Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
30. mar 2012

a...ešte vraj má ruku rozrezanu....vraj je to na šitie.....no uvidím ked príde 😀 😀 😀

utka
30. mar 2012

@jacka a čo robil, že si ruku rozrezal?

utka
30. mar 2012

Dobrú noc.

denisenko
31. mar 2012

dobré ránko... 🙂

denisenko
31. mar 2012

@jacka a čo ten tvoj muž vystrájal???? 😕 .......ej veru, ked sa darí, tak sa darí....a vám s tým autom nejako extra... 🤐 🤐

žienky moje, po troch nociach som sa vyspala......hned sa cítim lepšie..... 😉 😉 😉 😉

jacka
31. mar 2012

ahojte.....

@denisenko 😵 😵 ..super...hned je krajší den,že 🙂 🙂

@denisenko
@utka neviem čo robil.....ale má to síce porezané...ale na šitie..... 😅 😉 .....neviem.......a s tým autom...bez slov 😝

jacka
31. mar 2012

Peťko mi tu chodí že ho bolí ruško..aj sme boli 3x kakušať......a nič.....dúfam že ho to prejde ☹

denisenko
31. mar 2012

@jacka och, chudatko...takto hned zrána.... 😔 skús mu strčiť teplomer, možno...... 😨

no, neviem, či je ten den krajší...ked sa pozerám von z okna..... 😀 😀 😀 ale aspon som dobila baterky, už som to potrebovala....... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
31. mar 2012

@jacka ...mal by predsa len ten závet spísať...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
31. mar 2012

@denisenko vymasíroval som mu bruško..postláčala ako bábätku.......a už sa aj vykakušal...tak dúfam že mu to prešlo....ani nemám nič čoby som mu dala ☹

že aj ja si myslím........najlepšie všetko na mna 😀 😀

tak nekukaj z okna..... 😉 ...Nisko ešte spinká?...ako mu je....

denisenko
31. mar 2012

@jacka ved jasné, že všetko na teba..... 😀 😀 😀 😀 ...tak pekne, že Peťkovi bude lepšie..... 😉 Denisko vstal už o 6-tej.......sa bojím, že cez obed ani spať nepojde......čaká na tatinka, už len pozerá na hodiny na rúre....a do večera je ešte poriadne daleko...... 😠 tatinko mu povedal, že može na neho počkať...tak dúfam, že príde skor ako o pol noci...... 😅 😅 😅 😅 😅

prší, prší, len sa leje....... 😀 😀 😀 😀 😀 a to dneska musím fakt do toho obchodu...... 😠

jacka
31. mar 2012

@denisenko zlatíčko sa teší na tatinka.... 😵 😵 😵 .......myslíš žeby vydržal do polnoci? 😉 ....sa teda ešte načaká.....bude mať dlhý den ☹ ☹ 😉
tu neprší........len je zamračené........nemusí pršať...chcem ísť s nimi von.............nám sa dos...lo.....čerpadlo..nemožeme kuriť....chlap v práci....huráááá 😠 😠 ........................

denisenko
31. mar 2012

@jacka a sakra....nejako sa to na Vás lepí.... 😔 😔 😔 to fakt poteší....a máte chladno? 😕 nám leje od rána...ja už to neriešim, keby si videla tie okná..... 😖 😖 keby aspon nefučalo, nech prejdem na ten nákup....ale to ma uchytí aj s dáždnikom...... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

Denisko určite vydrží....... 😉 😉 😉 😉 😉

jacka
31. mar 2012

@denisenko vážen vydrží.........ved hej od radosti by ani nezaspal 🙂 🙂 ....to bude radosti 😵 😵

ide nám v poslednej dobe......ved ked nude zima...zakurim do kachlovej 😵 😵 ...romatika ..praskujce drevo 😀 😀

ty teraz vobec nerieš okná............pokial nevidno von nevidno ani dnu 😀 😀 😀 😀 😉 ........určite také špinavé nie sú...neverím

deti vonku......ale nebudu dlho......fuj je tam 😠 😠

denisenko
31. mar 2012

@jacka vidíš, ma nenapadlo....že ked nevidím von, tak ani nikto dnu...... 😀 😀 😀 idem povešať prádlo, niekto ma vyhána...... 😝 😝 😝 😝 svokra dostala zoznam, šla mi nakúpiť..... 😅 😅 😅 😅 😅 no komu je lepšie, že???? 😀 😀 😀 😀

jacka
31. mar 2012

@denisenko akú ty máš dobrú svokru....sa máš 🙂 🙂
sme sa šli trošku prejsť.........začalo poprchovať.....sme prišli na dvor...začalo svietiť slnko......super počasie.... 😝 ...tak som ich tam ešte nechala..... 🙂 ........aspon si v klude trošku poriadim...... 😀 😀 😀 aj ked neviem načo.....
ozaj....Nisko má krásnu izbičku tie vláčiky sú .... 😵 😵 😵 😵 😵 ani nemám slov......superské.....tam by sa moji chlapci riadne vyvláčikovali..... 🙂 😉

denisenko
31. mar 2012

@jacka svokra ujde..... 😉 😉 😉 ...ale išli autom do Tesca, tak že nech jej napíšem, čo potrebujem...... 😀 aj my máme toto aprílové počasie...ešte som raz umyla balkonové dvere, lebo síce Nisko stále tvrdí, že to Diego capká....ale v takej výške a otlačky prstov.......nooooooooo....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀
.......a vláčiky sme už spratali, lebo zas potreboval rozložiť čosi iné...... 😀 😀 😀 😀 ale kludne pošli svojich sa pohrať, možu si zas vytiahnuť....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
31. mar 2012

@denisenko no vidíš super..... 🙂 ...taká pomoc 😉 ........máte zázračného diega....zachvilu to bude robiť Simonko 🙂 😀 😀
no neva že ste to už spratali......bolo to pekné 🙂 ..teraz tam má čo?

denisenko
31. mar 2012

@jacka ...Diego s prštekmi..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...verím tomu, že za všetko potom bude mocť Simonko, už teraz sa stále na kohosi vyhovára....... 😀 😀 😀 😀 .....teraz sme mali rozložený piknik...celú kuchynku, všetkých mackov a plyšákov na velkej deke ...a chcel ešte aj stan, ale to som zatrhla..... 😀 chudatko, takú malú izbu má...... 😀 😀 😀 😀 😀 .....ale ma dosť prekvapil, dal si akože na obrus aj fotku v rámiku...... 😕 ked som sa pýtala, že prečo, že aby to tam mal pekné.... 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ozaj, vy ešte chodíte spať cez obed? ....my už spíme 😉

jacka
31. mar 2012

@denisenko a ty čo nespinkáš???..........................to sa na to prichystaj..aj Peťko robí všetko....hlavne to zlé 😝 😝 😉
Peťko chodí ...pooddychovať na hodku........a kedže Maťka nemá kto strážiť......tak nemožem ho tu nechať samého 🙂 ................................ved stan može mať vonku......si drsná mamina......dobré 🙂 😉

ja som napiekal čo som chcela...urobila som si pác na zajtra .....a možu prísť naši 😵

denisenko
31. mar 2012

@jacka ved aj ja som si lahla...ale ako som správne predpokladala, Denisko len ležal a nespal.... 😠 sa mu ani nečudujem.....sme sa chvílku pohrali, poupratovali, povysávali a teraz dranká počítač.... 😖 chcem ešte upratať balkon a potom na návštevu...o poschodie nižšie k starkej, potrebujeme nové knižky na čítanie..... 😀 ale uvidím, strašne ma dneská ťahá bruško, hlavne na pravej strane......akoby mi tam niekto prištipol štipce.... 😝 😝 😝

