Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
17. apr 2012

@denisenko ..tak to si dobre tuho zaspala 😀 😀 😀 😀 😀 .......prišiel princ a zobudil ťa sladkou pusinkou?? 😵 😵 😵

leninka75
17. apr 2012

@denisenko...no môže byť, že cigánske princezné 😀 😀 😀........však dnes vek nehrá ulohu 😉.....mňa to len tak zaujalo, že či by si ešte chcela.........

jacka
17. apr 2012

@denisenko presne o tomto som sa rozprávala z jednou mamičkou....či sú takéto malé deti na to pripravené...............a ja pochybujem žeby šiel.........aj keby bol zdravý-...................len je to všetko padnuté na hlavu.....tak do školy nie....ale preč z domu to už áno...... 😝 😝 😝

pošli slniečko....u nás je zamračené 😝 😝 🙄

jacka
17. apr 2012

viete čo...nestíham vás čítať........už mi aj tak chytila polievka....... 😝 ...tak neskor 😝 😉

denisenko
17. apr 2012

@leninka75 princ??? nie, šoková terapia.....najlepšia na prebratie do života.... 😔 😀 ....možno, keby to bolo s takým odstupom ako teraz tak aj hej,. dve už odrastené.... 🙂 ale moc si po zdravotnej stránke netrúfam..... 😔
@jacka posielam, chyť skor ako ho niekto po ceste ukradne..... 😀 😀 😀 😀 ...ja si tiež myslím, že na pár dní preč a s cudzími ľudmi...to asi pre tie detské dušičky bohviečo nie je..... 😔 😔 😔 😔 😔

leninka75
17. apr 2012

@jacka @denisenko..veru súhlasím a keď si predstavím Lilku, ktorá nechce ani o poschodie nižšie spať u babky 😝 😝 😝 .....tak škola v prírode nehrozí 😝

leninka75
17. apr 2012

@denisenko ....ja si netrúfam hlavne kôli duševnému zdraviu 😀 😀 😀 😀

leninka75
17. apr 2012

@jacka ..jaj kuchárečka naša a akú varíš?? 😉

utka
17. apr 2012

Ahojte...
Ale ste toho popísali...
@jacka nooo, má s kým byť tento týždeň. Na budúci neviem čo vymyslíme...
@leninka75 ďakujeme. Dúfam, že sa rýchlo vylieči, lebo sa to veru už nekonečne dlho ťahalo. Asi idem hľadať novú lekárku pre Vikiho.

jacka
17. apr 2012

@denisenko som rada že aj ty si moj človek 🙂 .........................ja som Peťka najskor natieral modrou indulovou.....lebo sa šupal ako had....potom olejčekom...ten bol na .....figu......a tá nivea murobí zatial naj.....a aký má Denisko?

jacka
17. apr 2012

@leninka75 robila som šošovicovu........a zapekala cestoviny......

jacka
17. apr 2012

@leninka75 perfektná je.....pokaldík....aká je už veliká 😵 😵 😵 ...len stahuj......čakáááám 😉

jacka
17. apr 2012

prečo sa bránite tretiemu bábätku?????, 😵 😵 😵 😵

denisenko
17. apr 2012

@utka myslíš že pomože? 😕
@jacka Denisko má teraz to talianske mlieko, je super...hned sa vstrebe a človek sa po nom neškriabe....odskúšala som ho aj na sebe..... 😉 my sme používali na tvár lipobase, lebo je mastný...ale nejako na ekzem nepomohlo..... 😖
@leninka75 ....a tak ešte máš pár rokov čas na rozmyslenie..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
17. apr 2012

@jacka my čakáme na teba.....pekne po poradí...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
17. apr 2012

@jacka šošovicu kyslú? 😕

jacka
17. apr 2012

@denisenko čokeby sme teraz šli od konca 😀 😀 😀 😀 😀 😀
kyslu..mnam-.........Maťko ju nelubi.......Peťko zje......ked to su také dve opice......jeden zje to ....druhý zas iné....aby som im chystala na desatoro............ale ...bohužial...budu hladný 😝

jacka
17. apr 2012

@denisenko to ja toto vobec nepoznám....... 😔 ..aj má nejaku alergiu?....lebo ja som si čítala na fore o atop. ekzéme....a celkom by tam aj Peťko spadal.....keby mal ekzém 😀 😀 😝

denisenko
17. apr 2012

@jacka tak ti pošlem mojho na večeru...on kyslú šošovicu može jesť aj týžden v kuse...... 🙂....Deniskovi testy na alergie vyšli negatívne, takže len atopický ekzem...... ☹

jacka
17. apr 2012

@denisenko pošli......mám jej kopec 🙂 ..............................ved to je dobre že LEN?...nie? 😕 😕 ja sa v tom nevyznám 😔

ideme von....Peťko už je tam......zas bude celý mokrý a zablatený 😝 😝

denisenko
17. apr 2012

@jacka ....pošlem, pošlem..... 😀 😀 😀 😀 😀 ...."LEN"...je vždy lepšie.... 😀

odvaha, do toho blata..... 😀 😀 😀 😀 😀 ..potom dávaš celé dieťa do práčky, či len veci???? 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
17. apr 2012

idem aj ja....požehliť, kým Simčo podriemkava.......caro dopité, pizza dojedená...hor sa pracovať..... 😀

leninka75
17. apr 2012

@denisenko ......normálne mi robíš chute na pizzu 😵 😵 😵 .............ozaj a vybavuješ si tie peniažky pri narodení dieťaťa?....

denisenko
17. apr 2012

@leninka75 ....sklamem ťa...všetko som "zožrala"..... 😀 😀 😀 😀 😀 peniažky až ked bude mať 28 dní, skor mi to nikto z pediatrov nepotvrdí..... 😔 jáááj, niekto sa už jeduje.....zas jesť..... 😀 ja už som po obede, upratané, požehlené, tak podme cicíkovať...... 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
17. apr 2012

ahojte 😉
som sa načítala 😀

@leninka75
@denisenko
@jacka jaaaj a to som len ja dala viki do skoly prírody?Mám sa cítiť blbo 😕 😀 😀 😔 😔 No hlavne uvidíme, čo z toho bude 😠 vraj to nie je isté či pôjdu, lebo akčné učitelky vybrali Tatry a majú nejaký problém, tak to riešia 😕 po ostatné roky chodievali len tu blízko Ke, tak sa učitelkám zrejme žiadala zmena, ked vybrali niečo iné 😖 tak som zvedavá

Ja biodermu tiež nepoužívam, ja som verná nivee a úplne zbožnujem sebamed 😵 mne to tak vonia 😵 😵 😵 ked natieram matka, tak musím aj seba 😀 a obcas aj vikinka je tým vymastená...ale ju natieram Excipialom z lekárne, lebo má tiež suchú pokožku a to jej spraví najlepšie

jacka
17. apr 2012

@letty86 nie..aj aninka písala raz dávno že ju dá.....ale ved ty ju poznáš najlepšie či to zvládne.....nikto iný 😉 .....................dobrý je sebamed?.......aj nad tým som rozmýšlala...len sa bojím že sa mi s toho začne šúpať 😔 ☹
kde si bola táááák dlho...ked si nebola tu? 🙂

jacka
17. apr 2012

@denisenko .......jasné že šiel celý 😀 😀 😀 .....ešte sa perie 😀 😀 😀 .........trošku sme zmokli tak s dielo dokonalo 😝 😝 😝

dobrá zima je vonku......brrrr......ešte aj vietor do toho....sa vyspinkáme a pojdem kúriť 😝 ...to budeme asi do nekonečna a ešte dlhšie 😠 😠

jacka
17. apr 2012

@denisenko ani mne to nechcela potvrdiť dr......ani jedne den pred tým...že čokeby niečo 😝 😝

letty86
17. apr 2012

@jacka no nie som si istá, že aninka dáva 😉 tusím to prischlo len mne 😉 😀
nám sebamed vyhovuje, nikto sa nešúpea tá vôna 😵 ...a neskúšala si ten mnou písaný excipial u lipolotio? ten používa vikinka, lebo má dosť suchú pokožku, je aj na predpis, vtedy sa málinko dopláca....skús sa nam opýtat mudry, predpisat ho môže pediatrička, kožná a alergologička
bola som u mamky a potom doma...a bol doma aj manža 😉 tak to radšej pomenej 😉 a ked sme samy, tak môzem tukat iba ked matulko spí 😉 ked má vidi pri počítači, tahá mysku a hneeed musím pústat pesničky 😅

utka
17. apr 2012

@jacka čo či pomôže? Iná lekárka?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre