Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
jacka
1. mar 2012
@aninka29 jasnéééééééééé.....Sabku......myslím..... 😉
myšlienkami som úplne mimo...... |-|
aninka29
1. mar 2012
ak myslíš škôlku,tak prihlášku tam už mám od decembra...a ústna dohoda už od minuleho roku.....ale tak uvidíme
u nás to nie je tak,že na zápis do škôlky sa ide ukázať s dieťaťom :-|
aninka29
1. mar 2012
@jacka nevadííííí 😃 😃 😃 ..dnes mi to myslí 😃 😉
aninka29
1. mar 2012
@jacka a bola by som rada,keby ju vzali aspoň na pol dňa.....uvidíme...lebo tu na valale sú dve škôlky,ale minimálne ešte dve by bolo treba :-p
jacka
1. mar 2012
@aninka29 takže fernetík si dám sama 😃 😃
aninka29
1. mar 2012
@jacka aaale čoby...môžem aj ja dať zo jeden,dva 😃
jacka
1. mar 2012
@aninka29 vidíš že mi to nepálo na všetky valce ....a ty si napísala niečo...že dve školky a dve by bolo treba?...čo celkom nechápem
jacka
1. mar 2012
@aninka29 som rada že ma v tom nenecháš samúúú 😃 😃
aninka29
1. mar 2012
@jacka myslela som to tak,že v tých našich dvoch škôlkach nie je nikdy miesto...na valale sa len rodí a rodí a rodí 😃 tak preto by ešte zo dve bodli..aby boli všetci rodičia spokojní
aninka29
1. mar 2012
@jacka ved ked je príležitosť tak si dám,že 😃 😃 😃 sa nenechám prehovárať 😃
jacka
1. mar 2012
@aninka29 no vidíš....... 😃 😃 😃 .......ty sa nechystáš k tým rodiaci pridať?.........
a bude na celý den v školke?..ty čo budeš robiť doma 😃 😃
jacka
1. mar 2012
@aninka29 😃 😃 😃 ......tak si teda dajme 😃 😃
jacka
1. mar 2012
musím volať mužovi nech mi ešte kupili .....sa mi to nejako mína 😃 😃 😃
jacka
1. mar 2012
Peťulo spapá ešte jogurtík a mizíme do blata :-p ..ten tiež hodinu je..a dve prežuva ]-( :-p 😉
jacka
1. mar 2012
a vyzerá to tak že som tu ostala sama...samučká 😉
aninka29
1. mar 2012
@jacka tak na zdravíčko x-) x-) 😃
čo si...ani náhodou sa už k rodiacim nepridám 😃 ..aaaaaaj ked nikdy nehovor nikdy 😃 😃 😉
a ja si budem domka váľať šunky 😃 :-p
aninka29
1. mar 2012
@jacka ja som tuuuu...bola som prevliecť Simke postelné...dnes chce princessa hannah montana.....a Sabka mi odpadla na gauči...a to má prísť detí ako smetí
denisenko
1. mar 2012
@utka no čo je veľa, to je veľa.....už by vám to mohlo aj skončiť...chudatko..... |-| ja som bola v jeho veku sama na infekčnom...mesiac a pol....dodnes si na to pamätám..... :-p :-p :-p :-p :-p :-p
@leninka75 ..slušný...v rámci možností...... 😃 😃 😃 😃 😃 ..hej tescáče....mini som videla....o 3E menej 😃 😃
denisenko
1. mar 2012
@jacka máte blatka dosť???? by sme vám poslali...sme zas zmokli...sakra.... :-p :-p :-p Denisko mi tu polomrtvý večeria....mu dala trenerka zabrať, chudák ani vycikať sa nebol..... 😃 😃 😃 ale pochválili ho všetci, dnes aj bez rukávkov chvíločku......a zvyšok len s jedným....snaží sa.... 😉 taká som rada...len my frflal, že on ide aj budúci týžden, ale kedže sú prázdniny, tak ani plavecká škola nefunguje..... 😃
denisenko
1. mar 2012
@jacka fernetík už došiel? my sme si dali včera po sto rokoch s mojou polovičkou cez skype bublinky..... 🙂 🙂 🙂 celkom mi bodli...... 😃 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
1. mar 2012
bambulky, toto mi dneska došlo....
denisenko
1. mar 2012
a takto som sa dneska nasáčkovala do svojich starých riflí..... 😃 😃 😃 😃 😃 😃
denisenko
1. mar 2012
hmmm, nikde nik....hádam už neležíte pod stolom, ked sa tu zas pilo a bezo mna..... :-p :-p :-p :-p 😃 😃 😃 😃
jacka
1. mar 2012
pozdravuje vás utka.......leží s Vikim v nemocnici....podarilo sa jej to vybaviť 🙂
jacka
1. mar 2012
@denisenko mám blata na rozdávanie.......a asi viac ako vy...takže ...chytááj 😃 😃
fernetík ešte nedošiel.....ale už sa mi míňa.................musíme kúpiť.............čiapočka je prekrásna x-) x-) x-) 🙂 🙂 .......sa nezdáš s riflami......ja som sa do riflí vobec nezmestila už okolo 3mes...rozšírili sa mi boky......ale po porode úúplne v pohode.... 😉
boli sme na plavoške.......ked to už Peťko vidí...kam ideme....tak sa vyzlieka........................a muž to zaklinocoval.....vraj som den vygumovaná.......no som.....nemožem byť každy den normálna....ešte by si na to zvykol 😃 😃
jacka
1. mar 2012
ak nepríde nikto.....tak ...dobrúúú......a pekné sníčky x-)
denisenko
1. mar 2012
@jacka ja z teba nemožem..... 😃 😃 😃 😃 že nemožem byť každý den normálna....čo si zabudla plavky????? 😃 😃 😃 😃 a kam chodíte? do ZV?...my sa chystáme budúci týžden k našim, tak hádam zbehneme na plavko tam....len neviem, ja ako velryba do plaviek..... :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p a šak kto ma tam už pozná, že???? 😃 😃 😃 Peťko má rad vodu?a Maťko? som sa chcela niečo spýtať...len som zabudla čo...ked si spomeniem,napíšem si do kalendára, lebo moja šedá hmota...je už asi čierna..... :-p :-p :-p :-p
denisenko
1. mar 2012
dobrú noc..... 😉
jacka
2. mar 2012
ahojte.....

@denisenko 😃 😃 😃 no nezabudla..ale v pol ceste som ich musela kontrolovať či sú naozaj tam.... 😃 😃 :-p ...a vyzerá to tak ...teda zatial...že som sa celkom dobre vyspala do dnešného dna 🙂 😃 ..........Peťko je velmi rád vo vode....a ešte radšej sa púšťa s tobogánom.........aj Maťko je tam rád....toho učíme plávať a stretol tam aj spolužiaka tak mal o inšpiráciu vacej 😃 😃 ................jasné že do BB....do Zv už moja noha nevkročí :-p
ty si pekne kup diár..ja mám dva 😉 .............potom čo moja hmota.....tá musí byť akej farby :-p :-p
aninka29
2. mar 2012
dobré ránko 🙂
@denisenko jednoducho si kosť x-) x-) 🙂 čo dodať 🙂 ..by si mohla ísť niekam na mólo 🙂 🙂 ...kde by som sa ja počas tehu natrepala do starých riflí...nehrozí
@jacka takže dnes fernetík nebudeš potrebovať?? 😃 😃 ..jasné,jasné...treba aj pauzu
ja som mala včera návštevu.....odišli nejak po pol deviatej.....5 detí...baby,vite čo som mala doma =-) =-) =-) v každej jednej miestnosti bordel ako v tanku...všade hračky,tu hodené lizko,tam rozliaty džús....atd....sodoma..............ale bola som šikula....všetko som si ešte večer upratala...síce mi to trvalo,kedže som bola trošku chytená 😃 😉 ..ale zvládla som to
dnes by sme chceli ísť na niekam do prírody s detičkami....len čo ja viem....neviem :-|

Začni písať odpoveď...

Odošli