...stan bude na balkone..... 😀 😀 😀 😀 čo si dala do pácu????? 😕 .....príjemné popoludnie s vašimi...isto si užijete... 😉

denisenko
31. mar 2012

idem, sa tu vtiera, už ma celú oslintal, čo ma bozkáva...tak aspon na pol hodinku nech sa pohrá.... 😉 😉 😉

jacka
31. mar 2012

@denisenko to je malý závislák 😀 😀 ....celkom sa pomamil.....nespikal?nedalo sa......tak velmi sa teší? 🙂 ..................moja nezávdiím ti to.....Niska si tiež asi prenášala....ja oboch....Maťka 7 dní......Peťka 8 😝 .....na nervy 😠 ...........................no vidíš.....tam aj zamrzne.....ak ho neodfúkne vietor 😀 😀 .................................mäsko na sviečkou ....mnam teším sa
tak ešte príd urobiť kuk.......

užila som si našich...škoda že prišli len na dve hodky...... 😝 ...ale hlavne že prišli 😵 😵 😵

jacka
31. mar 2012

@denisenko a tatinko sa ozval?....budeš tu aj ked tu budetre mať tatina?.....detičky sú už po večeri......idem aj ja niečo zhltnúť...vonkuich vyfúkalo dúfam že budu dobre spinkať 🙂

denisenko
31. mar 2012

@jacka podla smajlíkov vidím, že návšteva potešila..... 🙂 🙂 🙂 🙂 my sme boli vybrať nejaké knižky, teraz som ho namočila do vane a hrá sa....tak nevidí, že koníkujem....... 😀 😀 😀 😀 😀 ...sviečkovú som nejedla už sto rokov....dala by som si veru...s knedlou???, 🙂 🙂 🙂 🙂 pekné slovo, že "pomamil" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 mamíííííí, zas si na koníku?????? čo hovoria baby*????? 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
31. mar 2012

@jacka ešte sa neozval, naposledy som s ním volala na obed, bol ešte v byte, tak cez skype......ale už sa pomaly chystám, či už sú niekde aspon 100 km od Viedne.... 😵 😵 😵 hlásili zlé počasie aj v Nemecku, tak dúfam, že ich nič nestihne..... ☹ ☹ ☹ ☹ Denisko si dal u starkej palacinky, tak neviem, či ešte bude večerať...ale možno polievku 😀 😀 😀 😀 😀 zááááás..... 😀 😀 😀 vám neprší???? nám celý den a ten vietor, aj keby bol zdravý, nehrozí vonku ani nos vystrčiť.......som bola len smeti vyniesť a mala som dosť...... 😝

jacka
31. mar 2012

@denisenko fúčí aj tu.........dost silný ale na dvore to tak necitiť......ale hodinka im stačila.....aj slniečko vykuklo.... 😎 aspon na chvilu.....ale predobedom aj tu trošku pršalo..ale veeelmi malinko.....už je sucho..... ☹ ..........................................ten sa celý prepalacinkuje 😵 😵 😵 😵 .........nemysli na nič zlé aby si to neprivolala....určite si daju pozor.... 😉 ........................................pozdrav Niska....... 😵 .................nie knedlík som zabudla urobiť....a ani netuším či by som to aj stihla...najprv jedny rožky druhé...žehliť.......ved to poznáš.................neviem či bude zajtra stíhať ☹ ..uvidím..................................................potešila...ja som rada ked ku nám prídu 😵 😵

jacka
31. mar 2012

moje deti kukaju no počkaj...........nostalgia 🙂 😉 😀 😀

jacka
31. mar 2012

🙂 😉 😎 😵 😔

utka
31. mar 2012

Ahojte...konečne som sa sem dostala a dočítala vás. My sme mali budíček o pol siedmej. Viki nejako skoro vstáva v poslednom čase. Uvarila som polievočku. Bola ma doma strihať jedna baba...Potom obed, poobede nákupy. Ale iba ja. Chlapi boli prezuť auto a vyčistiť klímu. Teraz som dopiekla muffiny. Ideme niečo večerať a môžeme ísť do postele. Ale Viki si pospal trochu v aute...tak neviem, kedy zaspí.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre