feb 2012

@denisenko lebo my sme v strede 😵 😵 😵

denisenko
29. feb 2012

@jacka no hej, ale my sme žilinský kraj...a sestrine decká trenčiansky..... ale to je fuk.....aj tak má celý týžden byť dážd so snehom...sakra... 😝 😝 😝 😝 včera my moj drahý hovoril,, že kukni na počasie tu...som kukla...skoro spadla z noh..že slnečno a 21 stupnov....som si skoro kufor zballa..... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
29. feb 2012

@denisenko počuj idem s tebou.... 😀 😀 😀 .....to fakticky má byť takto hnusne....nechce tá zima hnusná konečne zaliesť a vystričiť až niekdy v decembri......okolo 23......................................aj tvoja sestra má prázdniny?? 😕

denisenko
29. feb 2012

@jacka dobre...pobalíme a možeme ísť..... 😀 😀 😀 😀 😀 no hej, trenčiansky kraj sú oni..... 😀 😀 😀

jacka
29. feb 2012

@denisenko kedy vyrážame 😀 😀
tak ja už tie prázdniny nechápem.......sa nečudujem...6rokov doma 😀 😀 😀 😝

denisenko
29. feb 2012

@jacka už.....počkaj zbalím aj plavky.... 😀 😀 😀 😀 6 rokov?????tak to je na metál..... 😀

jacka
29. feb 2012

@denisenko jasné vidíš tie by som tu zabudla......... 😀 😀
že..... 😀 😀 .....v máji bude už 6ty rok.....a ktovie dokedy to ešte zvládnem

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre