Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
29. mar 2012

@utka ja tiež chodím každy rok na preventívku..........a vždy mi robí všetko čo treba..... 🙂 ........
super že je Vikimu lepšie.....čo mu pomohlo?....

jacka
29. mar 2012

už tu nie som 😀 😀

denisenko
29. mar 2012

ahojte, herečky... 😉
noc bola strašnáááááá...........zobudila som sa o pol jednej na bolenie brucha, som nevedela, či to z toho šalátu, čo som večer jedla, alebo z tých schodov.......ale do 4-tej rána som pre istotu prekontrolovala tašku, dobalila šminky, bola asi milionkrát na WC a ked som bola so všetkým hotová, tak si to niekto zas rozmyslel.....aj tak dobre, lebo som mala na pláne ešte dnes kontrolu s Niskom.... 😀 😀 😀 😀

dopadli sme asi tak, že už je lepšie...nie úplne ok, ale celkom dobre, takže zrejme to bolo dosť zlé.... 😝 😝 dostali sme aj vychádzky, ale len s maminkou za ruku, nesmie sa vobec zadýchať a ešte minimálne 2 týždne ostať mimo školky...alebo ak sa dá, aj viac.... 😠

jacka
29. mar 2012

to bol zas nápad sa trepať von v tomto verisku 😠 😠 😠 😝

@denisenko si teda neviem predstaviť svojo Maťka...ako ide pekne vdla mna bez pohybu.....nemožné 😔 ...................to ťa dr. potešila s tou správou......hm ☹ .....................že šminky 😕 ..ja som ich zo sebou nemala.....a nemala som ani chuť myslieť na niečo podobné..... ☹ ...................ťa zas Simonko dostal čo??? 😀 😀 😀 podarený ešte ani na svete nie je a robí si s tebou čo sa mu zachce 😀 😵 😵 😉 😉

utka
29. mar 2012

@jacka ani neviem, či mu je lepšie...ešte stále kašle, možno trochu menej. Má ten sirup, čo Nisko-Erdomed. Vraj keby kašlal, nech ho nedávame do škôlky...a s kým by asi tak bol doma? Ale on vážne cez deň zakašle máličko. Jeho to morí ráno, keď vstane. Ani v noci nezakašle ani raz...

utka
29. mar 2012

@denisenko tak super, že Niskovi je už dobre...ale Simonko si z teba nejako strieľa 😉...

denisenko
29. mar 2012

@jacka ved ani ja neviem, ako by šiel vedla mna a pomaly..... 😀 ale mám tu niekde vodítko pre Diega, tak použijem..... 😀 😀 😀 😀 a ked bude proti, kupim aj náhubok...... 😀 😀 😀 😀 😀 .....aj u nás fúka, ale teraz trochu menej...už sme boli piknikovať na balkone, Denisko pozval starkú.....na kávu...ale to poznáš: musíš doniesť tie mastné chrumky..... 😀 😀 😀 😀 😀 zadarmo ani káva nebude..... 😀 😀 😀 😀 😀
@utka no my tiež kašleme ako starý hrniec......ale to vraj kvoli nosu, len musím dávať pozor, aby mu to nestekalo zas do hrdla..... 😖 sa mi tak zdá, že to zas trošku odnášajú hlasivky...... 😔 😔 😔 😔

veru, Simčo si zo mna striela.... 😀 😀 😀 😀 😀 to bude parťák do rodiny....... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
29. mar 2012

@denisenko vyskúšaj ....daj vedieť 😀 😀 ...kup aj ja...hned dva 😀 😀 .......................čo si myslíš že bude vyčienvať s priemeru...... 😀 😀 aby vás všetkých ešte nestrčil do vrecka.....pokladík malinký 😵 😵

jacka
29. mar 2012

@utka aj vykašliava hlieny???........ved zachvílu bude vlká noc...tak sa doma ako tak prelieči

jacka
29. mar 2012

idem hodiť šlofíka.... 😉

denisenko
29. mar 2012

@jacka aj ja pojdem, dnes mi to naozaj bude treba.... 🙂 ale najskor musím počkať kým príde na skype tatík a až potom, ešte musím o niečom s ním pokecať......potom uložím Niska a aj seba a že dovi dopo...... 😀 😀 😀 😀 😀 inak, práve nam vyliezlo slniečko....... 🙂 🙂 🙂 🙂

denisenko
29. mar 2012

@leninka75 ešte sa luftujete? že: idem sa vyluftovať...a odvtedy nič....ste sa stratili???? 😀

utka
29. mar 2012

@jacka má taký vlhký kašel, ale neviem, či mu idú von hlieny. Ja mu kážem, nech to vyplúva do vreckovky, ale nejako mu to nejde. No však, už sa teším, že si oddýchneme. Ja mám dovolenku aj 5.4. a 10.4. Takže bude vegeeet. A poliečime sa.

jacka
29. mar 2012

@denisenko dúfajme že v noci spinkali doma.......a neodfúklo ich.... 🙂 🙂

@utka to budete mať riadny veget 🙂 🙂

jacka
29. mar 2012

volala som na výlsedky......tak všetko o.k......len Peťko má vraj dosť nizke Fe......vela mäsa má papať..........jej sa to povie ....len ako to do neho nasúkam ☹ ☹

denisenko
29. mar 2012

@jacka veru, fučí poriadne...už by to mohlo aj prestať..... 😝 😝 😝 😝 tak viac mäska....to ani Denisko nemusí,im sa to povie, ale ako, že?ešteže lubi špenátik..aj ked, dávno sme nevarili..... 😠 ..ale zato máme zas palacinky..... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
29. mar 2012

čo je s leninkou??.....dufam že ju fakt neodvialo 😕

@denisenko veru lubi špenátik.....aj mám velmi vela tak sa ide povinne napchávať...ked mäsko.....nemusí 😝 .....a ved to nie ja ani zdravé..,,

boli sme pre auto v servise....vygr....li.....sme tam 200e....a som prišla pred školku a voda sa zas vyparila...tak muž šiel s ním nazada do servisu...chlap neveril že sa to mohol stať 😠

jacka
29. mar 2012

to čo sa deje vonku..... 😠 😠,......som si bola normálne zakuriť......čo nebudem mrznuť ked nemusím

zajtra je Maťulo doma.......nemá sa ako dostať do školky....ešte že nechodí do školy....😝

jacka
29. mar 2012

dneska sa tu nejako míname........ 😕 😕 😕

denisenko
29. mar 2012

@jacka no my sme tu mali také vetrisko, že som sa bála že sfúkne kocúra z balkona...potom začalo pršať...okydalo mi celé okná, čo už boli umyté a za 5 minút bol klud........teraz ani neprší, ani lístoček sa nepohne......no už asi apríl..... 😀 😀 😀
auto poteší.... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 .Maťko sa inak do školky nedostane, len autom???? 😕 ste mali ujovi opravárovi povedať, že tú vodu pijete....a to nie sú ani horúčavy...... 😔 😔 😔 my nekúrime, svokra síce poobede áno, ale nám hore sa drží teplo ....tak nie horúco, ale tých 21 tu bude a stačí....... 😉

denisenko
29. mar 2012

@jacka my sme už tu.... 😵

denisenko
29. mar 2012

@leninka75 .....??????? halloooooooo 😕 😕 😕 😕

jacka
29. mar 2012

@denisenko ......si neviem predstaviť ráno ísť na 7 na autobus potom sa od zástavky s nimi trepať ešte pol hodku.......a pobede ani nevravím......to by sme šli pre neho o 3tej a prišli domov o pol 7......
ujo opravár je vtipný 😠 😠 😠 ...som zvedavá či uzná reklamáciu.....či sa tam vdaka tomu nestalo ešte čosi horšie.... 😔

ste mali krásne počasie 😝 ......tu neprší....ale duje 😝 😝

jacka
29. mar 2012

@denisenko a kde ste boli???

denisenko
29. mar 2012

@jacka tak to máte inú štreku do školky..... 😝 😝 😝 😝 nám pršíííííííííííííííííííííííííííí..... 😔 😔 😔 😔 😔 amne sa nič nechce......... 😠už aby sme mali tatinka doma, lebo Denisko sa začína nudiť...... 😝..minule som sa pýtala Leni, či sa baby spolu aj zahrajú, ked musia zostať doma....a ako je to u vás? je lepšie ked sú dvaja??? 😕

denisenko
29. mar 2012

@jacka my sme stále tu...... 😀 len musíme na striedačku....raz Nisko, raz ja...... 😀 😀 😀 😀 😀 vietor sa vrátil....... 😢 😢 😢 😢

jacka
29. mar 2012

@denisenko že.... 😝 😝 .......chýba vám že ☹ ☹ ......a to doma ani dlho nebude ☹ ................
pošli aj sem dáždik.....je tu sucho

ako kedy...viac sú v sebe.....škriepia sa.....vadia.....hádaju.........najlepšie......je ked je Matko v školke....príde domov ako posledný....sú spolu asi dve hodky tak v tedy je to najsamlepšie........zajtra prídem o zbytok nervov 😀 😝

jacka
29. mar 2012

@denisenko moji boli doteraz vonku.,.........................v tom vetrisku 😠 😠 😝 ............................idem im dať najesť 🙂

denisenko
29. mar 2012

@jacka len im daj, nech nevyzerajú ako ten moj......som to dneska vravela doktorke, že des, schudol vyše kila 😝 😝 😝 😝 vieš čo mi na to povedala? ....nebojte, potom bude zas jak kyselina....... 😠 😠 😠 😠 😠 ..tak čakám...dneska som mu robila po obede palacinky...za tri hodiny zjedol len 4...... 😔 ešte nie je ok..... 😔 😀
....fakt chceš dáždik????,, tak chytáááááááj...... 😅

jacka
29. mar 2012

@denisenko kolko váži?................zlatá dr. 😠 😠 😠 .........len aby si sa dočkala.... 😉 .......................ale Maťko bude asi chorý....pýtal mäso na večeru 😕 😕 😕 ...ON 😕 😕 nechápem 😕 😕 ..............škoda že si aj Peťko nepýtal........
4palacinky.....to má limit...inak nie je o.k?? 😀 😀 😀 ...nemožem s teba.... 😀 😀 😉 😉
fakt chcem......pošli...tu sa práši....treba trošku vlahy 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre