Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
15. mar 2012

@jacka toho campyla...ale už je to hádam navždy za nami..... 😉 klop,klop,klop...... 😉 😉 😉
@leninka75 oni tam tvrdia, že na to nemajú anesteziologov....no, ako vyhovorka celkom obstojí..... 😝 všade inde majú, a v takej nemocnici...chudatka....nemajú doktorov.... 😝 😝 😝 😝 😝 moj osobný názor, je ten, že nechcú preto, lebo potom je s mamičkami viac práce, kedže pri dobrej dávke netlačíš, lebo nevieš,či tlačíš, alebo nie...a ostáva to na nich a sestrách-...... 😖 😖 😖

denisenko
15. mar 2012

@leninka75 kvoli tomu sme sa ráno povadili...za každú cenu chcel snehule, lebo deti ešte všetky majú čižmy alebo snehule..... 🙂 tenisky ešte nedáme, a má tam také vyššie prechodné topánočky, ale nechce ani tie...sa s ním vadiť nebudem..... 😅 😅 😅 😅

denisenko
15. mar 2012

@utka cola zabrala aj nám.... 😵 sa ti nečudujem, že chcete vyskúšať všetko....moja sestra už behá aj po ludových liečiteloch....niektorí pomožu, niektorí nie..... 😠

denisenko
15. mar 2012

@jacka pá....si užite slniečko 😵

leninka75
15. mar 2012

@denisenko ..parádna výhovorka 😅 😅 😅 😅 ......a potom nech štrajkujú za vyššie platy 😠 .........však načo ktosi vymyslel epi,keď s tým je potom problém, 😒 .........že aký uvedomelý je nisko 😀 .......ja som dne sráno poškuľovala už aj po veste, ale som to ešte vzdala ☹

denisenko
15. mar 2012

@leninka75 a vieš že aj ja som mala vestu v ruke? 😀 ale je studený vietor..... 😝 ...vyššie platy.... 😝 😝 😝 😝 mám svoj názor..... 😝 😝 😝 😝 😝

utka
15. mar 2012

@denisenko topiaci sa aj slamky chytá...

letty86
15. mar 2012

ahojte 😉
konečne aspon malý kuk 😵 akosi máme toho vela, stále niečo 😕 včera sme museli ísť overiť podpisy pred pracovníčkou poisťovne....tie výpovede v starej poistovni....vraj sa im nezdali podpisy, či sú naše 😝 ..jaaaj, blbečkovia 😝
vikinka je akasi rozkokošená a matko demoluje všetko naokolo 😝 taaaaaaak mam veselo 😔

letty86
15. mar 2012

a idem sa ešte posťažovať...veeeeľmi ma bolí koleno ☹ neviem, čo to má byť 😔 , ked ho ohnem, už aj pri chodzi ,ako keby mi tam dnu niečo "chodilo" a to ma bolí a mám ho aj trošku opuchnuté, ani to neviem presne slovne opísať 😝 a asi budem musieť skočiť k dr ☹ ☹

denisenko
15. mar 2012

@letty86 takže nemáme doma demolačnú čatu len my? 😀 😀 ..ked ti opuchlo, bež k doktorovi....neudrela si sa v poslednej dobe? 😕

letty86
15. mar 2012

sme doma z prechádzky, slniečko svieti, ale fúka
@denisenko ja si maslím, že moja demolačná čata momentálne vedie a o dosť 😅 😝
neudrela 😔 pred troma týzdnami ma bolela, ale iba jeden den a pešlo to a teraz znova ☹ bojím, bojím 😔

denisenko
15. mar 2012

@letty86 radšej chod k doktorovi....to máš asi zápal, ked ti to opuchlo..... 😝 ...počkaj, to ja ešte nemám mojho demolatéra doma..... 😀 😀 😀 dva dni bol ako cukríček, ale dnes ráno už vystrkoval rožky...... 😀 😀 😀 😀

utka
15. mar 2012

@letty86 keď som bola u takej liečiteľky a povedala som jej, že ma bolí koleno, tak mi povedala, že je to nedostatkom sexu 😝 ...ťapa...

letty86
15. mar 2012

@denisenko objednám sa 😔 ved je to tak, raz anjeli, raz čertíkovia 😅 😉
@utka tak toto nemôžem manžovi povedať 😀 😀 😀 😀 by súhlasil a kýval aj ušami, že áááno, to iste z toho 😀 😝

denisenko
15. mar 2012

@utka to aj mm hovorí, že má pupáky na čele z toho dovodu....a všetky ostatné neduhy tiež.... 😀
@letty86 alebo žeby z koberca????? 😀 😀 😀 😀 😀

boli sme sa s Deniskom bicyklovať, vonku krásne , teplučko.....po polhodine prišiel "o úraz"...spadol a oškrel si na kamienkoch dlan.....tolko revu, ked som mu povedala, že na to isto musím zavolať sanitku....aj alpu radšej pretrpel... 😀 😀 😀 😀 😀 a teraz mi tvrdí, že on nemože ísť zajtra do školky s takou rukou....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
15. mar 2012

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ............... 😀 😀 😀 😀

utka
15. mar 2012

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
15. mar 2012

@jacka čo ti je také smiešne????? 😀 😀 😀 😀 😀
@utka a tebe????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
napiekla som Niskovi lekvárové šatočky, dá si niekto???? 😕 😅 ja ešte čakám na to mäsko v rúre....... 😵 😵 😵 😵

denisenko
15. mar 2012

nik????? 😕

jacka
15. mar 2012

@denisenko tu som......
😀 😀 😀 na pupákoch..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
15. mar 2012

@jacka no tak to vieš, nechce sa priznať že je v puberte celý život..... 😀 😀 😀 😀 😀

utka
15. mar 2012

A ja zase na koberci...Dala by som si šatôčky...

jacka
15. mar 2012

@denisenko to vieš..chlapi..nikdy nedozrejú........ 😀 😀 😀

@utka 🙂...aj ja...by som si dala....

denisenko
15. mar 2012

joj, to ticho...už je v posteli.... 😉 mäsko upečené, nohy na stol a idem sa obžrať... 😀

utka
15. mar 2012

@jacka o 16:09 písala deni...

denisenko
15. mar 2012

no pekne, takto ste ma tu nechali samú...dobrú nocku, idem dnes hádam aj normálne spať..... 😀 😉

utka
15. mar 2012

Dobruuuuuuuuuuu...zajtra je konečne piatok!!!

aninka29
16. mar 2012

dobré ránko 🙂

jacka
16. mar 2012

ahojte...... 🙂

@utka ja viem 😉 🙂

@denisenko ja som zaspala s deťmi......tak som zas plná energie 😀 😀 😀

denisenko
16. mar 2012

dobre ránko.... 😉
@jacka 😵 😵 😵 😵 tak si sa dobre vyspala..... 😉 aj my celkom fajn,vonku krásne......hor sa do ničnerobenia.... 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre