Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
2. apr 2012

@leninka75 toto som aj ja robila......a dávala som maličkate hryzky..........a jedla Peťkovou lyžičkou..... 😉 .....a celkom tie vianočné kilá šli 😀 😀

leninka75
2. apr 2012

@jacka ....tak to si mala parádny víkend 😀 😀 😀 .........aj keď ,.... ☹ ..stále sama ☹

leninka75
2. apr 2012

@jacka ..ja som sa už na tú moju váhu naštvala..stále to išlo hore 😝 😝 😝 ......a toto asi bude najlepší spôsob ako schudnúť a nehladovať 🙂

aninka29
2. apr 2012

ahojte 🙂
@denisenko gratulujem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 prajem Vám obom veľa,veľa zdravíčka a všetkého 😵 😵 😵 😵 😵 Simonko vitaj 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
2. apr 2012

@aninka29 ..ahoj!!.....ako sa máte dievčence?...ste zdravé?....dúfam, že hej 🙂

leninka75
2. apr 2012

.....Lilke začínajú padať horné zuby 😀 😀 😀 ....už má von prvú jednotku, ostatné sa jej poposúvali a očerneli..vyzerá ako ježibaba 😀 😀 😀 😀 ......sa jej smejem, že má prievan v puse 😀 😀 😀

aninka29
2. apr 2012

@leninka75 ďakujem za opýtanie 🙂 máme sa výborne.....zdravé.....aj ked Simi som nedala do škôlky,lebo sa jej včera spustila "vodička" z nosa....tak aby sme pred sviatkami neskončili u mudry...ale vôbec mi to nevadí,ved škôlka je aj tak iba do stredy 🙂 ...a máme frmol...stále niekam lietame 🙂 ....a rátame,kedy dojde domov tatík 😵
Lilka musí byť aký pekný štrbáčik 😵 ...vy ste už zdravučké že 🙂 ....a držím prsty,aby si vydržala čo najdlhšie s tou dietkou.....je to hrozne ťažké odolať všetkému dobrému..............ja som včera začala s týždňovou očistou...pijem iba vodičku a papám ryžu a zeleninku 🙂 ..chcela by som potiahnuť do piatku a potom sa cez sviatky fajne nažerkám......nooo,len neviem,či vydržím...už teraz by som si dala nejaké mäsko 😀

leninka75
2. apr 2012

@aninka29 ..a kedy vám tatík dojde?.. 😵 ...len sa mi to zdá alebo teraz chodí častejšie ako pred vianocami? 😨 ......ale to je jedno hlavne nech chodí 🙂 ......mne tiež začala ísť vodička z nosa a asi nasadím coryzaliu, tá mi pomáha.....Lilka sem-tam ešte zakašle, ale už je OK....ďakujem, že mi fandíš!! 😉 ......to celý týždeň nepapáš nič iné??? .. len ryžu a zeleninu??......to ako 3x denne, či ako funguje taká očistná kúra???.......vydržíš, vydržíš, musíš keď si sa už na to dala!!! 😵 😵 😵 😵 ..jaaaj a počkaj ako ti budú chutiť všetky tie veľkonočné dobroty 😵 😵 😵 😵 .........ozaj čo s au vás varí na veľkú noc?...

aninka29
2. apr 2012

@leninka75 to áno...teraz došiel častejšie..ale na kratúčko......aj teraz príde iba na tri dni ☹ si ho ani neužijeme....no snažím sa piť vela vody,tým pádom nemám pocit hladu...a ryžu si ďobem po malých porciách tak 3x denne....kedže ja neraňajkujem,takže jesť začínam až poobede 🙂 čiže o jednej,tretej a o piatej ..a padla 🙂
my máme na velkú noc všelijaké druhy šuniek,klobás.....a robíme sirek /neviem aké i/y tam má byť 😀 /..a hrudku...a vianočka a mazanec....a cvikla,chren,vajíčka a neviem čo ešte všetko možné 😀 a u vás??

leninka75
2. apr 2012

@aninka29 ...však to mu ani poprať nestihneš 😀 .......to v podstate papkáš ako ja teraz, len ja zasa raňajky potrebujem a skôr večer nepotrebujem jesť 🙂 ........u nás klasika udené mäsko, rezne, šalát a padla 😉.........čo je sirek?.....hrudka to je to syrové, že?.......a mazanec je sladký koláč, že?...

utka
2. apr 2012

@leninka75 tak držím päste...ono keď človeku prepne, kde má, tak sa to dá. A hlavne, keď vidíš úspech...no ja sa už tiež odhodlávam, ale ešte mi nepreplo. Zbytočne sa budem trápiť. Ale to príde, však leto za dverami.
Len ma teraz nejako často bolí hlava, tak nemám ani chuť ísť na Taebo. ☹. No uvidíme 😉.
@aninka29 vitaj 😉...

leninka75
2. apr 2012

@aninka29 .....ešteže si pripomenula 🙂 ..musím kúpiť chren 😵

leninka75
2. apr 2012

@utka ..však skús pohľadať ten vypínač a prepnúť do polohy ON 🙂 🙂 🙂 .......ja sa oveľa lepšie cítim, či už na kĺby a ani hlava tak často nebolieva..a zatiaľ som schudla len 5 kg.........ja chcem ísť večer konečne zasa na zumbu 😵

aninka29
2. apr 2012

@leninka75 áno hrudka je ten syrový bochník.....a sirek...tak to je taká plnka,tiež sa to pečie,dáva sa do toho nakrájaná šunka a petržlenová vňať a ide tam milion vajec 😀 ale je to vynikajúce....ten sirek mi chutí najviac 😵 a mazanec je sladký 🙂

leninka75
2. apr 2012

@aninka29 ...je to komplikované urobiť?..teda ten sirek..celkom to vyzerá dobre..možno by som skúsila....buď zlatíčko a daj recept 🙂

leninka75
2. apr 2012

@aninka29 ..trošku som gooooglila a našla som žemľový sirek a mäsom a potom, že hrudka = sirek 😕 😕 😕 😕

leninka75
2. apr 2012

....idem sa naobedovať a potom hádam zamiesim na nejaké koláčiky ....tak zatiaľ 🙂

aninka29
2. apr 2012

@leninka75 to je ono...ten žemlový sirek 🙂 .....u nás napr.niekto hovorí tej hrudke sirek...každý inak...ale to je jedno 😀
recept ti dám....len ten nevygooglim len tak...mám ho napísaný na papieri,lebo to je ešte po našej babičke...ale v podstate idú rovnaké suroviny 🙂
a komplikované to nie je vôbec....... 🙂

utka
2. apr 2012

@leninka75 však ja viem...aj viem, ako sa človek dobre cíti, ale keď ja teraz nejako nestíham nič. Ale budem musieť niečo vymyslieť...

jacka
2. apr 2012

@leninka75 sama....ja som zvyknutá....................len treba vydržať 🙂

jacka
2. apr 2012

@aninka29 ahoj stratená 🙂

jacka
2. apr 2012

vy tu vypekáte fajné nezdravé dobrotky...........................a ja sa údené zabavujem.....na gastre mi dr. vravela že to je jedno z najnezdravších jedál.......a ja bez toho prežijem 😀 😉 ......a určite aj deti.....ja ešte vobec netuším že čo budeme jesť...........ale hladom neumrieme...dúfam 😀 😀 😀

jacka
2. apr 2012

ideme sa nababuškať......a pojdeme pre Maťka..... 😵 ...pomaličky......

leninka75
2. apr 2012

@jacka ..jaaaj keď to nezdravé je také mňam 😵 😵 .......inak u nás sa to tiež nejako extra nevarí len na veľkú noc a na vianoce.............ja som rozmýšľala, že by som možno upiekla kačku, k tomu kapustu a knedlu 😵 😵 ....a práve som sa dozvedela, že muž pôjde do práce aj cez veľkú noc, takže žiadne veľké vyváranie nehrozí........nám s babami by stačili aj zemiaky v šupke s masielkom 😵 😵

leninka75
2. apr 2012

..Lolka je hore....nakŕmim pôjdeme von..vyšlo 😎 😎 😎

aninka29
2. apr 2012

@jacka 🙂 🙂

a my von nejdeme.....strašne fúka vetrisko 😝 ale aspoň mi rýchlo schne prádlo..dnes mám naj prací deň 😀 vyvesím,zvesím,ukladám,odkladám..a tak dokolečka

jacka
2. apr 2012

@leninka75 no vidíš ide to aj bez údeného...........aj moj ide do roboty...ale len v sob.......žeby sme sa pozvali na fajnotku 😵 😉

už naozaj musííím

jacka
2. apr 2012

@aninka29 super....aspon na niečo je dobrý vietor 🙂 ............................čo porábajú detičky...poslúchaju 🙂

aninka29
2. apr 2012

@jacka neposlúchajú 😠 😠 .....furt sú v sebe ako kohúty 😠 😀 ...a ja len vyvreskujem 😝 .....máme domácu idylku 😀 😀 😀

jacka
2. apr 2012

@aninka29 😀 😀 😀 .............že idylku............ 😀 😀 😀 😀 ....čo budeš mať večer ked zaspia 😀 😀 😀

klop klop.....moji sú ako medík 🤐 🤐 🤐 ....neviem čo sa deje....žeby ticho pred....

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre