Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
utka
12. mar 2012
Tak my sme doma...ja som si pokecala s doktorkou...
Viki môže ísť budúci pondelok do škôlky. Takže je OK. Len má kašel ešte, ale vraj dýchanie má čosté, nemám mu dávať nič...
denisenko
12. mar 2012
@jacka 😉 😉 😉 😉 vidím ťa..... 🙂
aninka29
12. mar 2012
kooooooooooooooonečne večer x-) |-| ........už som si myslela,že sa ani nedočkám :-p
jacka
12. mar 2012
@denisenko nieže nás ty zradíš a zdupkáš do marcoviek..... 😉
jacka
12. mar 2012
@denisenko x-) x-) x-) 😕 🙂 ..len som sa musela vzdialiť na chvilu....porobiť poriadky s detmi.... :-p
denisenko
12. mar 2012
@jacka ja nikam nezdupkám..... 😉 by ste mi chýbali..... 😉
denisenko
12. mar 2012
@aninka29 čo to, dlhý den????
utka
12. mar 2012
Aj mne sa zdá nejaký dlhý...
aninka29
12. mar 2012
@denisenko neskutočne dlhý...taký hrozný deň som už dávno nezažila....čo sa všetkého týka :-S
jacka
12. mar 2012
@denisenko no to dúfam......aj my ti tu poradíme... x-) 😉 ..............v dobrom aj v zlom 😃 😃
denisenko
12. mar 2012
@aninka29 aj ty si za: ked sa darí, tak sa darí????? :-p :-p :-p :-p :-p :-p a všetko...... :-p :-p :-p :-p
@jacka x-) x-) x-) ja viem, preto som tu..... x-)
denisenko
12. mar 2012
@utka nebude to tým, že je zas pondelok? ja sa teším, že budem mať cele dopoludnie zajtra volno... x-) mali by sme ísť na plávanie, ale tento týžden to necháme tak..takže fraj 😃 😃 😃 😃
denisenko
12. mar 2012
dlhý den za nami...Denisko bez ujmy na zdraví v posteli.....nohy na stol a na dnes padla.... 😉
denisenko
12. mar 2012
jéj..božské ticho..... x-)
jacka
12. mar 2012
@denisenko presne..... x-) x-)
denisenko
12. mar 2012
@jacka už spíte? 🙂
jacka
12. mar 2012
@denisenko konečne.....ležala som pri nom hodinu,,.,...nervy moje :-p
jacka
12. mar 2012
@denisenko už vieš kam pojdeš rodiť?...............
denisenko
12. mar 2012
@jacka kam ma odvezú...... 😃 😃 😃 😃 😃 ak bude doma tatinko tak by som chcela do PB a ak nie tak asi do ZA....a vieš že mi to už začína byť jedno??? najlepšie by bolo, keby som už odtial doma...a je jedno skadial..... 😃 😃 😃 😃
denisenko
12. mar 2012
@jacka ja keby som si lahla , tak už nevstanem........ 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
12. mar 2012
@denisenko verím.....už máš toho dosť.......sa mi zdá že ti už aj bruško kleslo....že? x-) x-)
jacka
12. mar 2012
@denisenko aspon by si sa vyspala....a nezávisláčila na pc 😃 😃 😃
denisenko
12. mar 2012
@jacka ved to....najhoršie je totto závisláčenie...potom nič iné nerobím....ked nemusím...... 😃 😃 😃 😃 ja neviem, ten drobec sa zdržuje tým smerom, kam ho posuniem, niekedy hore a niekedy dolu...ale asi viac dolu, lebo tlačí do stehien a nie na plúca..... 😞 😞 😞 😞
denisenko
12. mar 2012
@jacka.....len horšie je, že ak bude tak spinkať ako Nisko, tak budem v klude závisláčiť aj potom...... 😃 😃 😃 😃 😃
jacka
12. mar 2012
@denisenko na mechur netlačí?.....ja som chodila stále na wecko :-p ....................tak tam má vela miesta x-) ....má sa kde šantiť x-) x-)
jacka
12. mar 2012
@denisenko idem si ja lahnuť.....divný den.... :-p
tebe dobru nocku..nech sa aj Simoko pekne vyspinká............a pekné sníčky x-) x-)
zajtra som tu ako na koni 🙂 😃
denisenko
12. mar 2012
@jacka na mechúr ani nie...tak..normálne častejšie chodím....ale strašne na nervy alebo čosi čo drží stehná a panvu pokope a to sú iné šupy.....z ničoho nič do kolien.....prežila som pri Niskovi, tak už viem, čo to je...... :-p :-p :-p :-p :-p ....divný den veru...pekné sny...... 😉
denisenko
12. mar 2012
dobrú nocku...
utka
12. mar 2012
Ja som bola s manželom hrať badminton...zajtra nerozchodim...
jacka
13. mar 2012
ahojte.....tak včerajší den je za nami......huráá 😃

a......Maťko má odklad....akurát to šiel muž zahlásiť do školky....

Začni písať odpoveď...

Odošli