Informácia o ochrane osobných údajov a používaní cookies.

Prečítaj

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😃 😃 😃
utka
3. apr 2012
@leninka75 ahojky...a to sa ako stalo, že vybitý bzúbok???
utka
3. apr 2012
@letty86 ozaj, tá Kaloba by zaujímala aj mňa. Tiež som to Vikimu kúpila, len sme potom dostali od Dr, sirup, tak som mu to nedávala...
letty86
3. apr 2012
@leninka75 aká hrdinka je lilka x-) ...vieš co, ani neviem =-) lebo dostat lieky matkovi priamo do pusy je momentálne tazká práca ]-( má sa to brať 3x denne, ale nebrali sme to takto poctivo, lebo čo to vyplul, niekedy sme večer zabudli |-|
manža je po nočnej, tak nech spí 😉
si sikovná, ked si už tooolko popiekla x-)
letty86
3. apr 2012
@utka ten spiropent poznám, dávala som ho vikinke, zdal sa mi dobrý, nám ho predpísala pediatrička, ked bola vikus chorá
leninka75
3. apr 2012
@utka ..normálne si vybavovali účty a Lolka tresla Lilke po hube 😃 😃 😃 ...srandujem 😉 ....v rámci hry vošla lilka loke pod ruku keď sa naťahovala pre hračku...náhoda, ale že aká fajná 😃

@letty86,,,juj také maličké bábo x-)...už si pomaly ani nepamätám, že obe také boli 😞......čo má Maťko nové?...
utka
3. apr 2012
@letty86 dík, dúfam, že aj Vikimu konečne zaberie...
@leninka75 hahaha, že vybavovali si účty 😃
letty86
3. apr 2012
@leninka75 veru, tak rýýýchlo to uteká 😞 malinké, ale keby som nevedela, že má dva mesiace, tak neuverím, že tolko má, keby ste videli tie líčka 😃 x-)
matulko je kaskadér ]-( u svokrušky si oškrel nostek, tak jemne, ale ja z neho nemožem, vkuse sa zamotká a spadne |-| je to také sidielko ubehané...a ked sú s vikuskou, taaak to je pohroma 😃 sa natahujú, najnovšie ho vikuska naučila kričať, tak spolu skandujú :-p a lolka sa má ako?
leninka75
3. apr 2012
@letty86 ....z Lolky okrem vybíjania zubov sa vykľula úúúžasná speváčka x-) x-) x-) ...stále si pospevuje spievankovo, že "la-la, la-la-la"........ x-) x-) x-) .....a šikuľka maminkina je to, lebo keď sa jej opýtam, že kto ti zasa nacikal alebo nakakal doplienky, tak mi povie, že "tata" a ukáže "bac-bac tata"..to akože tato dostane za to po zadku 😃 😃 😃 😃 .....inak je to šidlo 1. triedy..sťahuje veci zo stola, z linky, už som našla rúru zapnutú, a fixky to jej je hoby 😃 😃 😃 😃 ...........
leninka75
3. apr 2012
.....ideme trošku von..pa
letty86
3. apr 2012
@leninka75 tak nemám len ja šidlo 1.triedy doma 😃 😃 to mi odlahlo 😃 😃 😃 😃 😃 😃...to stahovanie doverne poznám :-p matko je zas tanečník velký 😃 😃 tancuje na všetko 😃 a veeelmi chutne...a ked počuje tú reklamu, kde Cekovský spieva paušala, matko sa pridá, že papapa a dá tanček x-)
tak, tak, nech to zvalí na tatíka 😃 matko ked sa pokaká, tak povie aaaaaa, samozrejme, by som ocenila, keby to povedal pred samotným tlačením, ale to by som chcela vela 😃 minule si aj plienočku doniesol, nech ho hned prezlečiem x-) x-) x-)
utka
3. apr 2012
Zlaté tie vaše deťúrence.
Tak ja idem domkov. Ešte sa ozvem. Papa
jacka
3. apr 2012
kuk...... ste toho zas tolko popísali.....kto to má čítať =-) 😃 😃 😃
jacka
3. apr 2012
@leninka75 super.....pozdrav deni.......že sa tešíme na fotečky maličkého Simonka....... x-) x-) x-) x-) x-) ......a s tým kojením 😞 😞 ....musí ho len riadne prikladať...inak bude mať trhlinky.....poznám 😞 😞 .....
jacka
3. apr 2012
prečítané...len som si to všetko nezapamätala....... :-N :-N ....asi by som mala začať lučtiť krížovky......troška závity oprášiť ]-( :-p

šidlá tie vaše maličké......či už vlastne......velké...maličký je teraz Simonko............x-).........................som myslela že len moji sú také opičky........ale vidím že eeeeee.....tak som celkom rada......že ste ma v tom nenechali samú...dakujem.....🙂--......😃
aninka29
3. apr 2012
baby,kolko ste toho popísali 🙂 ..idem vás čítať 🙂 😉
my sme sa iba pred chvílkou vrátili domkov...krááásne je vonku 😎 😎 😎 boli sme na prechádzke po meste,na koláčik,potom na nákup..došli sme domkov,hned som dala piecť mäsko...baby rovno z auta utekali do záhrady.....takže som si v klude vyložila nákup,hodila do práčky...aj kávičku som už stihla vypiť.....naobedujeme sa....a dostala som takú energy z toho slniečka,že si idem luxovať autíčko 🙂 🙂 🙂 snád ma to neprejde 😃
aninka29
3. apr 2012
@leninka75 pozdravuj deni x-) x-) x-) x-)
@letty86 som sa nasmiala..paušalalala..diridonda 😃 😃 😃 naša oblúbená reklama 😃 😃 😃 😃
utka
3. apr 2012
No dobre mi bodla tá pol dňová dovolenka. Aspoň som poupratovala, prezliekla periny...
utka
3. apr 2012
Viki pozerá Bol raz jeden život...že Zrodenie... :-N Našťastie bez otázok 😉
utka
3. apr 2012
@leninka Bola som kuk na Mamaaja...no naposledy som tam bola ja a to v decembri 2010...
jacka
3. apr 2012
s tohoto počasia.......mi asi vyskočí mozog...... :-p :-p ........nič mi nepomáha.... ]-( ]-( ]-( .....dúfam že bude zajtra zas mrznuť....a tak nastriedačku ]-( ]-( ]-( ]-(
jacka
3. apr 2012
viete čo som si všimla......že sme asi najdlhšie vydržali v spoločnom termíne......... 🙂 🙂 .........to len tak ...aby reč nestála 😃 😃
utka
3. apr 2012
@jacka akože naša téma fičí najdlhšie???Či ako to myslíš?
aninka29
3. apr 2012
@utka že waaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuu x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) perfektný účes....a ako ti svedčí x-) x-) x-) x-)
@jacka k tomu počasiu som nechcela dať páči sa mi 😉 nejak mi to blbo skočilo 😉
utka
3. apr 2012
@aninka29 díky "Broňa"
utka
3. apr 2012
Hmmmmm...to som tu sama? Tak dobrú noc.
aninka29
4. apr 2012
dobré ránko 🙂
jacka
4. apr 2012
ahojte.........

🙂 😎 x-)
jacka
4. apr 2012
@utka presne tak to myslím.........aká si ty kočka....čo ti povedali doma?? x-)
jacka
4. apr 2012
x-) 😎
utka
4. apr 2012
Ahojte...

@jacka manželovi sa to veľmi nepáči...on by asi chcel dlhé vlasy...a Viki povedal, že som pekná a potom, že som smiešna...
Ale smiešna sa zdám aj sama sebe, kým si zvyknem.

Začni písať odpoveď...

Odošli