Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
2. mar 2012

@jacka veru....vonku je na zaplakanie..ja som ho tam ani nepustila..... 😠 doniesol mi zo školky oteplováky mokré po kolená...a to ich dal z radiatora dolu, tak neviem, aké ich tam vešal...... 😝 😝 😝 😝 uvidím, ako mu to pojde cez hlavu, ale dala som to natiahnuté na cikcakový švík, tak hádam bude ok..... 😠

jacka
2. mar 2012

@denisenko ...som chcela aby boli aspon trošku vonku......s tým že nesmu do blata........ale ten zákaz ich lákal najviac......a pokial som sa prezliekla tak sa tam vyhrali....takže tak 😝 😝
to musel pekne vyzerať.......len aby nebol ešte chorý.....
ide mi na nervy toto všetko....a ostatné s tým 😝

denisenko
2. mar 2012

@jacka ešteže ti takí nešli do tých čistých perín..... 😀 ..toto máme každé ráno, Denisko vonku ma počkaj a nie aby si šiel do blata, alebo snehu.....hádaj, kde je pokým zamknem?????vo zvyšku zo snehového záveja...... 😝 😝 😝

jacka
2. mar 2012

@denisenko poznááááám..,........že prečo nepočúvaju na prvé slovo...........
do perín.....?....však by ma porazilo.....toto by som nerozdýchala.... 😀

denisenko
2. mar 2012

@jacka ...na prvé slovo?????....ani na posledné nie........ 😝

jacka
2. mar 2012

@denisenko ...ved to.... 😠 ....akoby sme im zle chceli 😝
čo Nisko robí?

aninka29
2. mar 2012

@jacka @denisenko akáááá som ja rada ženy,že mám doma holky 😀 😀 ..s takými vecami nemám starosti...aj ked Sabka sa tiež sem tam hodí do najväčšieho blatiska alebo mláky...ale to fakt málokedy 😉 🙂

denisenko
2. mar 2012

@aninka29 tak zas ty máš doma dámy...... 😉 😉 😉 a tie vždy vedia, čo sa patrí...... 😀
@jacka my už spíme...konečne...ešte som navarila puding, lebo si zmyslel, že chce jahodový..... 😠 😠 😠pokecali sme s tatinkom, pozrieme správy, možno x-tý krát Kamenák a pojdem spať..... 😀

jacka
2. mar 2012

@denisenko ......aj my......musela som na nich ešte trošku pokričať.........robia si fakt čo chcu.... 😝 ....a tatinko sa má ako?............

jacka
2. mar 2012

to je pokoj......detičky spinkaju....muž ešte v práci......také ticho a pokoj je tu 😵 😵

učka deťom nabulikala že dávaju rozprávku večer......ale ja neviem kde......nič nikde ..všetko som pokukala......asi mala halušky 😝

denisenko
2. mar 2012

@jacka práve mi volal....že je piatok..tak ide na disco..... 😀 😀 😀 😀 😀 dostal minule ponuku od šefa, že može isť domov, ak chce, lebo majú aj tak menej roboty....ale to sa neoplatí....je to náročné psychicky, časovo a aj finančne...aj ked by som ho mala rada tu.... 🙂 🙂 ale tak mi slubil že príde už koncom mesiaca......možno aj na dva týždne..tak sa vytešujem..... 😉

denisenko
2. mar 2012

@jacka možno myslela večerníček.....alebo ten Kamenák ako rozprávku????? 😀 😀 😀 jaj, klídek......ticho....to je život.... 😉 😉 😉

jacka
2. mar 2012

@denisenko wow......na disco...to je čo??? 😀 😀 😀 .................ved vy najlepšie viete ...ale ak má prísť ked sa má drobček narodiť tak to bude asi lepšie..len aby sa Simonko nerozhodol že ešte si tam dlhšie pobudne 😉

jacka
2. mar 2012

@denisenko večerníček....mne Maťko povedal že mu učka povedala že to pojde v teby ked Peťko už bude spať....ale...to ona netuší že Peťko zaspí až hodku po Maťkovi.... 😀 😀

ako zistím meno ked mám tel. č.....stále mi niekto......prezvána.......a ja ked zavolám nazad tak nezdvihne 😠 😠

denisenko
2. mar 2012

@jacka ....to ani ja neviem, čo to je..... 😀 😀 išiel dolu k bratovi, je tam aj kamarát, tak budú klábosiť a ohovárať ma........ 😀 😀 😀 😀 😀 že či tu ešte budem aj potom.....jasné.....do polnoci....... 😀 😀 😀 😀 😀 ....už si neviem predstaviť, kolko to ešte bude za 3-4 týždne, nie ešte dlhšie....... 😠 kludne sa može aj poponáhlať, ja sa nebudem hnevať...... 😉

denisenko
2. mar 2012

@jacka no...tak jej to mal Maťko vysvetliť...... 😀 prezvána ta?????skús zavolať z nejakého iného čísla...to väčšinou funguje...... 🤐 🤐 🤐

denisenko
2. mar 2012

@jacka alebo skús hodiť do googla...niekedy je náhoda sviňa...... 😠

jacka
2. mar 2012

@denisenko tak to si musím počkať na muža a zavolám z jeho......som zvedavá-....
len to Maťko netuší ...on zaspí za 5-10min...a Peťko sa tam ešte vála 😠 😠 ...............................myslíš že sa Simonko bude ponáhlať?....chlapci sú lenivý.... 😉 .....pri Niskovi si to ako mala?

jacka
2. mar 2012

@denisenko nič ....nevyhodilo mi to 😝 ...ale už volal muž.....tak vyskušam.....hňup 😠

jacka
2. mar 2012

kde si zmizla??? 😕

denisenko
2. mar 2012

@jacka počkaj...muž volal na to číslo?.. 😕mi zas ušla niť..... 😔 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
2. mar 2012

@jacka Nisko je po termíne, týžden...3 dni vyvolávačky....... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
2. mar 2012

@jacka kto je hňup?????

jacka
2. mar 2012

@denisenko ten čo mi vkuse prezvána.....a zavolám z mužovho...len čo dorazí......asi som to nejak blbo napísala 😔

jacka
2. mar 2012

@denisenko 3dni vyvolávačky????......no teda......ťa pekne vytrápili 😝 ☹ ☹

denisenko
2. mar 2012

@jacka ..už som v obraze..... 😉 ....a to ti vždy zloží, alebo je tam ticho????

jacka
2. mar 2012

@denisenko bud nestihnem zdvihnuť...alebo len raz prezvoní...a ked zavolám nazad tak nezdvihne...to je už asi 2t 😝

denisenko
2. mar 2012

@jacka hm...divné...... 😔

denisenko
2. mar 2012

@jacka ozaj, ak chceš..daj číslo, možem skúsiť aj ja..... 😉

jacka
2. mar 2012

super vykypelo mi mlieko 😝

@denisenko že???.......musím ísť mužovi otovriť..nemá kluče...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre