Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
1. mar 2012

@aninka29 jasnéééééééééé.....Sabku......myslím..... 😉
myšlienkami som úplne mimo...... 😔

aninka29
1. mar 2012

ak myslíš škôlku,tak prihlášku tam už mám od decembra...a ústna dohoda už od minuleho roku.....ale tak uvidíme
u nás to nie je tak,že na zápis do škôlky sa ide ukázať s dieťaťom 😒

aninka29
1. mar 2012

@jacka nevadííííí 😀 😀 😀 ..dnes mi to myslí 😀 😉

aninka29
1. mar 2012

@jacka a bola by som rada,keby ju vzali aspoň na pol dňa.....uvidíme...lebo tu na valale sú dve škôlky,ale minimálne ešte dve by bolo treba 😝

jacka
1. mar 2012

@aninka29 takže fernetík si dám sama 😀 😀

aninka29
1. mar 2012

@jacka aaale čoby...môžem aj ja dať zo jeden,dva 😀

jacka
1. mar 2012

@aninka29 vidíš že mi to nepálo na všetky valce ....a ty si napísala niečo...že dve školky a dve by bolo treba?...čo celkom nechápem

jacka
1. mar 2012

@aninka29 som rada že ma v tom nenecháš samúúú 😀 😀

aninka29
1. mar 2012

@jacka myslela som to tak,že v tých našich dvoch škôlkach nie je nikdy miesto...na valale sa len rodí a rodí a rodí 😀 tak preto by ešte zo dve bodli..aby boli všetci rodičia spokojní

aninka29
1. mar 2012

@jacka ved ked je príležitosť tak si dám,že 😀 😀 😀 sa nenechám prehovárať 😀

jacka
1. mar 2012

@aninka29 no vidíš....... 😀 😀 😀 .......ty sa nechystáš k tým rodiaci pridať?.........
a bude na celý den v školke?..ty čo budeš robiť doma 😀 😀

jacka
1. mar 2012

@aninka29 😀 😀 😀 ......tak si teda dajme 😀 😀

jacka
1. mar 2012

musím volať mužovi nech mi ešte kupili .....sa mi to nejako mína 😀 😀 😀

jacka
1. mar 2012

Peťulo spapá ešte jogurtík a mizíme do blata 😝 ..ten tiež hodinu je..a dve prežuva 😠 😝 😉

jacka
1. mar 2012

a vyzerá to tak že som tu ostala sama...samučká 😉

aninka29
1. mar 2012

@jacka tak na zdravíčko 😵 😵 😀
čo si...ani náhodou sa už k rodiacim nepridám 😀 ..aaaaaaj ked nikdy nehovor nikdy 😀 😀 😉
a ja si budem domka váľať šunky 😀 😝

aninka29
1. mar 2012

@jacka ja som tuuuu...bola som prevliecť Simke postelné...dnes chce princessa hannah montana.....a Sabka mi odpadla na gauči...a to má prísť detí ako smetí

denisenko
1. mar 2012

@utka no čo je veľa, to je veľa.....už by vám to mohlo aj skončiť...chudatko..... 😔 ja som bola v jeho veku sama na infekčnom...mesiac a pol....dodnes si na to pamätám..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝
@leninka75 ..slušný...v rámci možností...... 😀 😀 😀 😀 😀 ..hej tescáče....mini som videla....o 3E menej 😀 😀

denisenko
1. mar 2012

@jacka máte blatka dosť???? by sme vám poslali...sme zas zmokli...sakra.... 😝 😝 😝 Denisko mi tu polomrtvý večeria....mu dala trenerka zabrať, chudák ani vycikať sa nebol..... 😀 😀 😀 ale pochválili ho všetci, dnes aj bez rukávkov chvíločku......a zvyšok len s jedným....snaží sa.... 😉 taká som rada...len my frflal, že on ide aj budúci týžden, ale kedže sú prázdniny, tak ani plavecká škola nefunguje..... 😀

denisenko
1. mar 2012

@jacka fernetík už došiel? my sme si dali včera po sto rokoch s mojou polovičkou cez skype bublinky..... 🙂 🙂 🙂 celkom mi bodli...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
1. mar 2012

bambulky, toto mi dneska došlo....

denisenko
1. mar 2012

a takto som sa dneska nasáčkovala do svojich starých riflí..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
1. mar 2012

hmmm, nikde nik....hádam už neležíte pod stolom, ked sa tu zas pilo a bezo mna..... 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀

jacka
1. mar 2012

pozdravuje vás utka.......leží s Vikim v nemocnici....podarilo sa jej to vybaviť 🙂

jacka
1. mar 2012

@denisenko mám blata na rozdávanie.......a asi viac ako vy...takže ...chytááj 😀 😀
fernetík ešte nedošiel.....ale už sa mi míňa.................musíme kúpiť.............čiapočka je prekrásna 😵 😵 😵 🙂 🙂 .......sa nezdáš s riflami......ja som sa do riflí vobec nezmestila už okolo 3mes...rozšírili sa mi boky......ale po porode úúplne v pohode.... 😉
boli sme na plavoške.......ked to už Peťko vidí...kam ideme....tak sa vyzlieka........................a muž to zaklinocoval.....vraj som den vygumovaná.......no som.....nemožem byť každy den normálna....ešte by si na to zvykol 😀 😀

jacka
1. mar 2012

ak nepríde nikto.....tak ...dobrúúú......a pekné sníčky 😵

denisenko
1. mar 2012

@jacka ja z teba nemožem..... 😀 😀 😀 😀 že nemožem byť každý den normálna....čo si zabudla plavky????? 😀 😀 😀 😀 a kam chodíte? do ZV?...my sa chystáme budúci týžden k našim, tak hádam zbehneme na plavko tam....len neviem, ja ako velryba do plaviek..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 a šak kto ma tam už pozná, že???? 😀 😀 😀 Peťko má rad vodu?a Maťko? som sa chcela niečo spýtať...len som zabudla čo...ked si spomeniem,napíšem si do kalendára, lebo moja šedá hmota...je už asi čierna..... 😝 😝 😝 😝

denisenko
1. mar 2012

dobrú noc..... 😉

jacka
2. mar 2012

ahojte.....

@denisenko 😀 😀 😀 no nezabudla..ale v pol ceste som ich musela kontrolovať či sú naozaj tam.... 😀 😀 😝 ...a vyzerá to tak ...teda zatial...že som sa celkom dobre vyspala do dnešného dna 🙂 😀 ..........Peťko je velmi rád vo vode....a ešte radšej sa púšťa s tobogánom.........aj Maťko je tam rád....toho učíme plávať a stretol tam aj spolužiaka tak mal o inšpiráciu vacej 😀 😀 ................jasné že do BB....do Zv už moja noha nevkročí 😝
ty si pekne kup diár..ja mám dva 😉 .............potom čo moja hmota.....tá musí byť akej farby 😝 😝

aninka29
2. mar 2012

dobré ránko 🙂
@denisenko jednoducho si kosť 😵 😵 🙂 čo dodať 🙂 ..by si mohla ísť niekam na mólo 🙂 🙂 ...kde by som sa ja počas tehu natrepala do starých riflí...nehrozí
@jacka takže dnes fernetík nebudeš potrebovať?? 😀 😀 ..jasné,jasné...treba aj pauzu
ja som mala včera návštevu.....odišli nejak po pol deviatej.....5 detí...baby,vite čo som mala doma 😕 😕 😕 v každej jednej miestnosti bordel ako v tanku...všade hračky,tu hodené lizko,tam rozliaty džús....atd....sodoma..............ale bola som šikula....všetko som si ešte večer upratala...síce mi to trvalo,kedže som bola trošku chytená 😀 😉 ..ale zvládla som to
dnes by sme chceli ísť na niekam do prírody s detičkami....len čo ja viem....neviem 😒

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre