Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
7. mar 2012

..jeej policajný zbor ma príjemne prekvapil 🙂 ..minulú stredu sme dávali robiť 3 pasy a už mi prišla sms, že sú hotové 🙂 .....normálne mi brali otlačky oboch ukazovákov 😅 ....som sa cítila ako zločinec 😀 😀 😀 😀 ........

aninka29
7. mar 2012

@leninka75 dosť skoro vám ich urobili 🙂 ....asi v tomto období nemajú tolko práce 😉 ...ja pôjdem budúci týždeň dať urobiť pre Simi

leninka75
7. mar 2012

@aninka29..veru v tom s tebou súhlasím banda je to 😠 ......ale tak či tak tam niekto byť musí 😒 ..........aj u vás je taká kosa?......tu bolo - 10 st. 😝 😝 😝

leninka75
7. mar 2012

@aninka29 ..pôjdete niekam v lete?... 🙂

aninka29
7. mar 2012

@leninka75 zrána bolo -6....ale teraz je celkom príjemne..slniečko vykuklo,tak sa dá 😎 😎
chceli by sme ísť......už sme aj s mužom po niečom pozerali..aj sme si chceli objednať.....ale potom sme si to rozmysleli,lebo do leta sa môže hocičo prihodiť 😝,čo sa dúfam neprihodí nič 🙂 .....ale určite aspoň na týždeň pôjdeme 😵
teraz cez Velkú Noc máme v pláne ísť do Budapešti do toho tropicaria,či oceanária...či čo to je 🙂 ....boli ste tam niektorá?

aninka29
7. mar 2012

@leninka75 vy idete,že 🙂 🙂 🙂 🙂 a kamže to presne??

leninka75
7. mar 2012

@aninka29 .....tiež by som rada išla do tropicaria....známi tam boli a moc si chválili 🙂 ..len nám musí ešte lolka podrásť 🙂 ....no veď to, ideme 😒 ...do Bulharska.......a ty by si kam chcela ísť?....máš niečo vytipované? 🙂

aninka29
7. mar 2012

@leninka75 a do ktorej časti???......ty sa moc netešíš,že...sa bojíš,že si neoddýchneš pri Lolke......ale hlavu hore....my sme boli v Chorvátsku,a to Sabi nemala ani rok 😉 a stihla som si aj oddýchnuť....na pláži,ked videla vodu,tak sa celý čas člapkala..a potom odpadla,voda ju unavila.....šupla som ju do kočíka a spinkala aj tri hodky...ani hluk jej nevadil..a potom poobede na izbe.......takže som mala nožky vyložené aj ja 🙂 takže hlavu hore.....ja som si to tiež predstavovala hrôzostrašne,ale realita bola iná...k mojej spokojnosti 🙂 🙂 🙂 🙂
my by sme chceli to Turecko,aj ten hotel,ktorý sme si vybrali už minulý rok,len nám to kvôli tým pasom nevyšlo ☹ ........ja stále snívam o tom Grécku..ale neviem no...uvidíme

aninka29
7. mar 2012

@leninka75 a to vtedy ešte ani poriadne Sabka nechodila...učila sa.......tak asi tak 😉 ..uvidíš...budeš spokojná 😵

aninka29
7. mar 2012

halo lo lo lo 🙂 ......boli sme sa ešte prevetrať vonku....ideme obedovať.....aj vám dobrú chuť 🙂 🙂
a som happy...došlo nám rozhodnutie zo školy........Simi je oficiálne prijatá 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
7. mar 2012

@aninka29 ...si zlatá!! 🙂 ..ďakujem za povzbudenie 🙂 ....ja mám takú sprostú povahu...bojím sa dopredu čo bude a čo keby.......no možno to poznáš.....ale však ja sa aj trošku teším....aj my sme boli s Lilkou na dovolenke ešte nemala 2 roky...bolofajn, ale čím bola staršia tak tým to bolo lepšie.......rozhodli sme sa pre Pomorie, boli sme tam už 2x, je to 20 km od letiska, vybrala som nový hotel so službami all inclusive, je priamo na pláži, má aj plážový bar, takže OK .......pozerala som aj Turecko aj som vybrala, ale tam ma odrádzajú tie vzdialenosti od letiska..dlho trvá transfer a Lolka je neposedná, tak zato som to zrušila.......

@aninka29...blahoželám školáčke!!! 😵 😵 😵

aninka29
7. mar 2012

@leninka75 vyzerá super ten hotelík 🙂 🙂 🙂 🙂 ...ja som tiež taká povaha 😝 ....všetko čo bude vidím čierne...a potom je to úplne inak..............sa vytešuj,že si oddýchneš aspoň od toho varenia 😵 a to je už niečo 🙂 😉 .....hlavne,že detičky budú mať o zábavu postarané 😵 😵

aninka29
7. mar 2012

uložila som Sabku do hajan...ako tak na ňu zakukujem,tak asi aj zaspí 😔 ...bolo by dobré...aspon nebude na tanečnej rozkekešená 😀

aninka29
7. mar 2012

a už odfukuje 🙂 🙂 hurááá....zmohli ju behačky na odrážadle 😀

aninka29
7. mar 2012

@jacka ako ste dopadli na tej poradni????

leninka75
7. mar 2012

@aninka29 ......božský kľud, že jo?? 😵 ........veď to aspoň to varenie 😵 .....iank ty na mňa pôsobíš, že veci zvládaš ľavou zadnou bez zbytočných stresov 😉 ............

leninka75
7. mar 2012

@jacka...veru boli ste? 😕

aninka29
7. mar 2012

@leninka75 musím to zvládať 🙂 nejak som si už zvykla.....nemám doma muža,tak vieš ako to je.........veľa ľudí z môjho okolia mi vraví to isté..že s ničím nemám problém.......ale niekedy je to o držku.....raz za čas na mňa príde chvílka,kedy by som zo všetkým tresla 😝 .......ale zato si užívam chvílky,ked je manža doma 😵 ..doprajem si 😵 😵

leninka75
7. mar 2012

@aninka29 ...no to je jasné, keď si väčšinou sama ☹ ......a vy ste s mužom boli už tak, že mal prácu doma..či stále takto chodí?.....

leninka75
7. mar 2012

@jacka...no už si dočítala?? 😀

aninka29
7. mar 2012

@leninka75 boli 🙂 ked sme spolu ešte len chodili 😉 😀

jacka
7. mar 2012

ani sa nepýtajte.....presne podla toho ako som to aj ja vravela.... 😝
neodporúčaju.....že je hravý nevie vydržať 45min v pozornosti.......a nevie dobre rozprávať....kvoli tým pokakaný sykavkám......toto pekne hrá mojmu mužovi do karát
bolí ma hlava

jacka
7. mar 2012

@leninka75 počuj dneska mi to nepáli....čo som mala prečítať???? 😕........recepty?.....

jacka
7. mar 2012

ja tiež neviem koho....mužovi som povedala že Martinákovu..či ako sa volá....... 😀 😀 😀 😀 😀 😉 .......aspon si odvolím.... 😀 😀 😀 potom mám právo nadávať 😉

jacka
7. mar 2012

juj neviem čo idem zajtra variť 😝 😝 ....komu sa možem pozvať?? 😉

leninka75
7. mar 2012

@jacka ....jaj tak to nedopadlo dobre ☹ ☹ ☹ .......a teraz rozhoduj 😝 😝 😝 ....... no myslela som či si prečítala čo sme písali 😉 .....v pohode máš plnú hlavu iného ☹ .........prídi ku nám bude zeleninová polievka a palacinky 😉

@aninka29..tak to bolo dávno 😉...a vieš si predstaviť, že by bol stále doma??

jacka
7. mar 2012

@leninka75 .... 😝 .....prečítala....... 😉 ......len sa to trošku musí utriasť 😉 .....aj tak ho tam asi dám.....vedala som ako to dopadne...som tam velmi ani nechcela 😔

aninka29
7. mar 2012

@jacka hmmm...tak to ma mrzí ☹ ☹ ☹ ..........ale...ktoré decko v ich veku vie vydržať 45min v pozornosti?????........ved to im potrvá,kým sa do toho všetkého v škole dostanú,na ten režím a všetko okolo toho...či???...a tak ako,to urobíš...dáš ho aj napriek tomu?...na budúci rok už bude o dosť starší a vyspelejší od svojích spolužiakov 😒 ..........kolko detí ide aj napriek tomu do školy,nevedia ešte celkom pekne nejaké to písmenko vysloviť..a nie je problém...........chjááj....ja neviem čo by som robila ☹

aninka29
7. mar 2012

@leninka75 popravde....neviem 😒 ....

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre