Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
10. jún 2009

ja si tiež myslím že má... 🙂

len pokukaj...a potom daj vediet 😉

aninka29
10. jún 2009

mne sa nechce hladať 😝 .......asi skončím pri klasike ako furt robím 🙂
ideme mamky.....sa napapáme a utekáme do obchodu a popritom ešte všade možne 😀

jacka
10. jún 2009

len bežaj..my pojdeme o chvilu von...

inak sme mali nehodu...Matko my zal štipce ...a dlho ticho a zrazu...velký rev.....a on si štipol pindíka cez tepláky...tento týžden mame krvavý... ☹

čo ešte nevymyslí 😒

siwike25
autor
10. jún 2009

Jacka tak to bola inaaaaaaaaa nahoda že si akurat bimbiho naštipcoval ☹ 😉
Ideme aj my von tak paaaaa

leninka75
10. jún 2009

už ste vonku všetky?? 😕

siwike25
autor
10. jún 2009

Mi sme už doma a aj sme už obedovali,heheheheehehehehheheheehehheheeheheheheh 😀

jacka
10. jún 2009

aj my sme domka.....idme papat........a dufam že aj spinkat 😅

veru siwi....náhoda je blbec ☹

siwike25
autor
10. jún 2009

Jacka no veru veru,simonko sa ešte hra ale o 11-45h ho uložim aj ja spinkat lebo dneska je hore už od 07-00h a to sme išli spat o 23-00 😠 😠 😠 😠 pozerali sme stroskotanca 😀

leninka75
10. jún 2009

aj ja som už po obede!!!!.......kto ma uložííííííííííí??!!!! 😀 😀 😀

ivanecka321
10. jún 2009

ahojte kocky 😀
leni, ked niekoho najdes, posli ho aj ku mne, ja by som spala aj pred obedom 😀

leninka75
10. jún 2009

jéééj ahooooooooooooj ivka!!!! 🙂 .....ako máš???.......v práci, v práci??? 😉

aninka29
10. jún 2009

jacka čo to čítam 😒 dúfam, že Maťko nemá veľmi bibi pinďúrika ☹

žienky ja som dnes superžena 😀 ..........boli sme v obchode formou hodinovej prechádzky 😉 fúúúúj nenormálne dusno hneď z rána 😝 ....potom som hodila do práčky,uvarila mňamky cestovinky,upiekla som čerešňovú bublaninku 🙂 sa mi fakt perfektná podarila,dávno som nemala také nadýchané cesto 😉 ...medzitým som vyluxovala kompletuš Simonkinu izbu,ešte aj okno som jej umyla 🙂 utrela som prach v celom dome,umyla podlahy 🙂 .........a teraz som si sadla,leje sa zo mňa ako z gejzíru 😀 ....ale najprv sa najem,hodím sa do sprchy a ideme spať 🙂

leninka75
10. jún 2009

jacka, matejko je odborník, že cez tepláky!!! 😉 ..... ale muselo to bolieť, chúďatko!! ☹ .......aninka, ale dnes???!!! 😕 ......hádam vždy, nie??? 😀

aninka29
10. jún 2009

leni fakt, máš pravdu 😉 ja som vždy superžena 😀 tak dnes som potom megasuperžena 😀 😀 😀

no idem sa sprchnúť a chrapať 🙂 Simka hovorí, že ide spinkať so mnou, že mi prečíta rozprávku na dobrú noc 😵 😵 😵
tak dobrú noc 😔 😵 🙂

leninka75
10. jún 2009

požičaj mi simku!!! 😉 .......dobrú a pekné sníčky!!! 😔

jacka
10. jún 2009

leni..tak šup do hajan....ale závidíš 😵 ..ja som si trochu s MAtkom zdriemla...a stačilo..hlavne že spí on 😔

ani..megasuperžena....ten odpočinok máš zaslúžený 😉

ked som ho uspávala tak mi vravel že ho bolí pindík....opica mala...ja ked som ho videla ako reve na zemy a štipec tam...som nevedela čo sa deje...a to nechápem ..lebo špitec rozobratý..a mal to cvaknute len s tým drotom...no den blbec 😝

leninka75
10. jún 2009

teraz by som nezaspala, lebo som nervavá z lilky, včera večer si grcla a mala vyskočenú teplotu, tak neviem čo bude dnes, ráno bola OK........tak snáď to včera bolo zo slnka!!!......... idem teraz skôr z roboty a pôjdeme rovno domov

jacka
10. jún 2009

leni a volala si ako je jej ☹ ..chudatko...ved sa len nedávno vyliečila...a už zase ☹

oliinka
10. jún 2009

ahoj baby takže aj ja mám tak starého malého ako vy.paťko bude mať 21.7.tri ročky.chcem sa spýtať koko vážite vy a meráte a ako ste natom s plienkami?díííík 🙂

leninka75
10. jún 2009

jacka, je blbé, že sa tam dá dovolať len do kuchyne, tak aj preto som nervavá, ale zasa keby niečo tak volajú oni, to ma trošku ukľudňuje, že nič.........veru nerada by som keby zasa mala niečo!!!

ahoj a vitaj oli!!!.........moja lilka má 13,6 kg, merať sa jú chystám až na tretie narodky 😀 , ....ale podrástla lebo sú jej všetky gate krátke!!!! 😠 ........plienky cez deň nemáme od 20-tich mesiacov a teraz už asi mesiac má aj v noci suchú plienku, tak rozmýšľam, že ich zruším úplne.........a tvoj paťko ako??? 🙂 ........ako u vás s plačom a tým úžasnýýýým vzdorom?? 😖

leninka75
10. jún 2009

no nič, bežím pre tú moju žubrienku.........pa, pa!!! 🙂

jacka
10. jún 2009

leni..máš pravdu...určite by volali...možno to bol len planý poplach 😉

olinka...ja ta tiež vitam....moj Matko fakt neviem kolko váži a meria...ale vidím aj ja na gatiach že má havlovky 😀 😀 .....a s plienkou je to tak že stále do nej kaká..ide ma vyrutit..zakaždým mi povie...maminka toto je posledná..a figu borovú 😠 ....a vzdor máme všetky rovnaký....nervy nám teču o sto šest 😀 😀 ..ale aspon vieme že ich máme 😀 😉

jacka
10. jún 2009

pa leni..a dufam že je všetko o.k 😉

utka
10. jún 2009

Ahojte júlovky!
No viki dnes ráno spal zase do 9:15 a teraz ani náznaky, že by šiel spinkať. Vraj nechce ☹. Aspoň zaspí večer skôr 🙂.
oliinka vitaj medzi nami 😉. My plienky nemáme od dvoch rokov a na noc asi od 26 mesiacov...Občas sa v noci pociká, ale dá sa 😉. Váži 16kg a meria 106cm.

utka
10. jún 2009

Kde ste všetky???

aninka29
10. jún 2009

haloooooooooooo 🙂 tu sme 😉
mamky my sme si tááááááááááááák fajne pochrapkali 🙂 síce len hodinku,ale stačilo 😵 ...........boli sme vonku v záhrade 🙂 😎 kosila som trávičku,lebo nemá kto 😝 a hrajkali sme sa v piesku 🙂 ...............pred chvilkou sme prišli dovnútra,ideme sa kupkať 😉

ahoj oli, vitajte medzi nami julovčatami 😵 😵
moja Simka váži presne 13,8kg a meria 97 cm 🙂......plienky cez deň neriešime od dvoch rokov a cez noc asi od novembra minulého roku 😉

aj Ty popíš niečo viac o sebe a o Paťkovi 🙂

jacka
10. jún 2009

ahoj..........aj my sme tuuuuuuuuuu...teraz sme dojedli...a chytro kupat...a som zvedava dokedy sa budeme zas válat v posteli pokial zaspí..na obed spal 2,5h...no ........čo už

ani tak ste už peknučký 😉 ..a čo drahy .....prišiel?? 🙂

aninka29
10. jún 2009

jacka ešte neprišiel ☹ ........pred chvilkou volal, že dojde zajtra 😉
mamky čo máte uvarené,alebo čo varíte zajtra???????????? 🙂
ja zase neviem čo mám variť,tak inšpirujte 🙂
jacka Ty si robila tie buchtičky,alebo ste mali niečo iné?

oliinka
10. jún 2009

dakujem za milé privítanie babule,ste zlaté,no dnes sme pekne cikali do nočnila sami od seba,a raz sme kakali,takže som rada,čo ma ale trápi,to že sme tu tuším najmenší,paťko aj málo papá,ked bol maličký mal reflux a pomaly sme priberali a stále je to s tým priberaním rovnako.inak je šikula,má rad velmi puzzle,vkladačky,skladačky,kocky a tak ale najradšej dinosaurov,už ich máme tolko že ich ani radšej už nepočítam.a ako vaše detičky rozprávaju?paťko vie vela slov,pomenuje zvieratá,mená rodiny,svoje meno,kde býva ale nejak tie vety mu nejdu,najviac tak troj slovná veta

aninka29
10. jún 2009

oli,každé dieťa je iné,tak sa netráp 😉 🙂 ......keby mal Paťko nejaký problém,tak by na to doktorka prišla,alebo by ho poslala na nejaké vyšetrenia,keby sa jej niečo nezdalo 😒

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre