Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
13. mar 2012

@denisenko .....napapaj sa.......pošli maličkému.....aby nebol v noci hladný 😉 ..........................aj moj bo dnes v pohodičke.......posluchal na slovo.....neviem čo sa stalo 😀 😀 😀 ....uvidíme zajtra aký bude 😝 😀 😀

denisenko
13. mar 2012

@jacka to asi je vzduchom.... 😀 jablko zjedené, deti spinkajú.....vycikať, umyť zúbky a spať...... 😵 dobrú noc 😉

jacka
13. mar 2012

@denisenko ...........žeby 😀 😀 😀 😀 ..neverííím 😀 😀 😀 ..........že deti spinkaju.... 😵 a Simonko 😵 😵 😵
dobrúúúúú...... 🙂

jacka
14. mar 2012

ahojte.....

prváááá 🙂

aninka29
14. mar 2012

dobré ránko 🙂 ....tak druháááá 🙂
slniečko vykukuje 😎.....

aninka29
14. mar 2012

v piatok nám dojde domov tatík 😵 😵 😵 😵 ........sa ho nevieme dočkať.............len aby neušiel hned späť,ked naňho spustím svoje 😀 😀 😀 😀

jacka
14. mar 2012

🙂 😉 😵

utka
14. mar 2012

Ahojteee...
U nás je zamračené 😖 .
Včera večer som bola s kamoškami na výjazde. Bolo super. Poklábosili sme, popili...

denisenko
14. mar 2012

ahojte.... 🙂
@jacka veruže som šla včera spať.....aj Simčo bol tichučko celú noc, aj Denisko...... 😀 a dnes...poradna...presne ako som predpokladala....... 😝 😝 😝 hlavička síce tlačí, ale krčok drží lepšie ako trezor v národnej banke..... 😀 doktorka pozrela výsledky a že: krvný obraz výborný, tlak super, výtery negatívne, váha za posledné tri týždne sa ani nepohla.....hlavička tlačí...všetko ideálne na porod....teda okrem krčka a počasia...... 😀 😀 😀 😀 no, čo by ste jej na to povedali????? 😀 😀 😀 😀 😀 a ten hlod na záver....uvidíme sa 2.apríla, ak si to nerozmyslíte...... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
14. mar 2012

@aninka29 ty sa máš, náš dojde najskor až 30.3.....a Simčo zrejme čaká na pozvanie od neho....... 😝 😝 😝 😝

denisenko
14. mar 2012

ozaj a že čo sa ja stále sťažujem na svoj prvý porod...dneska som sa dočítala v mojej karte rozmery panvy pri prvom: a to hlavné posledné číslo že 17......takto ma nechali trápiť....... 😔 😔 😔 😔 😔

utka
14. mar 2012

@denisenko takže teda Simonko si počká na tatíka... 😉

denisenko
14. mar 2012

@utka chlapi....isto budú držať spolu.... 😀 😀 😀

jacka
14. mar 2012

@denisenko ved na porod je to pekný dátum......druhého 😵 😵 😀 😀 😀 ........len nech si pekne počká....si jej vravela že máš aj poslíčkov???

jacka
14. mar 2012

@utka 🙂

jacka
14. mar 2012

to čo je za zimu vonku zas... 😠 😠 ...vetrisko......mračiská 😝 😝

utka
14. mar 2012

@jacka aj u nás je tak nejako divne...Idem ja na obed.

jacka
14. mar 2012

@utka dobrú chuť.....čo máš fajné 🙂

jacka
14. mar 2012

a naša leninka je kde? 😕 😕

denisenko
14. mar 2012

@jacka ja mmám reservé...na 1.4.....ked blázni, tak poriadne...... 😀 😀 😀 😀 sa dneska mojej kamarátke ..susedke a najlepšej kámoške z detstva narodilo dievčatko...ale ona išla sekciou, lebo bolo vzpriečené ...ale aj tak jej závidím...v dobrom..... 😵
ja už som po obede....dala som si mäsko so šťavou a pyré a teraz mám ako dezert ananás..... 😀 a kedže som nič nepribrala, tak si dám nan aj šlahačku...... 😀 😀 😀 😀

denisenko
14. mar 2012

@utka a u nás sa snaží predrať niečo ako slniečko.... 😵 žeby????dva dni mrholí, zišlo by sa..... 😉

jacka
14. mar 2012

@denisenko ešte mu daj meno Hugo...a dielo bude dokonáno 😀 😀 ...................ved vy vobec nevyzeráte ako blázni.......nenamýšlaj si 😉
mnamku máš...šlahačku a ananás......možem sa pozvať..... 😵 😵

utka
14. mar 2012

@jacka dala som si segedín...toľko dobrôt bolo dnes na výber... 😕

denisenko
14. mar 2012

@jacka HUgo...nie......to by som mu neurobila.... 😵 mal by meniny a narodeniny jeden den..... 😠 len sa pozvi, ešte mám aj jahody...tie sú pre Deniska, on ananás nelubi......ale isto sa podelí..... 😀 😀 😀 😀

leninka75
14. mar 2012

ahojte!!.............nestíham vás ani poriadne prečítať len tak zbežne, prepáčte...dúfam, že som si dobre zapamätala:
1. aninka sa teší na muža, minula kopec prašulí v nexte a niekam teraz mizne a vracia sa až zajtra 🙂
2. deni je super nedobitný trezor, ale po naťukaní kódu sa otvorí 1 - 2. 4. a z niska je klavír 😀
3. jacka chcela žehliť, a detičky boli ako medík 😵
4. utka bola kecať a chlastať 😀

....a mne pribudlo tretie dieťa, volá sa Trixi a zatiaľ stále plačká ☹ ...tak mám s ním kopec roboty.......

denisenko
14. mar 2012

@leninka75 vy už máte šteniatko?????...krásne meno.... 😵 a ten tvoj súhrn...dokonalý...som sa nasmiala.... 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
14. mar 2012

@denisenko 😀 😀 😀 😀 ........jo včera nám ho priviezli, len chudáčik je zatiaľ smutný ☹ ......najradšej by bol stále pri nás..včera som ho mala celý deň doma, ale stále som za ním behala s handrou, veľa cikal 😖 ...a podarilo sa mu aj vykadiť 😝 ...........na noc išiel do pivnice, ale stále pišťal ☹ ........tak väčšinu noci pri ňom presedel muž..a dnes v robote je ako omáčka 😔 ...ale som sa tešila, že aspoň vie ako to je keď si väčšinu noci hore a potom máš fungovať 😅 .......pri babách som si to ja užila, tak on teraz pri psovi 😀 😀 😀 😀

leninka75
14. mar 2012

fotky zatiaľ nemám stiahnuté, ale potom ukážem....

jacka
14. mar 2012

@leninka75 ju tak to on je ešte maličký......neboj zvykne si na vás...teraz je v novom bojí 😵 🙂 ....som zvedavá ako vyzerá 🙂

denisenko
14. mar 2012

@leninka75 to si dobre vymyslela....nech si to aj on užije..... 😀 😀 😀 už som zvedavá na fotky.... 😉 a čo hovoria baby?????

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre