Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
18. mar 2012

dobrú nocku...idem off...zajtra máme perný den.... 😝

utka
18. mar 2012

Ahojte...nádherný víkend bol teda...celé dni sme boli vonku na dvore...
Ja som Vikimu nachystala pančušky, také tenké a dohodli sme sa, že keď sa vrátia doobeda z vonku, tak si ich vyzlečie a dá si len ponožky. Tak dúfam, že nezabudne 😅 . A na nohy dáme botasky...Snáď to bude OK.

utka
19. mar 2012

Ahojte...kde ste???
Viki je už v škôlke. Ale stále nejako kašle. Cez deň nie, ale večer a ráno ☹. Včera nekašlal ani večer, ale okolo polnoci ho to chytili. Tak som ho zobrala k nám do postele. Natrela som mu oblasť priedušiek masťou z jazveca. Nemáte s ňou skúsenosti???Asi mu to začnem aplikovať častejšie teraz a uvidím...

utka
19. mar 2012

Baby, kde steeee???

denisenko
19. mar 2012

už som tuuu.... 😉
@utka díky... 😵

tak bola som na monitore, drobček sa má fajn, na stav jeho mamy sa radšej nikto nepýtal..... 😝 ak nič, o týžden mám prísť zas...... 😀 včera bolo super, som vedela, že si to noc odnesie......od pol druhej do piatej som sa prechádzala....akoby to nestačilo, ráno som sa strašne zvadila s Niskom /už za pol hodinu som mala také výčitky svedomia, že chuda dieťa, takto si tie moje hormony odtrpí on/ a ešte večer som prišla na to, že sa mi "vyhodila" zrejme zlatá žila.....a teraz prší..... 😝 😝 😝 😝 😝 no...optimizmus zo mna len srší........ 😖 😖 😖 😖 😖

utka
19. mar 2012

@denisenko už som si myslela, že si išla rodiť... U vás prší? Hmmm...ja nechcem dážď ☹. Zlatá žila? A mávala si s tým problémy, či len teraz?

denisenko
19. mar 2012

@utka no, u nás mrholí....našťastie,pokým som behala po obchodoch, tak nič...až teraz.... 😠 zlatá žila...v živote som s tým problém nemala, celé tehu chodím aj 4 krát denne na velkú...ale posledné týždne ma nejako začalo zapekať, alebo čo...a teraz z toho toto....dosť to bolí, cítim aj ked sedím....skoro som včera odpadla, ked som zistila, aký je problém.....myslíš, že si na to mam niečo dať? mám Heparoid, pomože?

denisenko
19. mar 2012

@utka a v noci som si myslela, že veru aj pojdem...ale stále je to len na úrovni taká tlmenná bolesť..... 😠 tak ja nevím, bud všetko...alebo nič a nech neotravujú......aspon by som sa vyspala.... 😔

jacka
19. mar 2012

ahojte........

leninka maju črevnu virozu tak sa dávaju dokopy....... ☹ .....

ja som dnes taká nijaká......zajtra ideme na gastro.....som zvedavá....aj tak nebudem nič vedieť ..len o 3t....

@denisenko takže sa ešte nechystáš rodiť?....nezávidím ti tieto posledné dni..... ☹ ......................
ja dávam Maťkovi tepláky a ponožky...a ked idu von tak si dá aj pančušky...ale má v skrinke aj zateplené šusťáky......ale dnes fúúúúkal vetrisko tak bol v panuškách a tých šušťákoch.....radšej nech mu je teplo ako zima 😉

hrozný posudok prišiel od psycho.......už nikdy tam nepojde......jedného pekného slova tam nebolo.... 😠 😝

jacka
19. mar 2012

neviem čo idem vymyslieť tým mojim bezlepkáčom na večeru....som s toho už na nervy.... ☹ 😝 😝 😝 ...chleba mi už ani Peťko nechce.....to chytiť od brášku......že je to blééé.......tak som celá happy.... 😝 😝

jacka
19. mar 2012

ste si všimli aké drahé su vajíčka.....hroza.... ☹ 😠

jacka
19. mar 2012

kuk kuk....kukiny....... 🙂

denisenko
19. mar 2012

@jacka čo prišlo od psycho? to by ma naozaj zaujímalo, teda ak to nie je tajomstvo.... 😠

denisenko
19. mar 2012

@jacka aj my bojujeme každé ráno a večer kvoli rožkom alebo chlepíku...už som si povedala, že za tie nervy mi to nestojí, na večeru dostal polievku a na ranajky mu dám jogurt...na desiatu vždy chlebík v školke majú, tak nech si to kompenzuje.... 😝 a ja sa nebudem vytáčať skoro ráno do nepríčetnosti, ked vidím, ako žuje polku rožku 45 minút, z toho polovička je natrúsená pod stolom a ešte mu ostane...ja už nechcem...... 😝 😝 😝 😝

čo si im ukuchtila na večeru?

denisenko
19. mar 2012

my sme boli dneska na tej akcii v školke...zúbky...prišli sme až dve mamičky....učky len zhrozene krútili hlavou.... ☹
a potom ešte po pol hodine dalšie 3 maminky a všetko...ale mali to dobre vymyslené, urobené rozne stanoviská s úlohami, všetko o zúbkoch, tak sme sa celkom bavili 🙂 len mne sa tam do tých malých detských stoličiek ťažko dostávalo.... 😀 😀 😀 😀

denisenko
19. mar 2012

dobrú noc, idem ja spať....po včerajšej prechodenej noci dobre padne si pospať..... 😉

jacka
19. mar 2012

dobrú.....

@denisenko zajtra ti napíšem.....teraz sa mi nechce zas rozčúliť.......ale len poobede..ideme k dr...
dobre sa vyspinkaj..... 😵 😵

jacka
19. mar 2012

@denisenko ..cestoviny s vajíčkom...Maťko si objednal aj na ráno---.......super

utka
19. mar 2012

Ahojte...ja som bola dnes na Hudobnej diskusii, či ako to nazvať. Počúvali sme ukážky skladieb-578 ich bolo, typu Jemné melódie. Boli sme tam 2,5 hodiny a dostali sme po 20€.
@jacka Veru, dnes sa nerozčuluj, ale som zvedavá aj ja...
@denisenko len sa dobre vyspi, kým ešte nie je drobec na svete...

aninka29
20. mar 2012

ahojte 🙂 ...nebolo času na vás kuk...viete ako to je....manžel po dlhej dobe doma 😀 😀 😀 😉 ......pred chvílkou odišiel...ale o dva týždne je späť 🙂
prežili sme krásny víkend všade možne.....počasie bolo eňo ňuňo 😎 😎 ..v sobotu sme skončili v Maďarsku na obede na nejakom hrade....je to taká dobová reštika,kde sa papá ako kedysi dávno...rukami 😀 😀 😀 ..oblečú vás do takých dobových kostýmov a môžme žerkať.... 😀 😀 perfektný zážitok,neskutočne sme sa zabavili 😀 😀 😵 sme si pripadali ako prasiatka 🙂 🙂

aninka29
20. mar 2012

@denisenko ja tipujem že do 28 porodíš 😉 😵 už aby to bolo 😵 😵

mne sa včera podarilo predať sedačku vajíčko....konečne po dvoch rokoch som to hodila na net 😝 ...taký milý sympatický párik,že som im aj z ceny upustila 🙂
@jacka ja som tiež zvedavá a veľmi 😒 ..............a leninkovcom prajeme skoré uzdravenie 🙂

utka
20. mar 2012

Ahojte...
@aninka29 vitaj.

leninka75
20. mar 2012

ahojte kecalky!! 🙂 ...mám ísť čítať alebo sa nájde dobrá dušička a zreferuje mi čo nové?????? 😕

denisenko
20. mar 2012

dobré ránko... 😉

@aninka29 aaaa ten tvoj manža začal chodiť nejako častejšie, že???? to je len dobre.... 🙂 super ste si užili víkend...ten hrad...vyzerá že nemá chybu, ale po maďarsky....eeee..... 😠 ...bodaj by si mala pravdu.... 🙂
@utka kam na tie akcie chodíš????? 😀 ideš na koncert a ešte ti aj zaplatia...to je dobréééééé 🙂
@jacka si urobila super, že večer sa netreba nanovo rozčulovať... 😉 ja som sa ráno rozhodla, že ma nerozčúli nič.....ale...človek mieni a dieťa mení,že áno..... 😝 😝 😝 som si myslela, že to ja som taká precitlivelá a hned vybuchnem...ale tak sa mi zdá, že nie....Denisko robí naschvály...... 😝 😝 😝 😝 😝 hádam z toho vyrastieme..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

ale je krásne vonku....som v noci pozerala von, že aká hmla....úplne bielo a ráno to namrzlo, takže mi máme všade takú neviditelnú šmyklavú škrupinku....ale už sa to topí, ked sa slniečko do toho oprie..... 😀

denisenko
20. mar 2012

@leninka75 skoré uzdravenie Vám želám....nelieta tu nejaký črevný bacil???? aj Nisko sa v poslednej dobe začal sťažovať, že mu býva zle......neviem, či stres alebo bacily..... 😝 😝 😝 😝 😝 len vymýšla, ako by ešte tú mamu viac nahneval......

leninka75
20. mar 2012

..no tak nič...dobrá dušička sa nenašla 😀 😀 😝 ...dočítané....

@denisenko..ten vírus začal v škole u učiteľov a postupne sa rozniesol......u nás Lilka prvá, grckala a mala teplotu, potom som ja začala grckať a neskutočne ma bolela hlava, muž má hnačku a včera začala Lolka, najskôr pol dňa grckala a dnes zasa hnačkuje 😝...tá chuderka má všetko ☹.........inak kamoška veď moje číslo máš!!!!!!!!!!..keby niečo... 😉

@aninka29 ..jaj tio muselo byť super!! 😵 ..ako sa to tam volá?...

@utka ..aké ty máš dobré bokovky!! 😵

@jacka..držte sa na gastro!!! 🙂

denisenko
20. mar 2012

@leninka75 ....jarná očista tela v celej rodine???? 😠 ....jasne, že tvoje číslo mám....len kým mi to dojde, tak už mám príspevok odoslaný..... 😀 😀 😀 to to moje dlhé vedenie....... 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
20. mar 2012

@denisenko ... 😀 😀 😀 😀 😀 ...že jarná očista 😀 😀 😀 😀 😀 ........mne sa teda zíde, ale babám ani nie...veď bežne sú jak skaláre a teraz ani nehovorím 😝 😝 ......je ti odpustené 😀 😀 😀 ..ale keď porodíš, tak .......

leninka75
20. mar 2012

..a toto je Trixino

leninka75
20. mar 2012

..takú dobrú tortu som urobila..mandľovo -orieškovo-čokoládovú 😵 ......no mohla som si z nej dať???.....figu-borovú......a také fajné mäsko sme grilovali 😵 ..tam je v chladničke....a keď otvorím chladničku a cítim tú vôňu, normálne mi je teraz z toho stále na grcku 😝 😝 😝 😝 😝............a pri tom už som celkom OK...len žalúdok mám stále ako na vode.........

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre